Hercai - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | ATV

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Fragman güzel ama 3 dakika da fazla olmuş. Bunu daha kısa sürede de anlatabilirlerdi. Daha önce açıklamıştı zaten Banu. 3 dakikalık olacak ve bölüm tanıtımı değil sezon içinde olacakları anlatacağımız bir tanıtım diye. :A Sonunda fanların çok istediği halvet geliyor demek. :A

Görüntüler ve başta kullanılan yöresel müzik çok iyi...

Aman Özgürüm iyi ki üç dakika oldu çok sevdiler :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
3 dakika boyunca Reyyan'ın saçmalığını izledik, Miran ve Azize yeterdi. :A

Azize'ye laf ettirmem, queen. :bhr: Yaren'e ne dersen de. :F
Yok şeytanlıkta kimse üzerine su dökmez gelmiş geçmiş en iyi hanım ağa odur zümrüdüanka da ondan özeniyor şanı boyu posu cannese kadar gitti azizem aşkım kxmzndakndlamdks

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok şeytanlıkta kimse üzerine su dökmez gelmiş geçmiş en iyi hanım ağa odur zümrüdüanka da ondan özeniyor şanı boyu posu cannese kadar gitti azizem aşkım kxmzndakndlamdks
Azize'ye laf ettirmediğim gibi, Azimet'e de laf ettirmem. :A Ülfet ile sahnelerine bayırlıyorum. :Z Özenme gibi bir durum yok bence. :F
:A Azize kim olacak ha birde gerçek torun gelecek oda olabilir
İlk aklıma gerçek torunu geldi. :A Azize'yi burada yazınca geldi aklıma. :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Azize'ye laf ettirmediğim gibi, Azimet'e de laf ettirmem. :A Ülfet ile sahnelerine bayırlıyorum. :Z Özenme gibi bir durum yok bence. :F

Azimetten bahseden kim? Ülfetten bahseden kim Nisa ve Kudret ten bahsediyorum :A diyor ya o kızı perişan ediceksin diye pastel filmi çok severim ama bu konuda hercai çok kaliteli ama pastelden vazgeçemem benim pastelim ♥️❣️♥️❤️ pastel filme gelsin

• İlginç

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Azimetten bahseden kim? Ülfetten bahseden kim Nisa ve Kudret ten bahsediyorum :A diyor ya o kızı perişan ediceksin diye pastel filmi çok severim ama bu konuda hercai çok kaliteli ama pastelden vazgeçemem benim pastelim ♥❣♥❤ pastel filme gelsin
Nisa'yı sevmiyorum ben. Azimet best. :love1: Hercai'de Zümrüdüanka'da güzel bence. :A Ayırt edemem ikisini. :F

Zumruduanka-act-image-c8a582d3-9352-4e50-9fe3-5765b495daa6-mpositioned-250x250.jpg

• Harika
Reactions: Angelica

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Nisa'yı sevmiyorum ben. Azimet best. :love1: Hercai'de Zümrüdüanka'da güzel bence. :A Ayırt edemem ikisini. :F
Yok ayırt etmem bende ben zümrüdüankayı nisanda izlemeye başladım hayran oldum ama nisayı bende sevmiyorum gelmesi iyi olmadı kudrer iyiydi gayet suhandana kötülük yapacaksa o yapmalı Azimet in zümrüdü azarlamasına bayılıyorum dkdkdkdkd nisa gidiyo onun kocası geliyor özgüçlerden çekeceğimiz var bu sene ben töre dizisi olacağını sanmıyordum ama töre dizisi kategorisinde 2.sıraya girer gözümde güvercin ile aynı seviyede müzikleri hercaiye göre daha iyi olabilir çünkü ağa hanım ağa dizilerindeki müzikleri genellikle hercaideki gibi olmuyor bence zümrüdüanka ve güvercin hercaiyi müzik ciddiliği konusunda geçtiler senaryo hercai biraz daha hafif ortada töre yok namus ve kan davasına giriliyor saçma :p

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok ayırt etmem bende ben zümrüdüankayı nisanda izlemeye başladım hayran oldum ama nisayı bende sevmiyorum gelmesi iyi olmadı kudrer iyiydi gayet suhandana kötülük yapacaksa o yapmalı Azimet in zümrüdü azarlamasına bayılıyorum dkdkdkdkd nisa gidiyo onun kocası geliyor özgüçlerden çekeceğimiz var bu sene ben töre dizisi olacağını sanmıyordum ama töre dizisi kategorisinde 2.sıraya girer gözümde güvercin ile aynı seviyede müzikleri hercaiye göre daha iyi olabilir çünkü ağa hanım ağa dizilerindeki müzikleri genellikle hercaideki gibi olmuyor bence zümrüdüanka ve güvercin hercaiyi müzik ciddiliği konusunda geçtiler senaryo hercai biraz daha hafif ortada töre yok namus ve kan davasına giriliyor saçma :p
Nisa zaten diziden ayrılacak, onun yerine Sermiyan Midyat gelecekti. :A Azimet'in Zümrüt'ü azarlaması cidden çok iyi. :A Özgüçlerden bu sezon cidden çekeceğiz.:A

Güvercin'i hiç izlemediğim için bilmiyorum, ama dizinin müzikleri iyi olursa izlemek için o bile bir neden oluyor.
O akrebin Azize olduğuna yemin edebilirim,ama kanıtlayamam :A @Emre Ozansoy @emrecnn @Emrecnnn @Angelica
Azize değildir o. :A Azize'm yapmaz. :F

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Nisa zaten diziden ayrılacak, onun yerine Sermiyan Midyat gelecekti. :A Azimet'in Zümrüt'ü azarlaması cidden çok iyi. :A Özgüçlerden bu sezon cidden çekeceğiz.:A

Güvercin'i hiç izlemediğim için bilmiyorum, ama dizinin müzikleri iyi olursa izlemek için o bile bir neden oluyor.

Azize değildir o. :A Azize'm yapmaz. :F

Özgüçler felan filan dedik ama abbashepsinden tehlikeli her an herşeyi yapabilir özgüçler aynı aptal gibi kara kara kadınlar one öyle kdskndns

Azize olmasa bile o reymirin doğmamış bebeğinin işareti olabilir azize diyordu ya seni döl israfı seni ben sana öyle birşey edecem ki felan filan o bebek doğunca onu şadoğullarına karşı düşman edecek bir nevi mirana karşı yetiştirebilir öyle düşünüyorum sonuç olarak azize ve miran şuan düşman

• Harika

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Özgüçler felan filan dedik ama abbashepsinden tehlikeli her an herşeyi yapabilir özgüçler aynı aptal gibi kara kara kadınlar one öyle kdskndns

Azize olmasa bile o reymirin doğmamış bebeğinin işareti olabilir azize diyordu ya seni döl israfı seni ben sana öyle birşey edecem ki felan filan o bebek doğunca onu şadoğullarına karşı düşman edecek bir nevi mirana karşı yetiştirebilir öyle düşünüyorum sonuç olarak azize ve miran şuan düşman
Abbas bir başka. :A Aşk Ağlatır'da ilk defa izledim Selim Bayraktar'ı, sonra Zümrüdüanka'da... Adam resmen harika ya. :Z

Şuan o dediğin daha mantıklı geldi. :A Öyle bir şey olabilir, o hiç aklıma gelmedi bak.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Çok merak ediyorum gerçek torunu yaa :D
Büyük ihtimal Doğan Bayraktar katıldı o olabilir :D