'Hercai' Final Mi Yapıyor? Yapımcıdan Açıklama!

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İzlememe gerek yok 5 dakika denk gelmek bile yetiyor. :) Gece gece bu dizi bile olmayan oluşum için linç yiyemeyeceğim sana iyi seyirler.
Ne gördün de 5 dk yetiyor Allah aşkına Hercai denince herkesin aklına kadına şiddet eziyet geliyor ama izleyenler ilk böyle sevdi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ne gördün de 5 dk yetiyor Allah aşkına Hercai denince herkesin aklına kadına şiddet eziyet geliyor ama izleyenler ilk böyle sevdi
Evet çünkü öyle bir dizi. Böğürerek oyunculuk yaptığını zanneden iki şahsın başrolünde oynadığı, kaliteli oyuncuların tek boyutlu karton rollerde harcandığı, kadına değer gösterilmeyen rezil ötesi bir proje ve finali de sonuna kadar hak ediyor hatta geç bile kaldı. 40 küsür bölüm yeter de artar artık onları izlersiniz.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Evet çünkü öyle bir dizi. Böğürerek oyunculuk yaptığını zanneden iki şahsın başrolünde oynadığı, kaliteli oyuncuların tek boyutlu karton rollerde harcandığı, kadına değer gösterilmeyen rezil ötesi bir proje ve finali de sonuna kadar hak ediyor hatta geç bile kaldı. 40 küsür bölüm yeter de artar artık onları izlersiniz.
Ben finali hakettiğini sanmıyorum TR de kadına çok mu değer veriliyor Allah rızası için adı üzerinde bir dizi yanlış anlaşılmasın her gün kadınların ölüm haberini alıyoruz katliam buna bir dizi ile dur denileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ben finali hakettiğini sanmıyorum TR de kadına çok mu değer veriliyor Allah rızası için adı üzerinde bir dizi
Kadına değer verilmiyor olabilir ama bu dizilerde de aynı şey olacak demek değil. Televizyonda değer verilen güçlü kadınların hikayelerini görmek istiyoruz bir erkeğin himayesinde salya sümük ağlayıp dolaşanları değil. Bu dizi zamanında çok yüksek reytingler aldı ama her Doğu dizisi gibi vadesi doldu artık kabullenmeniz lazım.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Kadına değer verilmiyor olabilir ama bu dizilerde de aynı şey olacak demek değil. Televizyonda değer verilen güçlü kadınların hikayelerini görmek istiyoruz bir erkeğin himayesinde salya sümük ağlayıp dolaşanları değil. Bu dizi zamanında çok yüksek reytingler aldı ama her Doğu dizisi gibi vadesi doldu artık kabullenmeniz lazım.
Bu dizi biterse yerine başka bir doğu dizisi gelir bu bitse bile normal hayatta kadınlara eziyet bitmeyecek seninde bunu kabullenmen lazım bu arada güçlü kadınların hikayelerini izlemek istiyorsan kırmızo oda izlemeye devam et

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fanların gönlünü alacağım diye bu kadar kesin konuşmasaymış haberin gelmesi 2-3 hafta daha düşük reyting almaya bakar. :A Bu kadının her cumartesi sinirden saç baş yolduğuna o kadar eminim ki. :A
Bence 2021'i görmesi imkansız ATV en fazla yılbaşına kadar tutar yükselse bile çok olmaz AB toparlanması çok zor.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Fanların gönlünü alacağım diye bu kadar kesin konuşmasaymış haberin gelmesi 2-3 hafta daha düşük reyting almaya bakar. :A Bu kadının her cumartesi sinirden saç baş yolduğuna o kadar eminim ki. :A
2.3 haftaya final olur bence reytingleri hiç iyi değil hep düşüyor dizi :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Ay bu kadındaki hırs ve gözü dönmüşlük başka hiçbir yapımcıda yoktur Altın Kelebek zamanında da tüm ödüller Recai'ye gitmeli diye kudurmuştu. :A Kırmızı Oda'nın reytinglerine bakıp ağlasın. :A
Ama Kırmızı Oda kaliteli dizi bakıp örnek alsın banu :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Ben gördüğüm bi 10 dakikasını kadının birine ütü basılmış bi tane küçük çocukta kafasından vuruluyordu :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
3,4 hafta sonra görürüz total grubu da 3 ün altına insin yapıyor mu yapmıyor mu görürüz banu :A . Ve ne zaman böyle açıklama gelse hep diziler final oluyor:A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
İşte onu diyorum ya reytingler özellikle ab haftanın en kötü reytingi ama kanal arkalarındaymış. 😂🤣 açıklama bana biraz bulutlu havayı dağıtmak için yapıldı gibi geldi ama bakalım. Benim fikrimi merak ediyorsan bence bu reytingler ile 6 bölüm gider gibi geliyor ancak.
Bana da öyle gibi geliyor 6,7 bölüme final akıncı yeni dizi cuma günü atv de :A

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,291
Puanı
1,060
Bitmeyeceği varsa da bu açıklamadan sonra biter artık. :A

Lüzumsuz dizilerden bir tanesi bence. Bitmesi gerek.