🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Hepimize geçmiş olsun bu iş bitti, konu kapandı artık bir sonraki bahara ya da hayallere kaldı Falcao konusu. Büyük bir dram ve ihanet üçgeni yaşandı, entrika ve kullanılma....

images

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu tablo Nzonzi ile Melo yer değiştirdiğinde doğru olabilir ancak, tamam iyi hoş transfer ama Melo gibisi kolay kolay gelmez. :A Umalım da en azından Fernando kalitesinde olsun, ondna daha kötü olmaması yeterlidir. Üstüne çıkarsa ilah olur zaten...
Melo’nun Galatasaray’a mental olarak sağladığı katkıyı sağlayabilecek herhangi bir oyuncu dünya üzerinde yok. Tek bir hareketiyle hem rakibi karıştırırdı, hem bizi ateşlerdi. Manyak bir adamdı, manyak...
Kaos futbolu isteyen Melo izlesin. Burada teknik var teknik. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kaos futbolu isteyen Melo izlesin. Burada teknik var teknik. :A

Melo'da hepsi mevcuttu, 3. Fatih Terim dönemindeki başarıların mimarlarından biriydi. Selçuk'un Xavi gibi oynamasında da büyük payı vardı. O Galatasaray çok güçlüydü çok, hüzünlendim bak...

Ekibe bak, ölüm takımı... @Tolstoyevski @MasacRE

70494

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Melo'da hepsi mevcuttu, 3. Fatih Terim dönemindeki başarıların mimarlarından biriydi. Selçuk'un Xavi gibi oynamasında da büyük payı vardı. O Galatasaray çok güçlüydü çok, hüzünlendim bak...

Ekibe bak, ölüm takımı... @Tolstoyevski @MasacRE

Ekli dosyayı görüntüle 70494
O kadar iyi oyuncu ki kıçıkırık Brezilya milli takımında 1 kere bile forma giyememiş. :A Maçkolik'in yalancısıyım ve taş çatlasa 5 kere oynamıştır. :A

Şu fotoğrafın başlığı "Drogba ve Snayder bir Galatasaray tataftarı ile fotoğraf çektiriyor." sanırım. :A

Aslında daha ağır konuşacağım ama neyse. :A N'Zonzi form yakalayınca benim bir şey dememe gerek kalmaz. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O kadar iyi oyuncu ki kıçıkırık Brezilya milli takımında 1 kere bile forma giyememiş. :A Maçkolik'in yalancısıyım ve taş çatlasa 5 kere oynamıştır. :A

Şu fotoğrafın başlığı "Drogba ve Snayder bir Galatasaray tataftarı ile fotoğraf çektiriyor." sanırım. :A

Aslında daha ağır konuşacağım ama neyse. :A N'Zonzi form yakalayınca benim bir şey dememe gerek kalmaz. :A

Bahsettiğin takım Brezilya milli takımı olduğu için olabilir mi? :A Milli takım baz alınarak oyuncu değerlendirilir mi ya. :A O zaman birçok oyuncu çer çöp. :A

Melo'nun ilk 11 başladığı maçlara biz direkt psikolojik olarak üstün başlıyorduk. Kaç tane oyuncuyu kudurtup oyundan attırdı bu adam, takım ruhsuz oynadığı an kendine getiriyordu. Nzonzi daha yetenekli olabilir ama Melo'nun takıma sağladığı mental/psikolojik katkıyı sağlama ihtimali yok. Galatasaray'da geçtiğimiz sezon Melo'nun kafa yapısında bir tane adam olsa, deplasmanda ruh gibi olan takım birçok maçtan galip ayrılırdı. Şu takımın en büyük eksikliklerinden biri Melo gibi bir oyuncu. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bahsettiğin takım Brezilya milli takımı olduğu için olabilir mi? :A Milli takım baz alınarak oyuncu değerlendirilir mi ya. :A O zaman birçok oyuncu çer çöp. :A

Melo'nun ilk 11 başladığı maçlara biz direkt psikolojik olarak üstün başlıyorduk. Kaç tane oyuncuyu kudurtup oyundan attırdı bu adam, takım ruhsuz oynadığı an kendine getiriyordu. Nzonzi daha yetenekli olabilir ama Melo'nun takıma sağladığı mental/psikolojik katkıyı sağlama ihtimali yok. Galatasaray'da geçtiğimiz sezon Melo'nun kafa yapısında bir tane adam olsa, deplasmanda ruh gibi olan takım birçok maçtan galip ayrılırdı. Şu takımın en büyük eksikliklerinden biri Melo gibi bir oyuncu. :A
Hani şu Peru'cuk'u yenemeyen Brezilya milli takımı. :A

Abi karar verin ya; Premier Lig kalitesi mi istiyorsunuz yoksa PTT 1. lig oyun kalitesi + kaos futbolu mu? :(

• Üzücü
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Falcao’ya Allah’ın belası Monaco sırf Galatasaray isteyince değere bindi diye sözleşme yenileme teklifinde bulundu

Ahmet Bulut eli boş dönüyor

Monaco hocası, Ben Yedder ile Falcao’yu 2’li forvet oynatmayı düşündüğünü açıkladı

Ümit Davala Falcao’yu takipten çıktı.

Tüm bunlar resmî olarak transferin yattığını gösteriyor. Yani acaba gelmez mi ihtimal yüzde 1 mi gibi bir durum bile artık ortada kalmadı. Bitti gitti sıfır. Yüzde sıfır. Konu kapandı. İmkansız bu saatten sonra, totem filan da yapmıyorum Messi’nin bu sezon Galatasaray’a gelmesi ne kadar imkansızsa Falcao da o kadar imkansız.

Elbette Falcao gelseydi çok iyi olurdu, isim olarak dahi bu güzel takıma çok iyi bir hava katardı ama olmadı yapacak bir şey yok. Kimse Galatasaray’dan büyük değildir neticede. Güzel bir hayaldi, hayallerde kaldı Falcao...

@MEnes @DarkLegenD @Maskeli Fedai @Sherlock @MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Falcao’ya Allah’ın belası Monaco sırf Galatasaray isteyince değere bindi diye sözleşme yenileme teklifinde bulundu

Monaco hocası, Ben Yedder ile Falcao’yu 2’li forvet oynatmayı düşündüğünü açıkladı

Tüm bunlar resmî olarak transferin yattığını gösteriyor. Yani acaba gelmez mi ihtimal yüzde 1 mi gibi bir durum bile artık ortada kalmadı. Bitti gitti sıfır. Yüzde sıfır. Konu kapandı. İmkansız bu saatten sonra, totem filan da yapmıyorum Messi’nin bu sezon Galatasaray’a gelmesi ne kadar imkansızsa Falcao da o kadar imkansız.

Elbette Falcao gelseydi çok iyi olurdu, isim olarak dahi bu güzel takıma çok iyi bir hava katardı ama olmadı yapacak bir şey yok. Kimse Galatasaray’dan büyük değildir neticede. Güzel bir hayaldi, hayallerde kaldı Falcao...

Falcao hiç masum değil. Hatta sürecin başrolüydü. GS ile ilgili paylaşımları, beğenileri. Yakışmadı ama istediğini aldı.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Davala hala takipte.

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Bence menajer + Falcao + Monaco kombinasyonu sonucu olmayacak bu transfer. Eğer gerçekten yattıysa tabii. Monaco ondan elde edebileceği maksimum bonservisin peşindeydi, Falcao ise alabileceği maksimum maaşın. Falcao yaşlı bir oyuncu ama hala gayet önemli bir oyuncu Monaco için, kalırsa oynar yani. Falcao eğer Galatasaray’a gelirse de ne kadar önemli bir oyuncu olacağının da eminim farkındaydı. Dolayısı ile bu denklemde eli en zayıf olan taraf bizdik. Hem Falcao’ya çok ihtiyacımız var, hem de mali açıdan olanaklarımız kısıtlı. Hatta bu noktada denkleme Diagne’yi de dahil edebiliriz. O gitmiş olsa ve ondan elimize 10-15 milyon Euro gibi bir bonservis geçmiş olsa Monaco ile bu kadar bonservis pazarlığı yapmamıza gerek olmayacaktı. Transferin yatmasına, hatta uzamasına sebep olan bir diğer faktör ise bizim süreci çok kötü yönetmemiz. Sen Falcao’yla fotoğraf paylaşırsan, taraftarın beklentiye girer, senin taraftarının beklentisini görebilecek ve ona göre hareket edebilecek kadar akıllı Monaco ve Falcao.

Yani sözün özü, bu transfer gerçekleşmezse Falcao dahil, bizim yönetim dahil denklemin içerisinde bulunan herkesin az veya çok sorumluluğu/payı var. Kimse de masum veya aptal değil bu süreçte.

Umarım transfer tüm bu olumsuzluklara rağmen gerçekleşir, çünkü ŞL’de başarı gerçekten bu seviyenin oyuncularıyla geliyor. Bunun en yakın tarihli örneği Beşiktaş. Kadronda yıldız yoksa ŞL’de yürüyemiyorsun. Bu kadar net bu konu.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Umutlandırıp utandıracaklar, duygularımızla oynamayın artık yeter be kardeşim. Geleceksen gel, gelmeyeceksen oyalama...
Tekrardan olumlu haberler gelmeye başladı. Kafayı yedirtecek bu transfer bize, az kaldı delirmek üzereyim :A