Hazal Kaya 'Veda' Dizisinde!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
'Adını Feriha Koydum' adlı diziyle ekrana gelen ünlü oyuncu Hazal Kaya yeni sezonda yine Medyapım'la çalışacak. Güzel oyuncu Hazal Kaya Mustafa Kemal devrini anlatan 'Veda' dizisinde Latife Hanım'ı canlandırmak için 12 bölümlük bir anlaşma için imza attı. Hazal Kaya Medyapım'ın Show TV için çekeceği 'Bodrum Hakimi' adlı diziyle de başrol olarak ekrana gelecek. Kaya, Adını Feriha Koydum bittikten hemen sonra ise oyunculuğunu daha da geliştirmek için 3 aylık bir yurt dışı eğitimi alacak. Boş kalmayı sevmeyen güzel oyuncu döndükten sonra sinema tekliflerini de değerlendirmeyi düşünüyor.

hazal-kaya-neden-ayrildigini-acikladi-videogaleri_300x240cutout.jpg

Demek ki 12 bölüm "Veda" dizisinde yer alacak. Ardindan, rolü bittiginde "Bodrum Hakimi" dizisinde yer alacak. Iki dizisi de hayirli ugurlu olsun.

veda bu sezon başlamaz bence... şunun şurasında yeni sezona 2 ay kaldı.. yani bşlasa bile ocak şubat yada ustura kemal gbi mayısa doğru başlar... bu nedenle bodrum hakimi daha önce başlar bnce..

veda bu sezon başlamaz bence... şunun şurasında yeni sezona 2 ay kaldı.. yani bşlasa bile ocak şubat yada ustura kemal gbi mayısa doğru başlar... bu nedenle bodrum hakimi daha önce başlar bnce..

Veda Eylül-Ekim aylarinda baslar bence. Hazal Kaya, orada 12 bölüm yer alir ve Ocak ayinda Bodrum Hakimi dizisinde oynar..

Veda filmi vardı. Dizisi de aynısı olacaksa hiç gerek yok aslında :D Hazal Kaya'nın tüm dizileri tuttu şuan reyting getirici bi oyuncu :)

Veda Eylül-Ekim aylarinda baslar bence. Hazal Kaya, orada 12 bölüm yer alir ve Ocak ayinda Bodrum Hakimi dizisinde oynar..

olabilir....bodrum hakimi başlarsa vedada oynaması zor olur...ikiside dönem dizisi... hazal umarım ikisininde altından kalkar...

Veda filmi vardı. Dizisi de aynısı olacaksa hiç gerek yok aslında :D Hazal Kaya'nın tüm dizileri tuttu şuan reyting getirici bi oyuncu :)

filmi çok kalitesizdi... dizisi eminim güzel olacaktır. bence dizi perşembe gnleri kanal d de olacak.

Hazal Kaya basarili bir oyuncu. Aski Memnuyla daha da yukseldi ve Daha sonra basrol oynadi. Dizinin Kanal D yayinlanmasini isterim. Kanal D Persembeleri cok iddiali oluyor. İnsallah bu sezon da iyle olur. Medyapim genellikle kanal d ve show tv ile calisiyor. Bu sezon Kanal D'den 2010-2011'deki basarisini bekliyorum. Her gun zirvedeydi. En az reyting alan dizisi 8di. Ve 3 tane 20 reytingi asan dizisi vardi

Bence Veda dizisinden sonra Bodrum Hakimine başlaması hata olur.Zaten Feriha karakteri bir süre üzerine yapışacaktır.Feriha'dan hemen sonra iki farklı karakterle iki ayrı dizide olması riskli bir durum

veda işi yaş .. Atatürkun hayatını bilmeyen var mi. hem muhteşem gibi özel hayata girilmiyecegi icin fazla izleneceğini sanmıyorum. keşke Daha sınırlı ve bilinmeyen ve resmi tarihin dışına cikilsaydi.

Veda dizisinin bir kere isminde hayır yok, oyuncusu güzel ama tutmaz bence :)

hazal kaya etkili bir isim yanınada iyi oyuncular alırsa izlerim ..

Haluğun bu yorumunu unutmayın. Dizi bir mucizeyle Fox`da olacak olursa haluk kesin tutar der :d

Hazal Kaya 5-6 sezondur hep ekranlarda. Yeni sezonda iki farklı dizide olacak olması riskli bir durum. Ara vermesi daha iyi olabilirdi.

"Veda" yanlış hatırlamıyorsam Kanal D'de olacaktı. Kadroda başka kimlerin yer alacağını merak ediyorum.

Hazal Kaya basarili bir oyuncu. Aski Memnuyla daha da yukseldi ve Daha sonra basrol oynadi. Dizinin Kanal D yayinlanmasini isterim. Kanal D Persembeleri cok iddiali oluyor. İnsallah bu sezon da iyle olur. Medyapim genellikle kanal d ve show tv ile calisiyor. Bu sezon Kanal D'den 2010-2011'deki basarisini bekliyorum. Her gun zirvedeydi. En az reyting alan dizisi 8di. Ve 3 tane 20 reytingi asan dizisi vardi
o 3 tane 20 reytingi aşan dizisini söylesene merak ettim :d hiçbir dizisi 20 reytingi falan geçmedi aşkı memnu da sadece finalinde totalde 20 yi geçebilmişti :d yani yok :D

@haluk792 bi diziye bi kere tutmaz dersin anlarızda defalarca söyleyip ne yapmaya çalışıyorsun... herkesin her yorumuna bi gönderme yapıyorsun... amacın ne?