'Hekimoğlu'nda Şok Ayrılık! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Hekimoğlu' dizisinde final öncesi şok ayrılık!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı yapıma Zeynep karakterine hayat veren Damla Colbay veda ediyor.

'Hekimoğlu' yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de!

5fa1a78db57f151644a34ef4

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Şaşırmadım desem yalan olur. Galiba orijinal dizide 3. sezondan sonra ekip değişiyormuş ama okuduğum bazı yorumlarda diziden çıkmadıkları ve sadece rollerinin azaldıkları falan yazıyor o yüzden kafam karıştı. Beni bu konuda aydınlatırsan çok sevinirim. :A @mesmeso

Bence ne olursa olsun (orijinal gereği de olsa bir şekilde senaryoda değişiklik yaparak) 50. bölümü tüm ekip birlikte görmeliydi. Dizinin dijitalde devam etmeme ihtimali yüksekken ve son 3-4 bölüm kalmışken böyle radikal bir değişikliğe gitmek nasıl olur bilemedim. Zeynep'e genelde aşırı uyuz olsam da Damla Colbay güzel bir performans çıkardı gelecek projelerde yolu açık olsun. Böyle gözü yaşlı şekilde veda ettiğini görünce üzüldüm. :(

------

Bu arada galiba Aytaç Şaşmaz da ayrılıyor çünkü kamera arkasından ekiple birkaç fotoğraf paylaşılmış.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Ya bu kadar saçma bir şey olamaz. Dünyanın en saçma ayrılığı olabilir. Zaten tam final yapamayacaksınız neyin ayrılığı bu? Sanırsın final haberi geldiğinden beri her şeyi orijinale uygun yapıyorsunuz da bir bunu doğru yapmak eksik kaldı. Diziden son zamanlarda soğumuştum şimdi hepten önemini yitirdi gözümde.
Şaşırmadım desem yalan olur. Galiba orijinal dizide 3. sezondan sonra ekip değişiyormuş ama okuduğum bazı yorumlarda diziden çıkmadıkları ve sadece rollerinin azaldıkları falan yazıyor o yüzden kafam karıştı. Beni bu konuda aydınlatırsan çok sevinirim. :A @mesmeso

Bence ne olursa olsun (orijinal gereği de olsa bir şekilde senaryoda değişiklik yaparak) 50. bölümü tüm ekip birlikte görmeliydi. Dizinin dijitalde devam etmeme ihtimali yüksekken ve son 3-4 bölüm kalmışken böyle radikal bir değişikliğe gitmek nasıl olur bilemedim. Zeynep'e genelde aşırı uyuz olsam da Damla Colbay güzel bir performans çıkardı gelecek projelerde yolu açık olsun. Böyle gözü yaşlı şekilde veda ettiğini görünce üzüldüm. :(

------

Bu arada galiba Aytaç Şaşmaz da ayrılıyor çünkü kamera arkasından ekiple birkaç fotoğraf paylaşılmış.
3. sezonun finalinde Foreman (Mehmet Ali) istifa ediyor, Chase (Emre) kovuluyor, Cameron (Zeynep) yanlış hatırlamıyorsam istifa ediyordu ama Cuddy (İpek) onu ikna edip acil servisin başına alıyordu.

4. sezonda ekipte bir eleman bolluğu yaşanıyordu. Foreman gittiği yerde başarısız olunca Cuddy onu geri alıyordu. Chase'de hastaneye geri dönüp operatör oluyordu. Sezon içinde Cameron ve Chase bir çok kez House'a vakalarda yardımcı oluyordu.

Ya cidden dizinin en güzel sezonu gelmişken final yapıyoruz. Saçma sapan vakalar ile dizi çok zaman kaybetti. 4. sezonu işleyebilselerdi 8. sezona kadar gidecek bir dizimiz olabilirdi.

• Beğendim
Reactions: Aserat