Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1111083.jpg

Hazal Kaya'nın 'Pera Palas' dizisindeki partneri belli oldu!

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Şahin'in oturacağı, senaryosunu Elif Usman'ın kaleme aldığı dizide başarılı oyuncu Hazal Kaya'ya son olarak 'Babil' dizisinde yer alan Selahattin Paşalı dahil oldu.

Charles King'in aynı adlı kitabından uyarlanacak olan ve hazırlık çalışmaları devam eden dizide Atatürk'ün, Cevad Paşa'nın, Agatha Christie ve eşi Archibald Christie'nin de 30'lu yaşlarına yer verilecek.

'Pera Palas' yakında Netflix'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: baron and Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Pek beğenmedim. Daha farklı bir isim beklerdim

• Beğendim
Reactions: Zeyno

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok iyi isim. :Z Merakla bekliyorum diziyi.

Dün Hürriyet’in sitesinde görmüştüm
inanmamıştım, keşke açsaydım. :A @Dosi haklı çıktın Birsen tek doğru kaynak olmuyormuş demek dün gördüm, doğru değildir dedim. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çok iyi isim. :Z Merakla bekliyorum diziyi.

Dün Hürriyet’in sitesinde görmüştüm
inanmamıştım, keşke açsaydım. :A @Dosi haklı çıktın Birsen tek doğru kaynak olmuyormuş demek dün gördüm, doğru değildir dedim. :A
Ne diyeyim. Siz hep sadece illa 1 isme yoğunlaşın, ona göre konu açıp silin :A
Neyseki benim açtığım konular genelde farklı tarzlar ve çoğunluğu İsveç kaynağı :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kendisini ilk olarak Kalp Atışı'nda izlemiştim, ondan beridir kariyerini müthiş yönetiyor bence ki çok da iyi bir oyuncu aynı zamanda. Hazal Kaya ile aynı yaştalar ve uyumlu olurlar bence.

Kaliteli olma iddiası taşıyan birçok yerli dijital dizi geliyor/yağıyor, daha önce de söylemiştim sanırım ama başka bir şey istesen olacakmış demek ki. :A @bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne diyeyim. Siz hep sadece illa 1 isme yoğunlaşın, ona göre konu açıp silin :A
Neyseki benim açtığım konular genelde farklı tarzlar ve çoğunluğu İsveç kaynağı :A
Hahaha ya ne bileyim Hürriyet’in böyle haberler yaptığını hiç görmemiştim. :A Bir de Netflix dizileriyle ilgili çok fake haber yapılıyordu ondan. :A Neyse sağlık olsun. Bundan sonra her gördüğüm konuya atlayacağım, yalan çıkarsa kilitleriz en kötü. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün Hürriyet'te görmüştüm haberi, aslında iyi bir isim ama heyecanlandırdı mı hayır... Tabi merakla bekliyorum diziyi, Hazal Kaya'yı izlemeyi özledik. :X

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada dünden beri sosyal medyada herkes “Hazal büyük, ablasını mı oynayacak, uyumlu değiller” gibi yorumlar yapıyordu. Hem aynı yaştalar, hem oyunculuk olarak çok iyiler hem de yakışıyorlar gayet de.

Artık projede oyuncuların güzelliklerine göre uyumlarını ölçeceklerine biraz da yetenekle ilgilenmenin vakti geldi de geçiyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün Hürriyet'in haberinden sonra bir sürü magazin sayfaları paylaşmıştı ama doğru olduğunu düşünmemiştim, tıpkı Serenay Sarıkaya haberi gibi yalandır demiştim. :A

Uraz Kaygılroğlu ve İlker Kaleli adları geçmişti, keşke onlardan birisi olsaydı çok daha iyi olurdu. Hazal ile nasıl ikili olacaklar merak ediyorum.

Ayrıca, Kulüp dizisi ile birlikte en merak ettiğim Netflix yapımı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kendisini ilk olarak Kalp Atışı'nda izlemiştim, ondan beridir kariyerini müthiş yönetiyor bence ki çok da iyi bir oyuncu aynı zamanda. Hazal Kaya ile aynı yaştalar ve uyumlu olurlar bence.

Kaliteli olma iddiası taşıyan birçok yerli dijital dizi geliyor/yağıyor, daha önce de söylemiştim sanırım ama başka bir şey istesen olacakmış demek ki. :A @bazinga
Ben 15 yıldır istiyorum bunu, nihayet gerçek olmaya başladı. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hazal'dan çok daha iyi bir oyuncu. :A Normalde Netflix'in sürekli aynı isimlerle çalışmasına tepki gösterirdim ama kendisi daha yolun başında sayıldığı için ününü sağlamlaştırmasında sakınca yok bence. Bu arada özetteki diğer erkek karakteri kim canlandıracak onu da merak ediyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim gibi heyecan duymayan biri çıktı nihayet :A
Başarılı bir isim ama daha iddialı, heyecan yaratacak bir isim olabilirdi kendi açımdan diyorum tabi. :A Gönül isterdi Aras Bulut İynemli rol alsın, yıllar sonra tekrar buluşsunlar...

Aras Bulut İynemli de Çukur'dan sonra dijitale yönelecek büyük ihtimalle. :D

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Uraz da dahil olacak ve Hazalla partner olacak diye konuşuluyormuş diye okumuştum Selahattinmi olmuş bence yakışırlar güzel dururlar yana :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,183
Puanı
1,060

Yapma sen nasıl yoldaşının takip ettiği Babil'i izlemezsin. :A