Hazal Kaya'nın Yeni Dizisindeki Performansı Merakla Bekleniyor!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Yapımcılığını Adam Film'in üstlendiği, Hazal Kaya'nın yeni dizisi Eylül ayında atv'de başlayacak.
Balkan Savaşı'nın 100. Yılında hayata geçecek 'Son Yaz Balkanlar 1912'nin yapımcılığını Adam Film ' Tarkan Karlıdağ ve Serdar Akar üstleniyor. Senaryosu ise Kürşat Başar'a ait dizi Eylül ayında atv ekranlarında olacak. Tarihi gerçekleri temel alarak oluşturulan hikaye, Balkan Savaşı'nın arifesinden Çanakkale Savaşı'na kadar olan süreci konu alıyor. Kardeşçe yaşamak için savaşan bir halkın topraklarına sahip çıkmak uğruna direnişini ve memleketlerinden göç etmek zorunda kalışlarının hikayesi…

Başrollerinde Hazal Kaya, Seçkin Özdemir, Furkan Palalı, ve Tuğçe Kazaz'ın yer alacağı dizinin çekimlerine Ağustos ayında Makedonya'da başlanması planlanıyor. Dizide özellikle Hazal Kaya'nın performansı merakla bekleniyor.

"Adını Feriha Koydum" gibi reytingde zirveye oynayan diziden ayrılarak sevenlerini şaşırtan Hazal Kaya, yeni dizisinde Feriha karakterini unutturmak için çabalayacak.

Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde savaşın gölgesinde kalan karakterlerin acılarına, direnişlerine ve aşklarına şahit olacaksınız.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Umarim bu dizi tutar ve çok iyi sonuçlar alir..

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
bence tutacaktır ama totalde gün birincisi olamaz ab de olur :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Tanitimlari çok çok basarili. Zaten oyuncular da çok iyi, yapimci da Adam Film...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
fks nin neden ferihayıyı izlediği ortaa çktı :)))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bu dizi tutmaz :D evlerden biriyle karsılarsırsa duman olur bu dizi :D adam film behzat disinda dizi çekmesin bence :D

fks şakamısın :))) evlerden biri koliba çekiyor kolibanın tuturdugu dizi mi var. o dizinin başrolleri sakakat. zaten koliba düzgün bir başrolle işe başlasa dişimi kırcam :))))))))) ama koliba filim levıl atlamış artık ayşe kulin romanlarını bırakıp orhan kemal romanlarını uyarlamaya karar vermiş :))))))))))))))

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
fks şakamısın :))) evlerden biri koliba çekiyor kolibanın tuturdugu dizi mi var. o dizinin başrolleri sakakat. zaten koliba düzgün bir başrolle işe başlasa dişimi kırcam :))))))))) ama koliba filim levıl atlamış artık ayşe kulin romanlarını bırakıp orhan kemal romanlarını uyarlamaya karar vermiş :))))))))))))))

Ben Koliba Film'in diger dizilerini takip ettim; Canan, Türkan ve ekibine güvendigim bir yapim sirketidir Koliba Film.

Ayrica Orhan Kemal'in uyarlamalarini da izleyecegim hepsini; Evlerden Biri, Kötü Yol.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Ben bir diziyi sadece bir oyuncu için izlemem. Tüm herseyi degerlendirip izlerim; senaryo, oyuncular, yönetmen, yapimci.

afk nın nasıl bir senaryosu büyüsü vardı da seni çekti sorabilirmiyim acaba :)))))) dizide psikopata baglamayan kimse kalmadı. :)))))) en son baktım tımarhanede çıkmış kız zehirlediği feriha ile emirle toplantı yapıyor :)))))))))))

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
afk nın nasıl bir senaryosu büyüsü vardı da seni çekti sorabilirmiyim acaba :)))))) dizide psikopata baglamayan kimse kalmadı. :)))))) en son baktım tımarhanede çıkmış kız zehirlediği feriha ile emirle toplantı yapıyor :)))))))))))

Adini Feriha Koydum bir sinif hikayesini kaleme alan bir dizi ve Türkiye'nin gerçeklerini anlatan bir dizi. Oyunculari da çok begendim ve tanitimlardan da etkilenmistim.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
A.F.K kimse izlemicek bnce ferihasiz batacak :D feriha dizisi adam film yapio tutmaz behzat disinda hepsi yatti

iki yaka bi ismail canımın içi çöpe gitti bu dizide hazin sonu yakın çarsambaya koyarlarsa ilk 20e giremez

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Adini Feriha Koydum bir sinif hikayesini kaleme alan bir dizi ve Türkiye'nin gerçeklerini anlatan bir dizi. Oyunculari da çok begendim ve tanitimlardan da etkilenmistim.
fks sen hikayeden bahsediyon ben senaryodan bahsediyorun. bu psikopatlar türkiyenin gerçegi mi yani :))))))