🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kalede Muslera = Taş
Sağ bek Mariano/Linnes = Taş
Sol bek Nagatomo = Taş
Stoper Luyin-Marcao = Taş
Orta Saha Seri - Transfer* = Taş
Önde Belhanda = Taş
Sağ kanat Feghouli = Taş
Sol Kanat Babel = Taş
Santrafor Radamel F..ing Falcao = Taşş

Yedekler Donk, Emre Mor, Jimmy, Adem, Selçuk, daha sonra Akbaba = Taş...

2010’lardaki en iyi en taş 11’e sahip oluyoruz. 2012-2013 yıllarında Drogba Sneijder varken bile kadroda birçok zayıf isim vardı Semih Kaya, Gökhan Zan, Dany, Umut gibi ama ilk defa baştan sona taş gibi bir kadro oluşuyor. Seri’nin yanına o ayarda bir transfer olmaz ve Donk olursa o bile olumlu, Donk da taş gibi sonuçta.

Çeyrek final ve 10 puan farkla şampiyonluk bekliyorum.
EBnE-dkX4AELvMQ
Luyindama - Marcao ikilisi bana hala güven vermiyor.

Ölüm grubundan üçüncü çıkıp Avrupa Ligi kupasını kazanmak + 10 puan farkla lig şampiyonu olmak.

Önemsiz ama yine de ekstramızı yazalım: 20 yıllık seriyi bozmak.

Rezervasyonu alalım.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Luyindama - Marcao ikilisi bana hala güven vermiyor.

Ölüm grubundan üçüncü çıkıp Avrupa Ligi kupasını kazanmak + 10 puan farkla lig şampiyonu olmak.

Önemsiz ama yine de ekstramızı yazalım: 20 yıllık seriyi bozmak.

Rezervasyonu alalım.

Hazırlık maçlarındaki performansın önemi olmuyor, kötü oynayacaklarsa hazırlık maçlarında oynayıp hatalarından ders almaları çok daha iyi. Marcao-Luyindama tandemi Galatasaray’ın en zayıf gözüken kısmı olmasına rağmen düşün ki ligde bu ikili gibi bir sağlam bir defans tandemi yok. Fenerde mi var Beşiktaş’ta mı İBB’de mi TS’de mi? Şampiyonlar liginde City, Barça gibi takımlar karşısında elbette güven vermez ancak ligde bu ikilinden daha iyi bir takım olmuş defans ikilemi yok.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hazırlık maçlarındaki performansın önemi olmuyor, kötü oynayacaklarsa hazırlık maçlarında oynayıp hatalarından ders almaları çok daha iyi. Marcao-Luyindama tandemi Galatasaray’ın en zayıf gözüken kısmı olmasına rağmen düşün ki ligde bu ikili gibi bir sağlam bir defans tandemi yok. Fenerde mi var Beşiktaş’ta mı İBB’de mi TS’de mi? Şampiyonlar liginde City, Barça gibi takımlar karşısında elbette güven vermez ancak ligde bu ikilinden daha iyi bir takım olmuş defans ikilemi yok.
Hazırlık maçlarından bağımsız olarak güven vermiyorlar. Hele Luyindama tam bir bomba. Umarım en az hatayla oynarlar.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu fotoğrafı ilk kim paylaştı internette?

Ben bilemem onu ancak benim için konu kapandı zaten, güzel bir hayaldi ve hayallerde kaldı. Falcao’nun geleceği filan yok yattı o iş. Her gün 19.05’de hep aynı şarkı. İhtimal filan yok. Rezil olduğumuzla kalakalacağız, Rizeli de “Falzao ve culubi bizu çoh iyi ağurladı cendulerine teşekkur edeyrum” gibi bir açıklamayla konuyu kapacaktır.

Zaten Mustafa Cengiz ne zaman büyük bir transfer yapmış? Konu kapanmıştır artık.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben bilemem onu ancak benim için konu kapandı zaten, güzel bir hayaldi ve hayallerde kaldı. Falcao’nun geleceği filan yok yattı o iş. Her gün 19.05’de hep aynı şarkı. İhtimal filan yok. Rezil olduğumuzla kalakalacağız, Rizeli de “Falzao ve culubi bizu çoh iyi ağurladı cendulerine teşekkur edeyrum” gibi bir açıklamayla konuyu kapacaktır.

Zaten Mustafa Cengiz ne zaman büyük bir transfer yapmış? Konu kapanmıştır artık.
Yahu ben bu fotoğrafı görüşme yapıldıktan sonra çekildi sanıyorum kaç gündür. Malum saati her gün ben de bekledim ama tık yok. Çok geç çözdüm olayı. Fotoğraf çekildikten sonra masaya oturdular, ardından sorunlar çıktı ve anlaşamadılar. Yoksa ertesi gün rahat rahat KAP gelirdi. Geçmiş olsun. Yine malum adama kaldı takım.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şaka bir yana bugün yani 12 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat en geç 19.07’ye kadar KAP geldi geldi, gelmezse bugünkü rezil maçtan sonra, zaten hava da sıcak, taraftarda sinir zirve yapar ve çok büyük tepkiler gelmeye başlar. Florya’ya kadar gider bu iş ki sosyal medyanın bu gücüyle ona bile gerek kalmaz.

