'Hekimoğlu' Dizisinin Afiş Çekiminden İlk Kareler!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
1,805
952
124
İstanbul
Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Hekimoğlu'nun afiş çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

Yapımcılığı Karga 7 Pictures'ın, yönetmenliğini Hülya Gezer'in, senaristliğini Banu Kiremitçi'nin üstlendiği, başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz haftalarda oçekimleri başlayan dizinin oyuncuları, bu sefer afiş çekimleri için bir araya geldi.

'Hekimoğlu' Kasım'da Kanal D'de başlıyor!

• Harika
Reactions: vadikızı

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
564
452
64
23
Timuçin Esen sert bir ifade de olabilmek için çok zorlamış kendisini ama bakalım gerçekten bu role oturabilecek biri değil. Diger fragmanlarda anlaşılacak.

Afiş klasik hastane dizisi afisi. Beyaz örnüklerle dikilip geç makine karşısına tamamdır. 😁😂 Aytaç Şaşmaz'a ayrı bir yakışmış o beyaz örnük ama. 😍

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
564
452
64
23
Bu arada Okan Yalabık gibi avrupai tipte, DiCaprio gibi bir adam nasil oldu da son 6-7 yılda bu kadar yaşlandi? İnsan bakar biraz kendisine spor yapar, ekran önünde olup bu kadar kilo alarak belki de daha iyi işlerde rol alabilecekken kendi önünü kapattı. Muhteşem Yüzyıl'dan sonra uzun süren dizisi oldu mu hatirlamiyorum.

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
49,855
32,022
1,060
35
Kayseri
Timuçin Esen sert bir ifade de olabilmek için çok zorlamış kendisini ama bakalım gerçekten bu role oturabilecek biri değil. Diger fragmanlarda anlaşılacak.

Afiş klasik hastane dizisi afisi. Beyaz örnüklerle dikilip geç makine karşısına tamamdır. 😁😂 Aytaç Şaşmaz'a ayrı bir yakışmış o beyaz örnük ama. 😍
:D Zorlamış mı valla sert karakterlerin adamıdır Timuçin bey düşüncene saygı duyuyorum ama ben en ufak zorlama görmeedim :D