'Hercai' Oyuncularından Yeni Yıl Mesajı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
atv'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Hercai'nin oyuncularında yeni yıl mesajları!

hercai3.jpg

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, kadrosunda Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Macit Sonkan gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncuları, tüm izlleyicilere yeni yıl dileklerini paylaştı.

'Hercai' yeni bölümleriyle Ocak'ta atv'de!

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Cok güzel ve samimi bir video olmus. Turkiyenin en basarili drama dizilerden biri. :) Yolu her daim acik olsun. Cok seviliyorsun Hercai..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cok güzel ve samimi bir video olmus. Turkiyenin en basarili drama dizilerden biri. :) Yolu her daim acik olsun. Cok seviliyorsun Hercai..
Furkan seni artık sadece atv dizilerini ve programlarını överken görüyorum keşke hep olsan aramızda yeniden. :)

• Beğendim
Reactions: Fks14

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Furkan seni artık sadece atv dizilerini ve programlarını överken görüyorum keşke hep olsan aramızda yeniden. :)

Yok estagfurullah diger dizileri de ovuyorum ama en sevdigim program ve diziler bu yil nedense hep atv de yayinlaniyor. Gecen sezon da oyleydi ?
Ama fox da basarili bir sezon geciriyor bence. Güzel projeler kabul ettiler ve basarisi artti, bunu da dile getirmek lazim. :)
Show keza oyle, güzel yukseliste..
Aslinda eskisi gibi cok dizi izleyemiyorum. Nedense hepsi bana aynisi gibi geliyor. Bir tek Hercai izliyorum..

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok estagfurullah diger dizileri de ovuyorum ama en sevdigim program ve diziler bu yil nedense hep atv de yayinlaniyor. Gecen sezon da oyleydi ?
Ama fox da basarili bir sezon geciriyor bence. Güzel projeler kabul ettiler ve basarisi artti, bunu da dile getirmek lazim. :)
Show keza oyle, güzel yukseliste..
Aslinda eskisi gibi cok dizi izleyemiyorum. Nedense hepsi bana aynisi gibi geliyor. Bir tek Hercai izliyorum..
Hercai ilk sezondan çok uzakta diyorlar sen nasıl buluyorsun? :D

Ben de eskisi gibi çok dizi izleyemiyorum. İzlesem bile çabuk sıkılıyorum, devamını getiremiyorum. :F

• Beğendim
Reactions: Fks14

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Hercai ilk sezondan çok uzakta diyorlar sen nasıl buluyorsun? :D

Ben de eskisi gibi çok dizi izleyemiyorum. İzlesem bile çabuk sıkılıyorum, devamını getiremiyorum. :F

Ilk sezon daha büyülü bir ask izliyorduk Reyyan ve Miran arasinda ama bu sezon da güzel ilerliyor dizi. Dizide her karakterin hikayesi var ve bu sezon her karakterin hikayesini izliyoruz. Cok güzel gidiyor yani :) Cok fazla entrika var dizide ve Azize çok sürprizli bir karakter :)

Aynen ben de öyle.. Ve diziler çooook uzun sürüyor.. 2 saati geçiyor.. Aski Memnu, Yaprak Dokumu zamanlarda daha güzeldi..

• Beğendim
Reactions: Özgür