Hazal Kaya ve Ali Atay’ın Oynadığı Reklam Filmi Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1602529968327.jpeg
Televizyon dünyasının sevilen çiftlerinden olan ve geçtiğimiz sene oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alan ünlü çift Hazal Kaya ve Ali Atay’ın oynadığı reklam filmi yayınlandı.

Ünlü çift, ilk defa bir proje için beraber kamera karşısına geçti ve yeni nesil market alışverişi deneyimi sunan ‘İstegelsin’in reklam yüzü oldu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Reklam güzel ama Hazal Kaya'nın yaş aldığını görmek üzdü biraz :(

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gözümüzün önünde yaşlandı, üzülmüyor değilim. :( Hala Feriha'nın sahnelerini denk geldikçe bakıyorum. :A
Ne yaşlanması hala çok genç ve güzel. :A Büyümek diyelim biz ona. :A

Bugün Menajerimi Ara'da kısa da olsa göründü yine ışıl ışıldı. :bhr: Bizim Hikaye'deki haline bayılıyordum ben. :A Feriha'da da hep üzgündü izlediğim zamanlardan hatırlıyorum. :A Ama hep güzel. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ne yaşlanması hala çok genç ve güzel. :A Büyümek diyelim biz ona. :A

Bugün Menajerimi Ara'da kısa da olsa göründü yine ışıl ışıldı. :bhr: Bizim Hikaye'deki haline bayılıyordum ben. :A Feriha'da da hep üzgündü izlediğim zamanlardan hatırlıyorum. :A Ama hep güzel. :A
Yaşlandı derken yaş aldı demek istedim, büyümedi çünkü hala çok kısa. :A

Bizim Hikaye'nin ilk 14 bölümünü izlemiştim ama sarmayınca bıraktım, orada kilo almıştı sanki ama sonra epey zayıfladı sanırım. :A Her haliyle güzel gerçekten. :bhr::A @sokak sanati

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yaşlandı derken yaş aldı demek istedim, büyümedi çünkü hala çok kısa. :A

Bizim Hikaye'nin ilk 14 bölümünü izlemiştim ama sarmayınca bıraktım, orada kilo almıştı sanki ama sonra epey zayıfladı sanırım. :A Her haliyle güzel gerçekten. :bhr::A @sokak sanati
Hahahah boy kısmı iyiydi. :F Yaşlandı denildiğinde aklıma hep böyle bildiğimiz yaşlılar geliyor ama aslında aynı şeyi diyoruz. :A

Sonradan zayıfladı aynen. :A Şimdi Medyapım'ın filminde oynuyor, çekimleri yeni bitti. :Z Kışın vizyona girecek, hemen gelse de izlesek. :Z

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Hahahah boy kısmı iyiydi. :F Yaşlandı denildiğinde aklıma hep böyle bildiğimiz yaşlılar geliyor ama aslında aynı şeyi diyoruz. :A

Sonradan zayıfladı aynen. :A Şimdi Medyapım'ın filminde oynuyor, çekimleri yeni bitti. :Z Kışın vizyona girecek, hemen gelse de izlesek. :Z
Unutursak kalbimiz kurusun. :F

AD%C4%B0N%C4%B01.jpg

Ekranlara geri dönse keşke ama zor, anne oldu artık. Bu saatten sonra TV yerine internet dizilerinde yer almayı tercih edecek sanki, Bizim Hikaye fena değildi ama sitcom dizisi gibi her bölüm başka konular işlenince bırakmıştım. :A Filmini bende bekliyorum ama bize anca yeni yıldan sonra gelir gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Unutursak kalbimiz kurusun. :F

AD%C4%B0N%C4%B01.jpg

Ekranlara geri dönse keşke ama zor, anne oldu artık. Bu saatten sonra TV yerine internet dizilerinde yer almayı tercih edecek sanki, Bizim Hikaye fena değildi ama sitcom dizisi gibi her bölüm başka konular işlenince bırakmıştım. :A Filmini bende bekliyorum ama bize anca yeni yıldan sonra gelir gibi. :A
Hahaha bu foto hiç gözümün önünden gitmiyor. :A Bu arada biraz daha devam etseydin bölümlük hikayelerin kalmadığını fark ederdin. :A 15'ten sonra bölümlük hikayeler yerine bildiğin birkaç bölüm işlenen konular olmuştu. :A

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Hahaha bu foto hiç gözümün önünden gitmiyor. :A Bu arada biraz daha devam etseydin bölümlük hikayelerin kalmadığını fark ederdin. :A 15'ten sonra bölümlük hikayeler yerine bildiğin birkaç bölüm işlenen konular olmuştu. :A
Dayanamadım artık, Çukur, Kadın ve UTC'nin yanında çok tırt kalıyordu Şeyma karakterini çok özleyeceğimi bile bile mecburen bıraktım. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür