HBO Max, 'Harry Potter' Dizisini Resmen Duyurdu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hbo-maxta-harry-potter-dizisi-1680706235.webp

HBO Max, Harry Potter serisinin dizi olacağını resmen duyurdu.

Warner Bros Television ile JK Rowling ortaklığında hazırlanacak olan ve her bir sezonu serideki kitaplardan birine dayanacak olan dizi, bugün HBO Max'ın basına düzenlediği sunum sırasında duyuruldu.

Henüz senaristi ve oyuncu kadrosuna dair bir bilgi olmayan diziye ait detayların önümüzdeki aylarda netleşmesi bekleniyor.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,332
Puanı
1,060
Okuduğum kadarıyla 10 sezonluk olacağı için filme sığmayan tüm detaylar olacakmış... Yepyeni oyuncular ile detaylı bir dizi...

Kendi adıma çok sevindim.. Her filmi 3 4 kere izlediğim için 🤗🤭

@Araf hortlada konuya gel laaaaa 😛

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
HBO ibaresi göremedim. HBO dizisi olsa nispeten beklentiye girebilirdik ama tamamen ticari amaçla yapılan bir Max dizisi olacak. Muhtemelen IMDb puanı 5.8 falan olacak ama yine de yeri göğü inleteceği için birkaç sezon devam edecek. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,993
Puanı
1,060
Hogwarts Legacy güzeldi. Hikayesi dizi olarak uyarlanabilir

Ama bunlar reboot kararı almış gibi duruyor yani aynı hikayeyi tekrar anlatacaklar tabi dizi olacağı için belki daha detaylı bir şekilde olacak.

Okuduğum kadarıyla 10 sezonluk olacağı için filme sığmayan tüm detaylar olacakmış... Yepyeni oyuncular ile detaylı bir dizi...

Kendi adıma çok sevindim.. Her filmi 3 4 kere izlediğim için 🤗🤭

@Araf hortlada konuya gel laaaaa 😛

Aynı tadı verir mi emin değilim ama güzel geliṣme.

HBO ibaresi göremedim. HBO dizisi olsa nispeten beklentiye girebilirdik ama tamamen ticari amaçla yapılan bir Max dizisi olacak. Muhtemelen IMDb puanı 5.8 falan olacak ama yine de yeri göğü inleteceği için birkaç sezon devam edecek. :A
Bizim medyadaki habere göre evet Max yapacak diziyi ve 10 sezon sürecek. Her bir kitabı bir sezon anlatacaklar ve kitabın yazarı J.K. Rowling dizinin ortak yapımcısı olacak.

• Okudum
Reactions: The_Erinch

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
HBO Max ile Discovery oluşumu Max.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
1 kitap = 1 sezon formülü ile çekilecekmiş, yani birkaç sezondan biraz daha fazla devam edecek gibi gözüküyor. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1 kitap = 1 sezon formülü ile çekilecekmiş, yani birkaç sezondan biraz daha fazla devam edecek gibi gözüküyor. :A
İptal edilmezse tabii. :A Bütçe aşırı yüksek olacağından belli olmaz Harry Potter bile olsa. :A

HBO Max ile Discovery oluşumu Max.
Biliyorum da bazı dizileri HBO markasıyla yayınlanmaya devam edecek ve HBO televizyon kanalında da yayınlanacak. Genelde de prestij işleri olacak onlar. Bu onlardan biri değil gibi gözüküyor.