🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
EB7Ml2IXoAEzvy_

Şu kadroyu görünce istemsizce tahrik oluyorum, libidom artıyor, ama... halen kesinleşmemiş olması... Off şu kadroya bakın şaka maka 2010’ların en iddialı kadrosuyla başlıyoruz lige. Düşünün kadroda en zayıf 2 isim o da hazırlık maçları dönemlerinde: Marcao ve Nagatomo. Bu iki adam bile 2015-16’lı dönemlerde hazine gibi gelirdi göze, nereden nereye... Kaldı ki 2’si de ligler başladığında toparlayacaktır bence. @DarkLegenD
Şu kadro kurulur ve takım geçen seneki gibi deplasman zorluğu yaşarsa oturup ağlarım. İlk haftalar ses etmem ama sonra vallahi ağlarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu kadro kurulur ve takım geçen seneki gibi deplasman zorluğu yaşarsa oturup ağlarım. İlk haftalar ses etmem ama sonra vallahi ağlarım. :A

Takım kimyası oturursa ligde buldozer gibi ezer geçeriz de şampiyonlar ligi tam bir muamma olur rezil de olabiliriz sürpriz de olabilir :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
EB7Ml2IXoAEzvy_

Şu kadroyu görünce istemsizce tahrik oluyorum, libidom artıyor, ama... halen kesinleşmemiş olması... Off şu kadroya bakın şaka maka 2010’ların en iddialı kadrosuyla başlıyoruz lige. Düşünün kadroda en zayıf 2 isim o da hazırlık maçları dönemlerinde: Marcao ve Nagatomo. Bu iki adam bile 2015-16’lı dönemlerde hazine gibi gelirdi göze, nereden nereye... Kaldı ki 2’si de ligler başladığında toparlayacaktır bence. @DarkLegenD
Peki ya bu kadro kurulur ve üstüne yabancı sınırı getirilirse?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Joao Mario ismi geçiyor ama o da ön libero değil ki gerçekten ilgileniyorsak şu anda ön libero aciliyeti varken gerekli mi bilemedim o transfer. Bence o konuda çok haber duyamasak da mutlaka ön libero transferi yapacaklardır, sadece Donk ile bütün sezonu geçirmeyi düşünmüyorlardır herhalde :A

J. Mario’ya ihtiyacımız yok ya, bize direkt “6 numara” diyebileceğimiz bir isim lazım Utku beyciğim, Nzonzi çok iyi olur mesela. Direkt Fernando’nun yerine oturur, hatta daha iyi bile olur uyum sorunu yaşamazsa. Ama Seri geldi, Falcao gelecek, üzerine birde Nzonzi’yi nasıl alacaklar bilemedim. Diagne 15 milyon Euro gibi bir ücrete giderse belki ama o da kolay kolay yakamızı bırakacak gibi durmuyor. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
J. Mario’ya ihtiyacımız yok ya, bize direkt “6 numara” diyebileceğimiz bir isim lazım Utku beyciğim, Nzonzi çok iyi olur mesela. Direkt Fernando’nun yerine oturur, hatta daha iyi bile olur uyum sorunu yaşamazsa. Ama Seri geldi, Falcao gelecek, üzerine birde Nzonzi’yi nasıl alacaklar bilemedim. Diagne 15 milyon Euro gibi bir ücrete giderse belki ama o da kolay kolay yakamızı bırakacak gibi durmuyor. :A
Nzonzi için kiralık olarak anlaşma sağlandı falan diyorlar ama bilemiyorum Şerlok beyciğim. Öncelik ön liberoda olmalı zaten, J. Mario falan şu aşamada lüks olur. Hatta şu kene gibi yapışan Diagne'den kurtulabilirsek bir stopere bir de forvete yedek alsak çok daha iyi olur ama vakit da daralıyor gittikçe ne olacak bakalım :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Nzonzi için kiralık olarak anlaşma sağlandı falan diyorlar ama bilemiyorum Şerlok beyciğim. Öncelik ön liberoda olmalı zaten, J. Mario falan şu aşamada lüks olur. Hatta şu kene gibi yapışan Diagne'den kurtulabilirsek bir stopere bir de forvete yedek alsak çok daha iyi olur ama vakit da daralıyor gittikçe ne olacak bakalım :A

