'Hercai' Final Mi Yapıyor? Yapımcıdan Açıklama!

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
final haberi geldi yakında

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Bitti diyor yani dizi fanlar destek çıkalım diyor

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Peki kime göre rezalet valla öbür dizilerden alamadığım heyecanı ondan alıyorum @Angelica da öyle eminim

Ben evet heyecanı alarak izliyorum sezonun yayınlanan 2 bölümüde iyiydi cuma gün ki bölüm o ratingi haketmiyordu ama hatalar yüzünden dizi bu halde maalesef en başta halveti çok uzattılar dennis karakteri gelmeyecekti sevgililer gününe özel bölüm çekip daha araya flörtü sokamazsın geçen sezon evlilik teklifi ile bitti sezon öyle olmayacaktı pandemi girmiş araya sette sorunlar olmuş o bölüm çekilipte yayınlanmayacaktı maalesef bu hatalar yüzünden ratingler bu halde ama ben yükseleceğini düşünüyorum

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Ben evet heyecanı alarak izliyorum sezonun yayınlanan 2 bölümüde iyiydi cuma gün ki bölüm o ratingi haketmiyordu ama hatalar yüzünden dizi bu halde maalesef en başta halveti çok uzattılar dennis karakteri gelmeyecekti sevgililer gününe özel bölüm çekip daha araya flörtü sokamazsın geçen sezon evlilik teklifi ile bitti sezon öyle olmayacaktı pandemi girmiş araya sette sorunlar olmuş o bölüm çekilipte yayınlanmayacaktı maalesef bu hatalar yüzünden ratingler bu halde ama ben yükseleceğini düşünüyorum
Yükselecek inşallah

• Beğendim
Reactions: Angelica