HBO Max Yeni Adıyla Türkiye'de Ne Zaman Hizmete Girecek?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
FaRE0YXXwAAAMB-

Sinema devi Warner Bros. ve belgeselleriyle tanınan Discovery gruplarının birleşmesi nedeniyle büyük değişime girmeye hazırlanan HBO Max'in ülkemizdeki akıbeti de netleşmeye başladı.

Orijinal yapımlarının sayısında azaltmaya giden, çalışanlarını işten çıkarmaya başlayan ve Türkiye dahil yeni pazarlara açılma girişimlerini durduran HBO Max platformu, 2023'ten itibaren (belgesel ve reality show ağırlıklı yayın yapan) Discovery+ ile birleşerek yeni adı ve konseptiyle ABD'de hizmete girecek. 2024'te Avrupa'ya açılmaya hazırlanan yeni markanın aynı yıl içinde Türkiye'ye de gireceği tahmin ediliyor.

Kaynak:

• Üzücü
Reactions: bazinga and cookies

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Genel bir değişim olduğundan projeler askıya alınmış belli ki. Uzun bir süre ama bekleriz o zamana kadar.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
2024 çok geç bir zaman. O zamana kadar canım Disney+ daha çok yükselir. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
RTÜK'ten lisans almış HBO Max, çok yakında geliyor kısmetse. :Z
HBO Max Discovery+ ile birleşecek bu yüzden bir çok ülkeye beklendiği gibi erken giremedi en son böyle bir karar alınmıştı enteresan buldum hatta son 1 aydır büyük düşüş nedeniyle WBD tamamen satılabilir dedikoduları da var.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
HBO Max Discovery+ ile birleşecek bu yüzden bir çok ülkeye beklendiği gibi erken giremedi en son böyle bir karar alınmıştı enteresan buldum hatta son 1 aydır büyük düşüş nedeniyle WBD tamamen satılabilir dedikoduları da var.
Aslında karar daha çok yerli içerik üretilmesiyle ilgiliydi. Şu an yerli içerik üretmeden kendi kütüphaneleriyle gelecekler gibi gözüküyor. House of Dragon'u kimselere vermemeleri de bunun göstergelerindendi. BluTV'nin içeriğinin boşaltılması da...

Birleşme olduğu zaman muhtemelen da muhtemelen BluTV'deki Discovery+ kısmı da HBO Max'e geçecek. BluTV'ye o zaman ne olacağı Hepsiburada Premium'un akıbetine bağlı olur.

WBD tamamen satılabilir dedikodusu hep var ama yalanladı geçen bir yetkilileri. Satılacaksa bile inşallah her şeyi berbat edecek bir kuruluşa satılmazlar. :)

• Beğendim
Reactions: baron