Herkese Merhaba

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Herkese merhaba birkaç aydır takip ediyordum. Bugün fav10 sitenize üye oldum.Beni aranıza aldığınız ile teşekkür ederim.Bu arada ben kuruluş Osman, Bir zamanlar Çukurova, öğretmen, zaman kalırsa da arada mucize doktoru izliyom malum hepsi aynı iki gün içerisinde. Bu arada Yerli film olarak da kemal sunalı izlemeyi çok severim.

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Hoş geldin @Abdülhey :A Vadi sevmem ama sevenler ile anlaştığım oluyor. @Maskeli Fedai ile bile anlaşıyorum. Seninle de anlaşırız umarım.:X

Bu arada Elazığda yaşanan vahim hadise ile ilgili geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım toparlanmıştır oralar.:(
Hoşbuldum teşekkür ederim sevmeyenlere bile alistirdim bağımlı oldular sizede alistiririim izlemeyi 😁
Sağol teskkur ederim arada yine deprem oluyor. Burdaki esnaflar çok kötü zaten depremden zarar görmüşlerdi bu seferde virüs çok az iş oluyor. Allah yardımcımız olsun hala o deprem psikolojisini atlatamadik

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Hoşbuldum teşekkür ederim sevmeyenlere bile alistirdim bağımlı oldular sizede alistiririim izlemeyi 😁
Sağol teskkur ederim arada yine deprem oluyor. Burdaki esnaflar çok kötü zaten depremden zarar görmüşlerdi bu seferde virüs çok az iş oluyor. Allah yardımcımız olsun hala o deprem psikolojisini atlatamadik
Asla diyorum o kadar. Asla izlemem:A

Üzüldüm. Umarım burada biraz kafan dağılır. İyi gelir sana forum.:Z

Abdülhey

Yeni Üye
25 Mart 2020
27
16
4
Asla diyorum o kadar. Asla izlemem:A

Üzüldüm. Umarım burada biraz kafan dağılır. İyi gelir sana forum.:Z
Bende öyle diyodum 1. Bölümünü izledim sonra 97 bölümü bitirdim 12 gun hemen on yargili olma yahu 😁😁
İnşallah kafa dagitmaya çalışıyoruz derken bide virüs çıktı başımıza inşallah burda dağıtırım kafamı