Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
OOv-NP87mETz-4f8BK63nlHTd-U9kzxvB9qJ6XZ6OJLKvAy-sg0ajjfo0jN56jp7SXOqQaR3dDNiNy3xdGrpCwyNXuMEuJL0yJHF5uGGxNPzpSaAqS26CaQ

Epcg9ArXEAYhdyv.jpeg.jpg

Bugün Hekimoğlu dizisinin yayına başlamasının 1. yılı!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın yer aldığı dizi geçtiğimiz sene 17 Aralık 2019 Salı akşamı Kanal D'de ilk bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizi geçtiğimiz Salı günü 29. Bölümü ile ekranlara geldi.

Hekimoğlu ekibi izleyicileri için bir araya gelerek fotoğraf çekip paylaşımda bulundu.

Hekimoğlu, yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Çoğu dizinin 10 bölümü bile göremediği bir düzende (üstelik başlamadan önce böyle bir dizi nasıl uyarlanır şeklinde çok fazla tepki toplamasına rağmen) 30'u geçti ve yoluna tam gaz devam ediyor. Orijinalini izlemedim ama izleyenler bile övüyor ve bu da başarısını gösteriyor nice mutlu yıllara. :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çoğu dizinin 10 bölümü bile göremediği bir düzende (üstelik başlamadan önce böyle bir dizi nasıl uyarlanır şeklinde çok fazla tepki toplamasına rağmen) 30'u geçti ve yoluna tam gaz devam ediyor. Orijinalini izlemedim ama izleyenler bile övüyor ve bu da başarısını gösteriyor nice mutlu yıllara. :Z
Üstelik yayınlandığı dönemde ekranlarda 20 reytinge ulaşan başka bir doktor dizisi varken tutunması çok büyük başarı.
Aşırı kaliteli bulduğum bir dizi ve başladığından beri güncel olarak baştan sona izlediğim tek dizi. Ben şuna kadar 20 bölümün üstünde aralıksız her bölümü saniyesine kadar izlediğim başka bir dizi hatırlamıyorum. Çoğu diziden bir süre sonra kopup tekrar arada izlerken bu diziyi henüz hiç bırakma durumuna gelmedim :bhr:
30 bölüm küçümsenmeyecek iyi bir bölüm sayısı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu dizi daha çıkmadan yerin dibine gömenler oldu. Başka uyarlama dizi yokmuş gibi Tv'de çalıntı dendi. Mucize Doktor tuttuğu için çıktı ondan yapıldı onun çakması dendi. Reytingi düştü her hafta final dediler ve bu kişiler yine TV'de kalite dizi yok diyorlar. Kanalı aynı şekilde diziye 2. sezon iyi tanıtım yapamadı. Hiç bir sayfada düzgün bir övgü almadı. Varsa yoksa Masumlar Apartmanı. Orijinali bir çok kişiye en iyi doktor dizisi uluslararası ödüller almış bir dizi ve senaristleri Türkiye'ye olabildiğinin en iyisi şekilde ayarladılar bence. Bu House rolü nasıl oynanacak derken Türk işi House yarattı Timuçin Esen ve senaristler ama bunu bile eleştirenler oldu tabi. Hani her işi eleştirip önerileri bile olmayan grup. Özellikle ekşi sözlükte çok var. Bütün bu olanlara rağmen ayakta ve yıldönümünü kutluyoruz.

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu dizi daha çıkmadan yerin dibine gömenler oldu. Başka uyarlama dizi yokmuş gibi Tv'de çalıntı dendi. Mucize Doktor tuttuğu için çıktı ondan yapıldı onun çakması dendi. Reytingi düştü her hafta final dediler ve bu kişiler yine TV'de kalite dizi yok diyorlar. Kanalı aynı şekilde diziye 2. sezon iyi tanıtım yapamadı. Hiç bir sayfada düzgün bir övgü almadı. Varsa yoksa Masumlar Apartmanı. Orijinali bir çok kişiye en iyi doktor dizisi uluslararası ödüller almış bir dizi ve senaristleri Türkiye'ye olabildiğinin en iyisi şekilde ayarladılar bence. Bu House rolü nasıl oynanacak derken Türk işi House yarattı Timuçin Esen ve senaristler ama bunu bile eleştirenler oldu tabi. Hani her işi eleştirip önerileri bile olmayan grup. Özellikle ekşi sözlükte çok var. Bütün bu olanlara rağmen ayakta ve yıldönümünü kutluyoruz.
Şuraya şunun gifi yakışırdı, bulamadım :A
IMG_20201217_162408.jpg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
OOv-NP87mETz-4f8BK63nlHTd-U9kzxvB9qJ6XZ6OJLKvAy-sg0ajjfo0jN56jp7SXOqQaR3dDNiNy3xdGrpCwyNXuMEuJL0yJHF5uGGxNPzpSaAqS26CaQ

Ekli dosyayı görüntüle 96531
Bugün Hekimoğlu dizisinin yayına başlamasının 1. yılı!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın yer aldığı dizi geçtiğimiz sene 17 Aralık 2019 Salı akşamı Kanal D'de ilk bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizi geçtiğimiz Salı günü 29. Bölümü ile ekranlara geldi.

Hekimoğlu ekibi izleyicileri için bir araya gelerek fotoğraf çekip paylaşımda bulundu.

Hekimoğlu, yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de.
Bu başarı izleyicilerin tabii ki 😊

• Harika

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Vaay be. Cidden büyük bir başarı. Orjinalinin bu kadar seveni varken öyle bir kalitede dizi çıkmasını ben dahil kimse beklemiyordu. Orjinalindeki aratmayacak bir kadrosu ve hikayesi var. Her ne kadar şu sıralar hikaye bakımından ben tatmin etmese de bu oranlardan daha fazlasını hak ettiği kesin. Umarım bu sezonun sonunu da görürüz.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
İlk olarak TV8'de yayınlanacaktı ve ismi açıklandığında TV8 antileri Hekimoğlu diye isim mi olur, TV8'den ne beklenir, kalite yerlerde diye yorumlar yaptığını hatırlıyorum. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk olarak TV8'de yayınlanacaktı ve ismi açıklandığında TV8 antileri Hekimoğlu diye isim mi olur, TV8'den ne beklenir, kalite yerlerde diye yorumlar yaptığını hatırlıyorum. :D
Ben bunu ta proje aşamasından beri Kanal D diye biliyordum öyle bir şey mi vardı.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Ben bunu ta proje aşamasından beri Kanal D diye biliyordum öyle bir şey mi vardı.
Konusu da var bak. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben Ağustos Eylül gibi öğrenmiştim demek ki önce TV 8 ile görüşmüşler

• Beğendim
Reactions: Hazem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Yalnız isimlere bak Berkun Oya, Taylan kardeşler falan. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yalnız isimlere bak Berkun Oya, Taylan kardeşler falan. :A
Dizi hem doğru uyarlama hem de iyi oyuncular ile bütünleşince ortaya güzel bir iş çıktı.
Timuçin Esen açıkçası dizide en parlayanı.
Diğer oyuncular belirli bölümlerde parlarken Timuçin Esen her bölüm öyle bir oynuyor ki, tavırları, mimikleri falan arada baya güldürüyor :bhr:
Çay içişi, alaycı konuşması, tantuni, o doktor dizisi, İpek'ten saklanması dizide klasikleşmiş durumlar.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizi hem doğru uyarlama hem de iyi oyuncular ile bütünleşince ortaya güzel bir iş çıktı.
Timuçin Esen açıkçası dizide en parlayanı.
Diğer oyuncular belirli bölümlerde parlarken Timuçin Esen her bölüm öyle bir oynuyor ki, tavırları, mimikleri falan arada baya güldürüyor :bhr:
Çay içişi, alaycı konuşması, tantuni, o doktor dizisi, İpek'ten saklanması dizide klasikleşmiş durumlar.
Türk işi House derken bunu diyordum adam resmen bambaşka bir karakter yarattı ve bu rolü oynayacak kişi sayısı Türkiye'de o kadar az ki. Benim aklıma tek Erdal Beşikçioğlu geliyor. Timuçin Esen dışında tarz olarak en uygunu.

• Harika