🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şampiyonlar Ligi’nde ise çeyrek final hayal olmaktan çıkar, kura şansına da bağlı olarak.
Deli misin sen? Manchester City'e 4 tane sallayıp finale çıktı bile Galatasaray. Hey Allah'ım ya, hayallere bak. Ben burada 3. olup AL'den devam etmenin hesaplarını yaparken çeyrek final diyor adam. :F

Neyse, ilk hafta sizinle kapışacakmışız, 1 gol atıp sizi evinize mağlup olarak yollarız. :A Bu yenilginin sarsıntısıyla beraber Transfersiz Beşiktaş şampiyon olur. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Deli misin sen? Manchester City'e 4 tane sallayıp finale çıktı bile Galatasaray. Hey Allah'ım ya, hayallere bak. Ben burada 3. olup AL'den devam etmenin hesaplarını yaparken çeyrek final diyor adam. :F

Neyse, ilk hafta sizinle kapışacakmışız, 1 gol atıp sizi evinize mağlup olarak yollarız. :A Bu yenilginin sarsıntısıyla beraber Transfersiz Beşiktaş şampiyon olur. :A

Santrafora Falcao ya da onun kalitesinde delici bir golcü, 8 numaraya da Banega ya da onun kalitesinde bir maestro alınması durumunda Şampiyonlar Liginde en kötü yarı final diyorum biraz da kura şansına bağlı. City, Barça, Liverpool ve Juve haricinde bizi kesin elerler diyebileceğimiz bir takım yok Madrids dahil. Hatta bu dörtlü arasından bile sürpriz olabilir kim bilir, zamanında Real Madrid’i Real Madrid iken elimizden kaçırmıştık az kalsın yarı final geliyordu. Bakarsın bu sefer ikinci turda Malaga ayarında bir şans kurası, çeyrek finalde de Schalke-Leipzig kalitesinde bir takım çıkar.

Yani yarı final o kadar imkansız bir olay değil. Geçen sene gruptan çıkamayan takım mı yarı finale çıkacak? Eğer saydığım mevkilere belirttiğim kalitede adamlar da gelirse neden olmasın? Bir bakmışsın final, bir bakmışsın tur atıyoruz Taksim’de sabaha kadar...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Çeyrek final ulaşılması imkansız olan bir aşama değil ki Şampiyonlar Ligi’nde. Tabii ki kura şansına da bağlı olarak. Geçen seneki gibi bir grup gelse, kadrosu eksiksiz olan bir Galatasaray gruptan çıkamayacak mı? Çıkacak. Stoper rotasyonumuz eksikti, forvetimiz yoktu. Kanatlarımız bu kadar iyi değildi, orta sahamız resmen seviye atladı. Mevkilere ve transfer edilen oyunculara tek tek baktığın zaman Galatasaray kadrosu seviye atladı kalite olarak. Bir tane forvet, bir tane ön libero transferi yapıldığı an ölüm grubuna düşmediğimiz sürece, şansımız yüksek.

Fatih Terim ve Galatasaray, bunu çokta uzun olmayan bir zaman önce yaptı. Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Real Madrid karşısında “4, 4, 4” diye bağırmıştık. Ki hakem hatası olmasa belki de çıkmıştık yarı finale. :A Kim bilir... Yani imkansız diye bir şey Galatasaray için yok Avrupa’da. Özellikle kadromuz güçlü ve eksiksiz, teknik direktörümüz Fatih Terim ise.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen sefer de böyle umutlandırdılar sonra gördük sonunu. Fazla heyecan yapmamak lazım en iyisi, bu kadarını da yapamaz bizim yönetim. Yoksa yapar mı? Yok yok yapamaz :(

Diagne’yi +10 milyona satmak Falcao’yu almaktan daha zor gözüküyor gözüme nedense. Ancak satıldığı an Falcao’nun gelmemesi için hiçbir neden olmaz. Drogba’lar, Sneijder’ler gelmişken Falcao hayli hayli gelir. Ama hayaller Falcao gerçekler Diagne de olabilir Ağustos sonunda. :(

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu yönetim 10 milyondan fazla ücret ödeyerek aldığı Diagne’yi en kötü o bedele satar, üzerine gider yerine Falcao’yu alırsa ve son olarak bu kadar harika transferin üzerine bir tane de ön libero takviyesi yaparsa Galatasaray, tarihinin en güzel ve en başarılı transfer dönemlerinden birisini geçirmiş olur. Bu durumda da yönetimi tebrik etmek ve sonuna kadar destek olmak gerekir...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diagne’yi +10 milyona satmak Falcao’yu almaktan daha zor gözüküyor gözüme nedense. Ancak satıldığı an Falcao’nun gelmemesi için hiçbir neden olmaz. Drogba’lar, Sneijder’ler gelmişken Falcao hayli hayli gelir. Ama hayaller Falcao gerçekler Diagne de olabilir Ağustos sonunda. :(
O zamana göre daha zor artık böyle yıldız isimleri transfer etmek. FFP çok zorluyor bizim kulüpleri. Falcao'nun maaşı da çok fazla, sponsorla falan çözülecek diyorlar ama bilemiyorum ya.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu olursa azgın fanatik bir Galatasaray'lı olurum. Hatta ilk hafta maçında Denizli'li ateşli taraftar grubunun arasına girip, linç edilme pahasına da olsa çılgınlar gibi sevişiyormuşcasına GS'yi desteklerim. Ben böyle bir insana dönüşmek istemiyorum. İşte bu yüzden bu transfer gerçekleşmesin. (Gerçekleşti)