🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yeni sponsorumuz galaksinin pizzası Kopernik pizza hayırlı olsun.

ECu4R1YXoAEAWoF

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski Belhanda iki gündür bel ağrısı yüzünden antrenmanlara katılmamış. Karakter olarak sakatım diyip kaçacak birisi değil acaba satıldı mı Diagne yerine?
Öyle bir şey yapabileceklerini sanmıyorum Fatih Terim istifasını bile verebilir öyle bir durum karşısında ki yönetimi ffp den ceza yemekten çok daha kötü günler bekler.

Yarın bol bol tribünlerde Albayrak ismini duyacağız, artık illahlah ettik geçen hafta yüzde 99 bitti dediği adamdan halen ses seda yok...

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Falcao
Falcao
Falcao.

Bu adamın KAP bildirimi dışındaki her türlü paylaşımları can sıkıyor sayfanın. Artık gına geldi. Falcao yerine başka forvet de istemem, belki 2 ay önce deselerdi ki Falcao olmuyor eyvallah der kapatırdık konuyu. 1 ay önce deselerdi eh allah kahretsin der kapatırdık konuyu. Abdurrahim fotoğrafından sonra demiş olsalardı lanet olsun yapacağınız işe der kapatırdık konuyu homurdanarak.

Ama... bu iş yüzde 99 bitti diye söz ağızdan çıktıktan sonra iptal olursa ne stoper ne orta saha ne de başka bir forvet transferi o oluşacak öfkeyi yatıştıramaz; yatıştırsa bile taraftarda oluşacak sinerji kaybını engelleyemez ve her atamadığımız golde, her puan kaybettiğimiz maçta bunu yönetime çok iyi şekilde hatırlatırız...

Zannedilenin aksine bu takıma ne stoper ne de orta saha gerekiyor; bu takıma tek gereken ve olmazsa olmaz olan Falcao transferidir. Falcao’nun kendisi değil, onunla birlikte taraftarda ve takımda oluşacak müthiş sinerji işte budur bizi durdurulamaz yapacak olan. O sinerjiyi en son Drogba ve Sneijder transferlerinden sonra yaşadık; ki o sinerjiydi az kalsın Real Madrid’e 5 atıp yarı finale gitmenin kapısından döndüren...

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mevlüt Erdinç ismi filan geçiyor iyice kafam atıyor. Ulan madem Mevlit alınacaktı Eren niye gönderildi? Kazma dediğimiz Eren bile o adamdan kat kat daha teknik daha iş yapar bir golcü.

Bunlar resmen insan aklıyla alay ediyor. İster misiniz Diagne de satılsın ve tek forvet olarak Mevlüt alınsın? Bu yönetim söz konusu olduğu sürece bu ihtimale vallahi inanırım. Bu ihtimal Falcao’nun transferinden daha yüksek bir ihtimal söz konusu Cengiz yönetimi olunca. Transfer konusunda bu kadar beceriksiz bu kadar iş bitiricilikten uzak bir yönetim çok ender rastlanır. FFP filan hikaye, 4 aydır sadece Falcao’ya odaklandıysan geçmişteki kötü sabıkanı da göz önünde bulundurarak o transferi bir zahmet bitireceksin. Yok bitiremezsen de sormazlar mı madem beceremeyektiniz öyleyse neden Struddige gibi bonservissiz adamları dahi göremediniz?

Kesinlikle bitiriciliği konusunda gelmiş geçmiş en kötü yönetimlerden biri, denize düştük yılana sarıldık. Ne oyuncu satabilme kabiliyetleri var ne de alabilme. Arada Seri-Nzonzi gibi kiralık hamleler de yapmasalar zaten 40 bin kişi baştan sona istifa diye ortalığı ayağa kaldırırdı, ki bu taraftardır Galatasaray’ı başarıdan başarıya koşturmak zorunda bırakan, vefa romantizmi değil.

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Mevlüt Erdinç ismi filan geçiyor iyice kafam atıyor. Ulan madem Mevlit alınacaktı Eren niye gönderildi? Kazma dediğimiz Eren bile o adamdan kat kat daha teknik daha iş yapar bir golcü.

Bunlar resmen insan aklıyla alay ediyor. İster misiniz Diagne de satılsın ve tek forvet olarak Mevlüt alınsın? Bu yönetim söz konusu olduğu sürece bu ihtimale vallahi inanırım. Bu ihtimal Falcao’nun transferinden daha yüksek bir ihtimal söz konusu Cengiz yönetimi olunca. Transfer konusunda bu kadar beceriksiz bu kadar iş bitiricilikten uzak bir yönetim çok ender rastlanır. FFP filan hikaye, 4 aydır sadece Falcao’ya odaklandıysan geçmişteki kötü sabıkanı da göz önünde bulundurarak o transferi bir zahmet bitireceksin. Yok bitiremezsen de sormazlar mı madem beceremeyektiniz öyleyse neden Struddige gibi bonservissiz adamları dahi göremediniz?

Kesinlikle bitiriciliği konusunda gelmiş geçmiş en kötü yönetimlerden biri, denize düştük yılana sarıldık. Ne oyuncu satabilme kabiliyetleri var ne de alabilme. Arada Seri-Nzonzi gibi kiralık hamleler de yapmasalar zaten 40 bin kişi baştan sona istifa diye ortalığı ayağa kaldırırdı, ki bu taraftardır Galatasaray’ı başarıdan başarıya koşturmak zorunda bırakan, vefa romantizmi değil.

Diagne gitse Falcao gelecek zaten direkt, Diagne satışı konusunda sıkıntı çıkardığı için Falcao transferini bitiremiyorlar. Mevlüt şayet düşünülüyorsa Diagne’ye alternatif olarak düşünülüyordur, Diagne satılırsa Falcao gelir.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Diagne gitse Falcao gelecek zaten direkt, Diagne satışı konusunda sıkıntı çıkardığı için Falcao transferini bitiremiyorlar. Mevlüt şayet düşünülüyorsa Diagne’ye alternatif olarak düşünülüyordur, Diagne satılırsa Falcao gelir.

İşte anlatmak istediğim o, bunlar Diagne’yi üçe beşe son anda satar ama ne Falcao gelir ne de başka golcü, Mevlüt ile kalırız ortada ağaç gibi. Üç beş günden bahsetmiyoruz, koskoca 90-100 günlük bir transfer dönemi ve gelinen nokta ortada. 2018 yaz döneminde kafayı nasıl yediğimiz ortada. 2019 ocak döneminde kafayı nasıl kat kat yediğimiz yine ortada. Ve üçüncü dönemleri, durum bu. Çekilen fotoğraflar, “yüzde 99 bitti” demeler ama gelinen nokta bu, 4 aydır bitirilemeyen bir transfer. Beceriksizlik diyorum çünkü ne oyuncuyu pazarlayabiliyorlar ne de kapıp alabiliyorlar. İyisiyle kötüsüyle 30 gol atmış bir forveti pazarlayamadıkları için yok maaşı beğenmedi yok bilmem ne gibi bahaneler ortada kalıyor. Bari sosyal medyayı düzgün kullanın, etkili kullanın o da yok. Sonra taraftar neden çıldırdı oluyor.

Diagne’yi 3-5 milyona satarlar ve konu kapanır, Falcao ise hiç gelmeyecek bir transfer efsanesi olarak mazide yerini alır. Nasılsa Fatih terim var bir şekilde halledir diye iki senedir bütün yükü onun üstüne yükleyen bir yönetim bu. Şampiyonlar liginde umarım ölüm grubuna düşeriz de geçen seneki gibi o sırıtan yüz ifadelerini, biz bu gruptan rahat çıkarız o yüzden forvete gerek yok rahatlıklarını yaşamayız. Madem çöp grupta bile ölecek kalitedeyiz en azından ölüm grubunda ölelim.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bildiğim kadarıyla olayın Diagne ile alakası yok. Mitroglou falan kiralandığı anda Falcao'nun önü açıldı. Ha kiralamak değil de illa satılması gerekiyorsa bu yine illa Diagne olmak zorunda değil. ROK ve Sinan Engin'in yalancısıyım.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bildiğim kadarıyla olayın Diagne ile alakası yok. Mitroglou falan kiralandığı anda Falcao'nun önü açıldı. Ha kiralamak değil de illa satılması gerekiyorsa bu yine illa Diagne olmak zorunda değil. ROK ve Sinan Engin'in yalancısıyım.

Hali hazırda FFP’ye göre eksideyiz zaten. Yani oyuncu satmadan Falcao’nun alınması mümkün değil, aldığın kadar satman gerekiyor. Biz buna göre zaten eksideyiz, Falcao’yu da almak istersek mutlaka oyuncu satışı yapılmalı.

Elimizde para edebilecek oyuncular belli zaten, ama Monaco 5 milyon Euro civarı bir bonservis bedeli istiyor bildiğim kadarıyla. Bu bedeli iki oyuncudan karşılayabilirsin. Birisi Diagne, diğeri Belhanda. Diagne zaten problemli karakter, öyle satmak kolay değil. Arabistan’a gidersem iki katı maaşa giderim diyor, Araplar da buna yanaşmıyor. Belhanda ise sakatlandı, hesapta yoktu onun sakatlığı. Diagne’yi ikna etmeye uğraşıyordur yönetim muhtemelen ama kolay değil.