Hazal Türesan 'Fatma' Kadrosunda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ba7.jpg

Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi Fatma'ya sürpriz bir isim daha!

Yapımcılığını Idea Film Creatives'in üstlendiği; başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel, Fırat Tanış, Gökçe Eyüboğlu ve Deniz Hamzaoğlu'nun paylaştığı yapımın kadrosuna, şu sıralar 'Mucize Doktor'da izlediğimiz, Netflix'in diğer dizisi 'Atiye'de rol alan başarılı oyuncu Hazal Türesan dahil oldu.

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Fatma, gelecek yıl yayına girecek.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Dijitale bayağı ısındı Atiye ve Vahşi Şeyler'den sonra bu dizi. :A Beliz Boysal'a yakışır. :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hazal’ı Atiye’de görmüştük, keşke diğer oyunculara da şans verseler. Ama yine de güzel tercih. :bhr:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fazilet Hanım'dan geçen bütün oyuncular kariyerinde yükselişe geçti. Gerçi Hazal'ın daha önce dizileri vardı.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Dijital Türk yapımlarını hiç izlemiyordum. Atiye ile açılışı yapmıştım ve bu diziyi de kesin izlemeye karar verdim. Kadrodaki tüm isimler beğendiğim isimler :Z

Neyseki Dilan Çiçek Deniz burada yok :A @alperuz
Burcu'nun olduğu yerde kalite ve beğeni olması çok normal. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi adına gayet iyi bir isim olmuş ama hep aynı isimleri görmeye başladık, farklı isimleri izlemek isterim.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Setten kare:
20200922_135323.jpg

Hazal’ı Atiye’de görmüştük, keşke diğer oyunculara da şans verseler. Ama yine de güzel tercih. :bhr:
Dizinin kadrosu gittikçe daha dü güzelleşiyor. :Z
Fazilet Hanım'dan geçen bütün oyuncular kariyerinde yükselişe geçti. Gerçi Hazal'ın daha önce dizileri vardı.
Dijital Türk yapımlarını hiç izlemiyordum. Atiye ile açılışı yapmıştım ve bu diziyi de kesin izlemeye karar verdim. Kadrodaki tüm isimler beğendiğim isimler :Z

Neyseki Dilan Çiçek Deniz burada yok :A @alperuz
Emrah ya da Alişan yok dizide karıştırdın sanırım :A
Dizi kadrosu harika oluyor.
Dizi adına gayet iyi bir isim olmuş ama hep aynı isimleri görmeye başladık, farklı isimleri izlemek isterim.