Herkese Merhaba

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Hekimoğlunad arada youtebrdan bakiyom sahnelerine güzel bir dizi
Yasak elma 70 kusurlerde çevremde izleyen çok var ama ben daha kendi dizilerimi izliyemiyom onun için çok dizim olmasın isitiyom bitirrmiyom malum üniversite sınavı var bu 😁 sene
Aslında Yasak Elma tam kafa dağıtmalık. Her hangi bir bölümünden başlasın 2 bölümde olayı kavrarsın ama sınav dönemi önemli boş ver. Sınavda ne olacak belli değil ama sen yine de boş ver:A

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Elazığ yaşam nasıl gidiyor?
Herşey yolundadır inşallah.

Genelde yerli dizi yazmışın,yabancı dizilerle aran var mı?
Elazığ'da yaşam iyi gitmeye çalışıyor ama pek iyi değil esnafların halı bide bu virusde gelince işler kesata döndü.Hala psikolojimiz bozuk o depremden kaçış hala aklimda bebeklerin çocukların aglayisi herkesin birbirine sarilmasi tam herşey iyi olacak derken yine deprem oluyo nasıl olacak bilmiyorum
La case de papeli izliyom bu aralar 1. Bolumu yeni bitirdim arkadaşım önerdi bide peakly blinders ve fark dizisinidr izlemeyi dusunuyom bu karantina günlerinde iyi gider😁

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
92,166
53,805
1,061
Ankara
Bu 2002 liler çok beter halde ilkokul sonda 4+4 geldi ortaokul sondaki sınavlardan sonra feto olayı Elazığ saldırısı şimdi lise sondada Elazığ depremi bide Corona psikolojimiz alt üst sınav nasıl olacak bilmiyom
Sadece 2002 diye bakma her dönem mağdur maalesef, her sene sistem değişimi yapılırsa böyle olur işte 4+4'e hiç girmeyeceğim. Diğer konularda yorum yapamam yaşamadığım için senin ruh halini anlayamam ama bir şekilde hayata devam etmeliyiz işte, umarım bugünler de geçecek...

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Sadece 2002 diye bakma her dönem mağdur maalesef, her sene sistem değişimi yapılırsa böyle olur işte 4+4'e hiç girmeyeceğim. Diğer konularda yorum yapamam yaşamadığım için senin ruh halini anlayamam ama bir şekilde hayata devam etmeliyiz işte, umarım bugünler de geçecek...
Aynen eğitim sistemi magdurlariyiz ama ne yapalım herşeye rağmen hayat devam ediyor inşallah psikolojilrrimiz düzelir iyi temennilerin için tekrar teşekkür ederim 😀