Hazal Kaya'dan 'Aşk-ı Memnu' Açıklaması: ''Eskimemiş!''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1586466281304.png

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Youtube'da İbrahim Selim'e konuk oldu ve samimi açıklamalarda bulundu!

Aşk-ı Memnu'nun başarısı konusunda ''Eskimemiş'' yorumunu yapan Hazal Kaya, Selim'in ''Diyelim ki bir dijital platformdan Aşk-ı Memnu'ya 8 bölümlük özel devam sezonu geldi ve diğerleri de sıcak bakıyor senin cevabın ne olur?'' sorusuna ''Yes yes yes olur! ''Hemen ne zaman'' filan olur hatta. Hemen çantamı falan çoluğu çocuğu alır giderim hemen yani.'' açıklamasında bulundu.

Hazal Kaya'dan 'Bizim Hikaye' hakkında ilginç bir de açıklama geldi. Dizinin, Şubat 2017'de yayında çıkması planlanmış fakat Reha Özcan'ın canlandıracağı karakteri oynayacak isim bulunamadığı için dizinin Eylül'e ertelenmesi önerilmiş, anlaşılan oyuncular da kabul etmiş. Reha Özcan'ın o dönem dizisi bitince de 'Bizim Hikaye'nin efsane karakteri Fikri için anlaşma sağlanmış.

Röportajın tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynı ekiple farklı konsept bir işe bile razıyım ya, yeter ki bu ekip bir araya gelsin :bhr:
Ben sonrasında neler olduğunu çok merak ediyorum, hayali bir senaryo kursunlar. Beren Saat da hayalet gibi gelsin işte sağda solda dolansın. Kıvanç delirsin, halüsilasyon görsün Beren'i falan :Z

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ben sonrasında neler olduğunu çok merak ediyorum, hayali bir senaryo kursunlar. Beren Saat da hayalet gibi gelsin işte sağda solda dolansın. Kıvanç delirsin, halüsilasyon görsün Beren'i falan :Z
Bihter kendini vurduktan sonra ne oldu, o evden nasıl çıktılar hala çok merak ediyorum ben de.:Z Bihter ölmemiş olsun 10 yıl sonra karabasan gibi çöksün üstlerine :A :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt