'Hekimoğlu' Dizisinden İlk Kareler! | Kanal D - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Hekimoğlu'ndan ilk kareler yayınlandı!

Yapımcılığı Karga 7 Pictures'ın, yönetmenliğini Hülya Gezer'in, senaristliğini Banu Kiremitçi'nin üstlendiği, başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay'ın yer aldığı ve tanıtımları büyük merak uyandıran 'Hekimoğlu' dizisinin ilk kareleri izleyici ile paylaşıldı.

'Hekimoğlu' yakında Kanal D'de!

EK7ZnCUXYAAhMR3.jpg

EK7ZnCWX0AIbzYw.jpg

EK7ZnCSXsAYNA9H.jpg

EK7ZnCVWkAAUnnK.jpg

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kareler çok iyi ama hangi güne gelecek? Perşembe hatası yapmasınlar, çarşamba daha uygun. Hatta salıya oynasınlar direkt, Azize tutmadı zaten.

Çarşamba kesinlikle yanlış olur, hafta sonu olacağını düşünmüyorum ben. Ya Azize bitecek Salı günü olacak, ya da risk alıp Mucize Doktor'un karşısına Perşembe günü gelecek.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çarşamba kesinlikle yanlış olur, hafta sonu olacağını düşünmüyorum ben. Ya Azize bitecek Salı günü olacak, ya da risk alıp Mucize Doktor'un karşısına Perşembe günü gelecek.
Perşembe risk almasınlar, iki doktor dizisini karşı karşıya getirmek çok komik olur ve baştan fişi çekilir. Salı bence de en uygun gün. :X

Ben Afili Aşk’ın Cumartesi gününe alınması taraftarıyım. Boşalan günleri de duruma göre düşünebilirler.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Perşembe risk almasınlar, iki doktor dizisini karşı karşıya getirmek çok komik olur ve baştan fişi çekilir. Salı bence de en uygun gün. :X

Ben Afili Aşk’ın Cumartesi gününe alınması taraftarıyım. Boşalan günleri de duruma göre düşünebilirler.

'Kuruluş Osman' 15+ reyting alıyor, daha da artacak gibi duruyor...

'Benim Adım Melek'te iyi kötü güzel oranlar almaya devam ediyor.

'Afili Aşk'ta bir yaz dizisine göre Kuruluş Osman karşısında iyi varlık gösteriyor ve gün değiştirse HYS ve BTY gibi etkilenir. O yüzden kendi gününde kalır.

Azize'nin fişi çekilir ay ortasında Salı günü gelir, büyük ihtimalle.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Baya güzel bir dizi olacak. Merakla bekliyoruz. Kesinlikle tutacaktır. ??????.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060

Çarşamba Osman var olmaz bence Salı olsun işte dediğin gibi Azize tutmadı

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kareler çok iyi ama hangi güne gelecek? Perşembe hatası yapmasınlar, çarşamba daha uygun. Hatta salıya oynasınlar direkt, Azize tutmadı zaten.

Baya güzel bir dizi olacak. Merakla bekliyoruz. Kesinlikle tutacaktır. ??????.

Afili Aşk gün degistirirse bu dizi bence Çarsamba günü varlık gösterebilir. Çarşamba'ya iddialı bir dizi lazım. Ben bu dizinin uyarlanma halini pek sevmedim ama yine de doğru bir günde izleyici alabilecek yapısı var. Hiç risk almayıp Cumartesi başlasın, AB'deki boşluktan faydalanıp zirvede yer alabilir.

Çarşamba Osman var olmaz bence Salı olsun işte dediğin gibi Azize tutmadı

Yapmacık bence, iyi giderse AB grubunda gider.

5de9f41bd6a3cc09586a2b56.jpg

• Harika
Reactions: Yiğitt