Eğer bugün 19.07’ye kadar KAP gelmezse yönetim sosyal lince hazır olsun.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bir 19.05’i daha geride bıraktık... Yönetim yine sabır taşırmaya devam ediyor. Bu takımın tek eksiği Falcao değil ancak Falcao bu saatten sonra olmazsa olmazı durumunda. Aylardır bir transferi bitirmediler. Geçen sene bir şekilde sabrettik ama bu sefer bu saatten sonra olası bir rezillikte Abdurrahim Albayrak derhal ve derhal istifasını vermek zorundadır. Sen kalk adamla fotoğraf çektir, taraftarı tamamen inandır sonra da transfer yatsın. Vallahi de büyük rezillik çıkar billahi de. Eğer Monaco işi yokuşa sürüp bonservisi arttırmaya kalkarsa da bu yine sizin başarısızlığınız, gelmişiz Ağustos’un ortasına eğer işi bitiremezseniz herhalde nazlanırlar.

Neyse bu akşam itibariyle başlasın linç şov, hadi bakalım...

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
Bir 19.05’i daha geride bıraktık... Yönetim yine sabır taşırmaya devam ediyor. Bu takımın tek eksiği Falcao değil ancak Falcao bu saatten sonra olmazsa olmazı durumunda. Aylardır bir transferi bitirmediler. Geçen sene bir şekilde sabrettik ama bu sefer bu saatten sonra olası bir rezillikte Abdurrahim Albayrak derhal ve derhal istifasını vermek zorundadır. Sen kalk adamla fotoğraf çektir, taraftarı tamamen inandır sonra da transfer yatsın. Vallahi de büyük rezillik çıkar billahi de. Eğer Monaco işi yokuşa sürüp bonservisi arttırmaya kalkarsa da bu yine sizin başarısızlığınız, gelmişiz Ağustos’un ortasına eğer işi bitiremezseniz herhalde nazlanırlar.

Neyse bu akşam itibariyle başlasın linç şov, hadi bakalım...
monaco şerefsizlik yapıyor teknik direktörü bırakmak istemediği için başkanlarıda bırakmak istemiyorlar zorluk çıkarıyorlar inşallah küme düşerler kalırsa falcaonun da performansı düşer inşallah

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Falcao transferi yattı gibi gözüküyor, ailesi sebebiyle Fransa’da kariyerine devam etmek istiyormuş. Umarım yönetim alternatifini belirlemiştir Falcao’nun, yoksa bu sezona da forvetsiz başlayacağız. (Diagne ve Mitroglou’yu yeterli görmüyorum) Ayrıca bence forvetten önce ön libero lazım bu takıma, defanstan ileriye top aktarımında sıkıntı var, Seri rahat oynayamıyor arkasında sağlam bir oyuncu olmadığı için, defansımız da olumsuz etkileniyor bu durumdan. Bu yüzden forvet transferinin hemen ardından ön libero transferi de halledilmeli.

Yönetim Falcao transferine kadar transfer operasyonunu çok iyi yönetti. Babel, Emre Mor, Seri ve aldıkları diğer rotasyon oyuncuları. Baya iyi bir transfer dönemi geçiriyorduk ki forvet transferine gelene kadar. Geçen sene de forvet için bir isme takılı kalmışlardı, transferin son gününe kadar halledememişlerdi ve sonuç olarak sezona forvetsiz giriş yapmıştık. Uzaktan gördüğümüz kadarıyla yine aynı hataya düştüler. Umarım uzaktan gözüktüğü gibi değildir ve hem forvet transferini, hem ön libero transferini hızlıca çözmeyi başarırlar.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Olmayacağını bilsem bile, bir umut 19.05 civarını bekliyordumdur...

a24.JPG

images
Ligler başlamak üzere bizim hala orta sahamız yok. 1 aydır takıldık yine bir ismin peşine eksiklerimizi kapatamadık. Bu yönetim hala hatalarından ders almamakta ısrar ediyor..

Şimdi de haftaya salı açıklanacak deniyor. O salılar bir türlü gelmiyor nedense..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Olmayacağını bilsem bile, bir umut 19.05 civarını bekliyordumdur...

a24.JPG

images
Espn Falcao transferi kesinleşti dedi dün. Olumsuz bir durum görünmüyor bence olacak bu iş ama süreç çok uzadı.

Saat 20.07'yi bekleyelim. Bu yıl Trabzon ile şampiyonluk yarışına gireceğimiz için onları çatlatmak isteyebilir admin bey. :A (1967'nin 60'ını 1 saat olarak karşıya atıyoruz falan. Ben de anlıyorum canım bu matematik işlerinden biraz. :A)

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Espn Falcao transferi kesinleşti dedi dün. Olumsuz bir durum görünmüyor bence olacak bu iş ama süreç çok uzadı.

Utku beyciğim transfer gerçekleşse bile yönetim sanki tamamen bu transfere odaklandı ve asıl aciliyeti olan ön libero transferini boşladılar. Yani dışarıdan gözüken bu, Fernando gibi önemli bir oyuncumuzu kaybettik, yerine sağlam bir takviye yapmazsak bu sefer de ön liberosuz sezona başlayacağız. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Forum İstatistikleri

Konular
169,694
Kullanıcılar
8,399
Son Üye
unbekannteperson