🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Tekrardan olumlu haberler gelmeye başladı. Kafayı yedirtecek bu transfer bize, az kaldı delirmek üzereyim :A

Delirdik bile delirdik, şu adamın geldiğini açıklayın da zevkten kuduralım artık. :A

Hatta yine ortaya büyük bir iddia atma vakti geldi, Falcao gelirse @MasacRE (Utku beyin) seçeceği bir adet resmi/fotoğrafı profil resmi olarak yerleştireceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Delirdik bile delirdik, şu adamın geldiğini açıklayın da zevkten kuduralım artık. :A

Hatta yine ortaya büyük bir iddia atma vakti geldi, Falcao gelirse @DarkLegenD beyin seçeceği bir adet resmi/fotoğrafı profil resmi olarak yerleştireceğim. :A
Ben seçersem forum kariyerin biter. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nzonzi'yi izlemeyen cahiller konuşur olmuş. :A Sevilla'da bir çok maçını canlı izledim. Barca'ya karşı oynadığı maçları da izledim. Bu adam seviye olarak oldukça yüksek bir seviye. Çok çok iyi transfer. Seri ile ikili uyumları iyi olursa orta sahada problem kalmamış demektir. Şuan tek mesele FALCAO...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Nzonzi'yi izlemeyen cahiller konuşur olmuş. :A Sevilla'da bir çok maçını canlı izledim. Barca'ya karşı oynadığı maçları da izledim. Bu adam seviye olarak oldukça yüksek bir seviye. Çok çok iyi transfer. Seri ile ikili uyumları iyi olursa orta sahada problem kalmamış demektir. Şuan tek mesele FALCAO...

Falcao’yu köyde rehin tutuyorsun sanırım, sal adamı da imza atsın sözleşmeye be adam...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hasan Şaş istifa etmiş. Oldum olası sevmişimdir bu adamı bizim efsanelerimizdendir ancak kabul edelim yardımcı teknik direktör olacak kabiliyeti yoktu, takıma ve hocaya faydası olmuyordu. Bunu görüp de istifası (tabi ki diğer yaşananlarla birlikte) saygımı daha da arttırdı kendisine. Helal olsun.

@MEnes @Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD

Katılıyorum, Galatasaray’ı çok seviyor ve aynı zamanda aşırı derecede hırslı bir karakter Hasan Şaş. Bu yüzden kenarda otururken kulübe genellikle zararı dokundu aldığı ve aldırdığı cezalarla. Kendi isteği ile, bunu görüp ayrılmış olması güzel hareket.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yeter artık yeter! Yapacağız işe lanet olsun beceriksiz herifler kafa mı buluyorsunuz taraftarlarla? Hem fotoğraf çekilecek hem bu iş %99 bitmiştir denilecek kameralar önünde hem de her gün 19.05’de kafayı yedirmeye devam edip eli boş göndereceksiniz insanları. Konunun olmazsa olmazlığında değil hiç kimse, umutlandırıp da sürekli utandırmanızı, süreci bu kadar anlamsız bir şekilde uzatabilme beceriksizliğinizi kabullenemiyor insanlar.

Falcao gelmezse aynı gün aynı saat Abdurrahim Albayrak istifasını vermek zorunda. Hem fotoğraf çektireceksin hem %99 diyeceksin hem de olmayacak, yedirmezler adama.

• Beğendim
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Her gün 19.04 - 19.08 arası şu pozisyonda olmaktan gerçekten gına geldi, psikolojik olarak işkence etmekten zevk mi alıyorlar biz miyiz hedef tahtası anlamıyorum ki? Hayır biz isek söylesinler de bilelim en azından.

s-d9ee83c606329f875ae846082b4143bd0ab18cea.gif

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Her gün 19.04 - 19.08 arası şu pozisyonda olmaktan gerçekten gına geldi, psikolojik olarak işkence etmekten zevk mi alıyorlar biz miyiz hedef tahtası anlamıyorum ki? Hayır biz isek söylesinler de bilelim en azından.

s-d9ee83c606329f875ae846082b4143bd0ab18cea.gif
Sinir harbi yaşıyoruz haftalardır. Yine transfer döneminin sonuna geldik ve hala 2 3 yerde eksik var. Takıldık bir sevdaya diğer eksikler göz ardı ediliyor. Kaldı ki sadece Falcao ile bizim eksikler bitmiyor da. Forvet yedeği, tecrübeli bir stoper, ve belki bir sağ bek transferi olması gerekiyordu. Ama 1.5 aylık zaman Falcao ile bitti ve yine eksiklerle şampiyonlar ligi sezonuna giriyoruz. Olası sakatlıklarda hadi ligde neyse de Şl'de yine Terim sihrine kalacağız ve geçen yılki durum ortada. Sonumuz hayrola...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Miroğlu hoş bir etki bırakıp gitmesi gereken anda adam gibi gitti, belki kendisi Galatasaray’ın efsaneleri arasına giremedi ancak attığı bu golü değil yarın öbür gün, eğer vademiz dolmazsa 40 sene sonra da hatırlayacağım. Tam umutsuzluk anında, son saniyede gelen o muhteşem golle kafayı yercesine sevinçten kendimizden geçtiğimizi... 22.Şampiyonluğu tek golle özetlemek gerekseydi o gol bu gol olurdu. Bu gol olmasaydı belki de tamamen kopmuştuk yarıştan. Meşaleyi alevleyen ve gürleyen efsanevi unutulmaz bir gol olarak Galatasaray tarihine geçti. Popescu’nun attığı golü kulüp tarihinin en efsanevi önemli 1.golü olarak sayacak olursak bu gol da en azından ilk 10’a girer gözümde...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş