'Hey Gidi Karadeniz' Şampiyon Şevval Sam (Harunnn60)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
geç olsada tebrik edeyim @Harunnn60 :) kaçırmışım yarışmayı hanı birinci olduğun şevvalın parçası nerde şevvalın parçası değilde:) şevvalın şarkı şeysi klibowskisi :))
Valla bende unuttum ya. :F

Buydu sanırım. :D @Çiğdem- de yardımcı olmuştu.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla bende unuttum ya. :F

Buydu sanırım. :D @Çiğdem- de yardımcı olmuştu.
bu harikadır ya şevval söylerken insanın kanatlanası geliyor:) bu kadar duru temiz bir ses birinciliği sonuna kadar haketmiş , yani kısaca birinci hakkıyla zafer elde etmiş kırk kere bu yarışma düzenlensin kırk kerede şevval bu şarkıyla birinci olur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu harikadır ya şevval söylerken insanın kanatlanası geliyor:) bu kadar duru temiz bir ses birinciliği sonuna kadar haketmiş , yani kısaca birinci hakkıyla zafer elde etmiş kırk kere bu yarışma düzenlensin kırk kerede şevval bu şarkıyla birinci olur :)
koyverdin gittin beni işte kazım koyuncunun yardımı olmasaydı zor kazanırdı bence bu şarkıda kazım koyuncunun yorumu bence daha ön planda :A:A:A

tabi akradeniz yöremizin en önemli eserlerinden birisi:love1::love1::love1:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aynen çok haklısın ben zaten iyi ki Şevvali daha iyi tanımışım diyorum. Bu yarışma sayesinde bir çok şarkısını tanıdım.
Ve şükür ki 1.oldum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
koyverdin gittin beni işte kazım koyuncunun yardımı olmasaydı zor kazanırdı bence bu şarkıda kazım koyuncunun yorumu bence daha ön planda :A:A:A

tabi akradeniz yöremizin en önemli eserlerinden birisi:love1::love1::love1:
tabi tabi çatla sen emi :)) kazım koyuncuyu bende severim muhteşemdir ama bir şevvalin yeri ayrı bende :) sesindeki güzellik yüzüne gözüne heryerine yansımış resmen ay parçası :) kıskançlığından çatla sen :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen çok haklısın ben zaten iyi ki Şevvali daha iyi tanımışım diyorum. Bu yarışma sayesinde bir çok şarkısını tanıdım.
Ve şükür ki 1.oldum. :)
olmasaydın zaten kendini boğaz köprüsünden atsaydın daha iyi şevvalla yarışıpta birinci olmayan kabahati kendisinde aramalı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yalnız bu adam karadeniz müziğini katletmiş tüm parçalarında bir roman havası var... biraz cigulilik var gibi bunda :)
en önemli sorun türkçe pop tarzı söylüyor yanı karadenize uygun şarkı bulmakta zorlandım
çoğu popüler şarkıları hep türkçe pop tarzı bildiğin slow söylediği şarkılardı onlarda kabul eidlmeyince haliyle çuvalladım yanı :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
en önemli sorun türkçe pop tarzı söylüyor yanı karadenize uygun şarkı bulmakta zorlandım
çoğu popüler şarkıları hep türkçe pop tarzı bildiğin slow söylediği şarkılardı onlarda kabul eidlmeyince haliyle çuvalladım yanı :F:F:F
başta seçerken adamı hata yapmışsın sonradan durumu toparlaman imkansız :) birde bunların bir iki tane popüler şarkısı olmuş zamanında sanırım yani öyle genelde uzun süreli yarışmalar en popüler şarkısını sona saklayayım diye beklemek zorunda kalırsan zaten ilk turda dandik bir şarkıyla elenirsin çok çeşit yok bunlarda çünkü bunlar sanatçı değil :))