Hayrettin 'Menajerimi Ara'da! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
thumbnail_1437557512.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'ya sürpriz isim!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapıma Koray karakteri ile Hayrettin dahil oldu.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Birsen konuk mu kalıcı mı olduğunu belirtmemiş umarım konuktur. Zira yeni bir karaktere daha ihtiyaç yok şu noktada.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bence konuk oyuncu olarakdır... Çünkü birkaç bölüm önce de ünlü bir kadın şairi oynamıştı..Bu da onun gibidir..

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Sektörü eleştiriyorlar takipçi ile oyuncu olunmaz diyorlar sonra gelen oyuncuya bak. Dizi Ay Yapım'ın en kötüsü olmaya son sürat hızla gidiyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şaka mı bu. :A

Gel gel bir sen eksiktin. Ekin Atalar'da hikayeyi mahvedecek kadar karakter var, bir de sen eklen gel.

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şaka mı bu. :A

Gel gel bir sen eksiktin. Ekin Atalar'da hikayeyi mahvedecek kadar karakter var, bir de sen eklen gel.
Yeteeer diye bağırmak istiyorum. Allah'ım yok et artık şu diziyi.
Biri Hicham olabilir mi diye yazmış. :A Hani senarist az da olsa orijinalden bir şeyler almaya başladı ya Hicham'la olan fiziksel benzerliği yüzünden olabilir gibi geldi. Ama büyük ihtimal Buse gibi tek bölümlük alakasız bir karakter olacak hemen sinirlenmeyin. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Biri Hicham olabilir mi diye yazmış. :A Hani senarist az da olsa orijinalden bir şeyler almaya başladı ya Hicham'la olan fiziksel benzerliği yüzünden olabilir gibi geldi. Ama büyük ihtimal Buse gibi tek bölümlük alakasız bir karakter olacak hemen sinirlenmeyin. :A
Kalk Gidelim'e ilk geldiği zaman bir Hayrettin eksikti dedim ama sonradan iyi bir oyunculuğu var bence. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hicham olamaz ya o rol için daha iddialı isimler bekliyorum hep. Hicham büyük bir karakter sence olur mu böyle bir şey.

Ayrıca başladın yine savunmaya. :A Neyini savunuyorsun bu seçimin. :A

• İlginç

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hicham olamaz ya o rol için daha iddialı isimler bekliyorum hep. Hicham büyük bir karakter sence olur mu böyle bir şey.

Ayrıca başladın yine savunmaya. :A Neyini savunuyorsun bu seçimin. :A
Bir şeyi savunmuyorum sadece kalıcı değildir diyorum. :A Sadece benziyorlar dedim oradan nasıl savunma anlamı çıkardıysan. :A

Kalk Gidelim'e ilk geldiği zaman bir Hayrettin eksikti dedim ama sonradan iyi bir oyunculuğu var bence. :)
Bu dizideki olay çok fazla karakterin olması ve zaten önceki haftalarda da 1-2 karakter dahil edilmişti o yüzden oyunculuğuyla ilgili bir durum değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kalk Gidelim'e gelmeden tanımıyordum sosyal medyada da ünlü galiba. Ama ilk tecrübesi değil. Komedi konusunda iyiydi Kalk Gidelim'de.

• Harika
Reactions: EmreCan

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Ben sana diyorum bu kadın diziye Hicham'ı getirmeyecek.

• Güldürdün