HBO Max'in Türkiye'ye Çıkışı Belli Oldu!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1633447820757.png

HBO Max'in Türkiye'ye ne zaman geleceği belli oldu!

27 Mayıs 2020'de yayın hayatına başlayan HBO'nun platformu olan HBO Max, resmi açıklamasında Türkiye'ye ne zaman geleceği belli oldu. HBO Max, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu ülkere 2022 yılı içerisinde geleceği belirtildi. Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan, Hollanda ve Litvanya gibi ülkelerde de faaliyete geçecek. Böylece 2022 yılında Türkiye'ye bir dijital platform daha eklenmiş olacak.​

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
House of the Dragon öncesi gelsin. Bir de fiyatını abartmasınlar. Başka kaynaklara yönelmeden oradan izleyelim diziyi güzel güzel :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şahane haber. :Z

Tabii ne şekilde geleceği de önemli. BluTV ile rakip olmazlar gibime geliyor. HBO Max ve BluTV bir arada uygun bir fiyat olursa şahane olur.

House of the Dragon'un gelişiyle gelecektir yüksek ihtimalle. HBO Max gelince Game of Thrones'a ikinci doz başlama niyetim vardı ama biraz ertelenir gibi öyle olursa. :A

the sopranos smile GIF

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Dijital platformların hastasıyım. Buna da üye olurum. Exxen i iptal ederim

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Duyduğuma göre fiyatlar 50 liradan başlayacakmış.
O zaman hiç gelmesinler. :A Yeni bir platform o kadar etmez. Bence başlangıçta fiyatı biraz düşük tutarlar, zamanla artar. Türkiye'deki ekonomiye göre fiyat belirlerse ve fiyatı yüksek tutarlarsa, kitlesi çok fazla genişlemez.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
O zaman hiç gelmesinler. :A Yeni bir platform o kadar etmez. Bence başlangıçta fiyatı biraz düşük tutarlar, zamanla artar. Türkiye'deki ekonomiye göre fiyat belirlerse ve fiyatı yüksek tutarlarsa, kitlesi çok fazla genişlemez.
Bana da öyle geliyor ama adamların eli çok kuvvetli. GoT var üstüne bir de House of the Dragon ile geliyorlar. Telif konusunda da katı olduklarını biliyoruz. O yüzden bu fiyatla açılış yaparlarsa şaşırmam.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bana da öyle geliyor ama adamların eli çok kuvvetli. GoT var üstüne bir de House of the Dragon ile geliyorlar. Telif konusunda da katı olduklarını biliyoruz. O yüzden bu fiyatla açılış yaparlarsa şaşırmam.
HBO'nun kendisi başlı başına çok güçlü, yapımları direkt ilgi çekici ve dizi tarihine damgasını vurmuş yapımlara imza attılar ama tanına kadar yüksek fiyata çıkmaları çok gereksiz olur. Netflix gibi SD, HD ve UHD fiyatlandırılması yapmaları mantıklı olur. Sanırım başlangıçta 14.99 dolar fiyatlandırma yapmışlar, gerçi o da artmıştır zaman içerisinde. Bizde de düşük başlar muhtemelen, yine iddialı yapımlarla damgasını vururlar ama bu kez kendileri olarak. BluTV ve Bein Connect'teki yapımları kalktıktan sonra piyasaya dönüş yapmaları çok daha mantıklı olur. Şu aşamada bu iki platformdaki yapımları var olduğu sürece, yeteri kadar ilgi çekemeyecek.

• Beğendim
Reactions: mesmeso