'Hekimoğlu' Final mi Yapıyor? Kanal D'den Açıklama!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
DTVCZM.2019.0110-HEKIMOGLU_KV_13-KASIM_tw.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'yla ilgili çıkan final dedikodularına açıklama!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı yapımın final yapacağı iddiasının ardından kanal, Twitter'dan "Herkes yalan söyler ama biz doğruyu söylüyoruz, Hekimoğlu her Salı 20.00'de!" paylaşımını yaparak haberleri yalanladı.

Hekimoğlu, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de!

20201019_185148.jpg

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Komik:A
Ne paraladılar kendilerini:) bu tweeti atarkenki ruh halleri bellidir zaten.:A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Final mi yapıyor diye başlık atıldığında daha konuya girmeden final yapmadığını anlıyorum. Eğer final yapsa direkt final yapıyor diye başlık oluyor. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben artık Hercai'nin, Zümrüdüanka'nın falan final yapacağına dair iddialar görmek istiyorum, salın kaliteli dizileri. :A
Hayır ortağım, o diziler 2021'i görecek maalesef :A

Hekimoğlu şuan bu ara her dakikasını izlediğim tek dizi. O da biterse elde doğru dürüst dizim kalmayacak. Yasak Elma ara verdim. Menajerimi Ara sonradan bakınıyorum, bazı sevmediğim sıkıcı sahneleri atlayarak. Bir Zamanlar Çukurova şimdilik geçici izliyorum, ilerde o da ara sıra izlediğim olur tempo düşerse:A Masumlar Apartmanı çok iyi ama moralimi bozuyor o yüzden atlaya atlaya bakıyorum. Her bir dizi yavaş yavaş elimden kayıp gitmekte :A
Beni filmlere alıştırdınız, dizilerden tad alamamaya başladım :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Daha bugün Öğretmen'i kaybettik bir de bunun acısını çekemem. Senaryo acil Selin hikayesini bitirip dedektif veya istifa hikayesine başlamalı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
DTVCZM.2019.0110-HEKIMOGLU_KV_13-KASIM_tw.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'yla ilgili çıkan final dedikodularına açıklama!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı yapımın final yapacağı iddiasının ardından kanal, Twitter'dan "Herkes yalan söyler ama biz doğruyu söylüyoruz, Hekimoğlu her Salı 20.00'de!" paylaşımını yaparak haberleri yalanladı.

Hekimoğlu, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de!

Ekli dosyayı görüntüle 94058
Kanal saksıyı çalıştırıp gün değiştirmezse yolun sonu görünüyor :mad: