Hekimoğlu'nun Akıbeti Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
images

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun akıbeti belli oldu.

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı dizinin yapımcısı Ümmü Burhan, bu akşam Oya Doğan'ın Instagram canlı yayınına konuk oldu ve dizinin Temmuz'da sete çıkacağını, Eylül'de de yeni bölümleriyle ekranda olacağını duyurdu.

Hekimoğlu, yeni bölümleriyle Eylül'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Beklenen haber. Böylece tüm dizilerim sezonu kapatmış oldu bekleyecek bir şey kalmadı. :A

O değil de keşke ara vermişken Belçim Bilgin yerine daha yetenekli birini bulsalar o kadının vasat oyunculuğuna katlanılmaz şimdi. Senarist de değişti zaten. :(

• Olmamış
Reactions: Gizmen and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,591
Puanı
1,060
Beklenen haber. Böylece tüm dizilerim sezonu kapatmış oldu bekleyecek bir şey kalmadı. :A

O değil de keşke ara vermişken Belçim Bilgin yerine daha yetenekli birini bulsalar o kadının vasat oyunculuğuna katlanılmaz şimdi. Senarist de değişti zaten. :(
Senarist niye degisti? :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öff sonradan başlyan bir dizisin sen neden elinde 4-5 bölüm stokun yoktu?? Zaten uyarlmasın:bağır:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çünkü diziler 40 dakika değil. :A
Ne alaka ya:( Kasım da mı ne başladı. Eylülde sete cıksalardı hazırda 6-7 bölüm stokta verilmiş olcaktı:X Hadi 2-3 bölümü de karantinada yayınlansaydı şimdi ellerinde en az 3 bölüm filan kalmişti:( Bu da bizi haz. sonuna kadar idare ederdi ki zaten sezon sonu :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ne alaka ya:( Kasım da mı ne başladı. Eylülde sete cıksalardı hazırda 6-7 bölüm stokta verilmiş olcaktı:X Hadi 2-3 bölümü de karantinada yayınlansaydı şimdi ellerinde en az 3 bölüm filan kalmişti:( Bu da bizi haz. sonuna kadar idare ederdi ki zaten sezon sonu :(
Şöyle ki diziler en fazla 2-3 bölüm stokla başlıyor çünkü reytingler düşük gelirse veya yorumlara bağlı olarak el atılacak noktalar varsa onları düzeltirler genelde. Çoğu dizi 6 bölüm bile dayanmazken 6 bölüm stok çekmek çok akıl karı değil. Keşke stok sistemimiz gelişmiş olsaydı ama sezonda 35-40 bölümle 2 buçuk saat dizi çekilen bir ülkede bu kadar. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şöyle ki diziler en fazla 2-3 bölüm stokla başlıyor çünkü reytingler düşük gelirse veya yorumlara bağlı olarak el atılacak noktalar varsa onları düzeltirler genelde. Çoğu dizi 6 bölüm bile dayanmazken 6 bölüm stok çekmek çok akıl karı değil. Keşke stok sistemimiz gelişmiş olsaydı ama sezonda 35-40 bölümle 2 buçuk saat dizi çekilen bir ülkede bu kadar. :D
Bazı diziler 2-3 bölümde yayından kalkıp boş bi zamanda tekrar yeni bölümle geliyorlardi :X Kanal D kaç kere yaptı böyle:X Yine bir kanal D dizisi sonucta:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bazı diziler 2-3 bölümde yayından kalkıp boş bi zamanda tekrar yeni bölümle geliyorlardi :X Kanal D kaç kere yaptı böyle:X Yine bir kanal D dizisi sonucta:A
Türkiye'nin herhangi bir alanında düzgün bir sistem var mı ki tüm bölümler önceden çekilsin. Bu kadarına şükret. :A

Zaten Eylül'de stoklu gitmek için Temmuz'da başlıyorlarmış ama yine 2-3 bölüm olur en fazla. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Türkiye'nin herhangi bir alanında düzgün bir sistem var mı ki tüm bölümler önceden çekilsin. Bu kadarına şükret. :A

Zaten Eylül'de stoklu gitmek için Temmuz'da başlıyorlarmış ama yine 2-3 bölüm olur en fazla. :A
Sen niye karşi çıktın bee verseler izlemicen sanki :F:F Patladım oğlum patladım BZÇ, Hekimoğlu izleyesim var :F

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bekleniyordu zaten. Başarısını sürdürecektir.

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Şişman domuzu postalamıştık. Neydi o sinir bozucu karakterin adı. Yönetim kurulu başkanına İpek başkan rest çekti ve Hekimiğlu'nun hastanede kalmasını sağladı.:Z
Aa evet doğru vahaptı sanırım. Uyuz olmuştum o herife. 😂😂 Kendini bir şey sanıyordu neyse ki gitti de bizim kadro güzel bir şekilde geri dönecektir yine. :oley:

• Harika
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aa evet doğru vahaptı sanırım. Uyuz olmuştum o herife. 😂😂 Kendini bir şey sanıyordu neyse ki gitti de bizim kadro güzel bir şekilde geri dönecektir yine. :oley:

Aynen toparlağı kovduk hastanemizden. Umarım 2. Sezonda bozmaz yine ilginç olaylar izleriz :Z
Sonu profil fotonda ki dizi gibi olsun istemiyorum :A

• Harika
Reactions: Gizmen