HIEROGLYPH- Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
HIEROGLYPH_CAROUSEL_DESKTOP_1400x386-carousel-1400x386.jpg

ABD-Fox'un bu sezon çok ses getireceği dizisi HIEROGLYPH dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizinin prodüktörlüğünü 20TH Century Fox Television ve Chernin Entertaiment üstlenirken dizinin yaraticisi ise “Pacific Rim,” “Clash of the Titans” gibi dizilere imzasını atan Travis Beacham'a ait.
Şimdiden Game of Thrones ile karşilaştirilan dizinin çekimlerine geçtiğimiz ay başlandı ve 2015 bahar aylarında ekranlarda 13 bölüm olarak boy göstermesi bekleniyor.

Dizinin konusu ise şöyle; Azılı bir hırzın(AMBROSE) takıntılı Firavun'un gücünü koruması için hapisten çıkarılır.Baştan çıkaran cariyeler, entrikalar, büyücüler ve hatta Tanrılar.Antik Mısır'ın dünyası HIEROGLYPH ile tekrar hayat buluyor.

Dizinin başrolündeki isimler;Max Brown AMBROSE(hırsız) Reece Ritchie (Firavun Shai Kanakht)Condola Rashad (Nefertari Kanakht, Firavunun üvey kardeşi) rolüyle karşimiza çıkıyor.Dizinin yönetmen koltugunda (ilk bölüm) Miguel Sapochnik yer alacak.

İşte Fragman;

Vikings ve Rome gibi,Antik Mısır, vampirler ve güzel kadınlar. adeta mükemmel dizinin formülü gibi!:)

Vikings ve Rome gibi,Antik Mısır, vampirler ve güzel kadınlar. adeta mükemmel dizinin formülü gibi!:)
Yorum budur:X

@destere sen ne diyorsun???

Pek beğenmedim ben Starz dizilerine benziyor. İlgi göreceği kesin ama üst düzey dizilerle yarışacağını sanmam. :)
Niye böyle uzak yorum yaptın ki??? Bence dizi mukemmel olmuş :X bu kötü çıkarsa işte o zaman @Forumdash senin dizin fos çıktı de :F:F

Niye böyle uzak yorum yaptın ki??? Bence dizi mukemmel olmuş :X bu kötü çıkarsa işte o zaman @Forumdash senin dizin fos çıktı de :F:F
konu harika aynı @sürgünüm ün dediği gibi dizi konusuyla kaptı zaten bizi ?

antik mısır dönemine ait 3 roman bitirmişim roman okuma alışkanlığım olmadığı halde :))

Bilmem, heyecan verici bir şey bulamadım. Sanki teknik olarak iyi bir set hazırlayıp senaryoda çakılabilirlermiş gibi geldi. :)

antik mısır dönemine ait 3 roman bitirmişim roman okuma alışkanlığım olmadığı halde :))

Tamam o zaman içim rahat rahat izleyebilirim başladiğinda :X

nasıl çakışsınki aynı güne düşse bile bizi rahatsız etmez biz ayarlarız durumu .. ? hatta buda kaliteli çıkarsa nisan mayıs ayı cennete döner :)
Ben onların reytingi için dedim :X Biz rahatızda ABD'de aynı zamanda yayında olursa kötü olur, ki bana aynı zamana denk gelecekmiş gibi geldi(b)

Ben onların reytingi için dedim :X Biz rahatızda ABD'de aynı zamanda yayında olursa kötü olur, ki bana aynı zamana denk gelecekmiş gibi geldi(b)
fox la HBO nun durumu nedirki kablolu şifreli açık ikiside kablolu yayınmıydı çakışırlarsa yeni olan kaybeder .. bizim kanallarda olsa bilerek çakıştırırlardı ?