Kanal D Hayat Tamircisi - Program Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
1586444617698.png

Kanal D'nin merakla beklenen yeni programı 'Hayat Tamircisi'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Dijital Sanatlar Yapımevi'nin yapımcılığını üstlendiği programda Hasan Kızıl'ın hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adadığı hikayeler ekrana gelecek.

Merakla beklenen ''Hayat Tamircisi'' ilk bölümüyle bu akşam 22.15'te Kanal D'de!

Program ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Cunnur

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Hasan Kızıl ın yaptıklarını ilk duyduğumda çok umutlanmış, onu çok takdir etmiştim bir hayvan sever olarak. Hele de böyle bir programın ülkemizde yapılması harikaydı. Bu akşamki bölüm beni çok mutlu etti, ancak bir o kadar da üzdü. O kuzunun sahipleri o yavrunun yürümesi için nasıl bu kadar üzülüp gözyaşı döktüler anlamadım açıkçası. Biraz büyüyünce kesilmesi için satmayacaklar mı? İsterdim ki bu programda biraz büyüyünce ölene kadar sahiplenileceğinin izleyiciye söylenmesi. Bunu yapsa yapsa HALUK LEVENT yapar. Lütfen duyun sesimi, o yavru KASAP a gitmesin!

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gündüz kuşağı hiç bir programa bakmam neredeyse.Bu tarz programlar izlenmiyor. Ama Müge Anlı Esra Erol gibi programlar izleniyor.