Anladığım kadarıyla Diagne satılmadan Falcao’yu alabiliyoruz Utku beyciğim, Monaco’ya bonservis bedeli ödemeyeceğimiz için. Yani öyle konuşuluyor. Zaten bence Falcao gelince Diagne de gitmek ister herhalde. Ne oynayabilecek o gelince, ne taraftar onu sevecek. Nefret edilen bir figür haline gelecek yani, şu an bile sevilmiyor zaten. :A Ön libero transferi için bence direkt Diagne’nin satılması gerekiyordur, FFP’den patlamamamız için. O yüzden Diagne şöyle 10-15’e gitsin, ön liberomuzu alalım, defansımızı alalım, forveti yedekleyelim. Mis. :A Hatta promosyon olarak Yunan reisi de gönderelim. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ve bir 19.05 dönemini daha elimiz boş geçiyoruz... Artık gerçekten haddinden fazla uzadı mesele. Falcao’nun gelmediği her an kaosun giderek arttığı ve Abdurrahim için çanların çaldığı andır. Beceriksizseniz işini eline bırakın, defolun gidin. Değilseniz, en azından taraftarı bilgilendirin, insanların sinir sistemiyle oynamaya son verin.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Tam heriflere saydırdık lafı ağzımıza tıktılar işte bu tür kapak edilmeleri seviyorum şahsım adına :A

O değil de böyle rezillik mi olur? 19.06’da açıklamak nedir? Şunu 19.07’de açıklamayı bile beceremediler, ne güzel fena kapak olacaktı aylarca Kolorov transferini bitiremeyenlere.... Gerçekten büyük bir rezillik. :(

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tam heriflere saydırdık lafı ağzımıza tıktılar işte bu tür kapak edilmeleri seviyorum şahsım adına :A

O değil de böyle rezillik mi olur? 19.06’da açıklamak nedir? Şunu 19.07’de açıklamayı bile beceremediler, ne güzel fena kapak olacaktı aylarca Kolorov transferini bitiremeyenlere.... Gerçekten büyük bir rezillik. :(
Yarın da Falcao patlatırlarsa, 1 günlüğüne de olsa avatara Mustafa 'king' Cengiz'i koyarım. :A

• Harika

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yarın da Falcao patlatırlarsa, 1 günlüğüne de olsa avatara Mustafa 'king' Cengiz'i koyarım. :A

Falcao’nun halen açıklanmaması beni korkutuyor. Bence Nzonzi transferini öne alarak Falcao transfer iptaline karşı gelecek tepkileri önlemeyi amaçladılar. Hatta bugün yarın kesin olarak transfer iptal oldu gibi haberler gelebilir, ne güzel sevinmişken tadımız bozulabilir.. :(

• Üzücü

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Normal şartlarda futbolcu isimlerini güncellemek haricinde her sene aynı grafiği oynattıları için Fifa 20’yi almayı asla düşünmüyordum, 19 ile idare edilir diyordum ancak eğer Falcao da gelirse 150 TL’nin mümkünse 100 TL’nin altına düştüğü an mecburen almak zorunda kalabiliriz... O da en kötü devre arasını bulur gerçi indirim gelmeyeceği için, devre arasında umarım bu kadro bozulmaz Belhanda-Feghouli gibi isimlerin satılma ihtimalinden korkuyorum FFP yüzünden. :( @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Normal şartlarda futbolcu isimlerini güncellemek haricinde her sene aynı grafiği oynattıları için Fifa 20’yi almayı asla düşünmüyordum, 19 ile idare edilir diyordum ancak eğer Falcao da gelirse 150 TL’nin mümkünse 100 TL’nin altına düştüğü an mecburen almak zorunda kalabiliriz... O da en kötü devre arasını bulur gerçi indirim gelmeyeceği için, devre arasında umarım bu kadro bozulmaz Belhanda-Feghouli gibi isimlerin satılma ihtimalinden korkuyorum FFP yüzünden. :( @Sherlock

Ben Ultimate Team oynadığım için alıyorum zaten ya, sonra Nisan-Mayıs gibi sıkıldığım için takaslıyorum. Hem herhangi bir zararım olmuyor, hem deli gibi oynayarak hakkını veriyorum parasının zaten. :A FM’de daha zevkli oluyor genelde Galatasaray’la oynamak, FIFA’nın kariyer kısmı çok basit. :A

• Güldürdün