Herkese Merhaba

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,769
47,721
1,061
Bende öyle diyodum 1. Bölümünü izledim sonra 97 bölümü bitirdim 12 gun hemen on yargili olma yahu 😁😁
İnşallah kafa dagitmaya çalışıyoruz derken bide virüs çıktı başımıza inşallah burda dağıtırım kafamı
Zamanla tanıyınca anlarsın başlamamın nasıl imkansız olduğunu.:A

Deprem korkusu ile evede girmeye korkuyordur oradakiler.:( Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık. Her şeyin sorunsuz hallolmasinı diliyorum.:X

• Beğendim
Reactions: Abdülhey

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Zamanla tanıyınca anlarsın başlamamın nasıl imkansız olduğunu.:A

Deprem korkusu ile evede girmeye korkuyordur oradakiler.:( Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık. Her şeyin sorunsuz hallolmasinı diliyorum.:X
Aynen zamanla tanırim inşallah
Aynen öle dışarda Corona içerde deprem ne yapacağınimizi bilmiyoz bu sene hiç iyi gecmiyo İnşallah geçer bütün sorunlar teşekkür ederim

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,769
47,721
1,061
Aynen zamanla tanırim inşallah
Aynen öle dışarda Corona içerde deprem ne yapacağınimizi bilmiyoz bu sene hiç iyi gecmiyo İnşallah geçer bütün sorunlar teşekkür ederim
Aktif olarak izlediğin dizi var mı? Burada kafa dağıtmada en en etkilisi o. İzlediğin dizinin yorum konusunda takılıp reytinglerini yorumlamak.:A

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Aktif olarak izlediğin dizi var mı? Burada kafa dağıtmada en en etkilisi o. İzlediğin dizinin yorum konusunda takılıp reytinglerini yorumlamak.:A
Kuruluşla Çukurova arada mucize doktor ama bu aralar bı kaç bölümünü izlemedim cukurovayi takip ettigimden bide öğretmenin 1. Bölümünü izledim beğenmiştim diğer bölümlerini netten izleyecem bu karantina günlerinde aktif olarak takip ettigim kuruluşla Çukurova
İnşallah bu aralar çok film dizi izliyom zaten katılırım hem kafa dağıtmış olurum😁

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,769
47,721
1,061
Kuruluşla Çukurova arada mucize doktor ama bu aralar bı kaç bölümünü izlemedim cukurovayi takip ettigimden bide öğretmenin 1. Bölümünü izledim beğenmiştim diğer bölümlerini netten izleyecem bu karantina günlerinde aktif olarak takip ettigim kuruluşla Çukurova
İnşallah bu aralar çok film dizi izliyom zaten katılırım hem kafa dağıtmış olurum😁
Izledidiklerin ile ilgili yorum yaparsan etkileşim olur güzel adapte olursun. Ortak dizimiz yokmuş.:A