Hayat O Kadar Acımasız ki!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Marmarisde Otel Bahçesinde arkadaşlarını bekleyen 18 Yaşındaki Batuhan Kaan Gül; Yan taraftaki apart otelin çatısından tepesine düşen Su Deposu nedeniyle hayatını kaybetti.
.
5ef63522d265a214e8ebe5aa.jpg

Deponun keskin alüminyum kenarı, Batuhan Kaan'ın sağ kolunu dirseğinden kopardı. Durumu gören arkadaşları bağırarak yardım istedi. Batuhan Kaan, durumun bildirilmesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen olay yerinde hayatını kaybetti. Batuhan Kaan'ın arkadaşları sinir krizi geçirirken, acı haberi alıp olay yerine gelen ailesi de gözyaşlarına boğuldu. Batuhan Kaan'ın yakınları sağlık ekipleri sakinleştirdi.

Olay anında ise birçok insan film izler gibi olayı izlemeye,görüntülemeye çalışması nedeniyle güvenlik yetkileri tarafından olay yerinden uzaklaştırılmak zorunda kaldı.

Son düzenleme:

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Bu haberi aslında forumda paylaşmazdım ama nedense çok etkilendim..

Düşünsenize... mekanda oturuyorsunuz ve başınıza koca bidon düşüyor diğer binadan hemde...

Hayat çok acımasız... neyin ne zaman olacağı,nasıl olacağı asla bilinmiyor...

Herşeyden kaçıyorsunuz belki ama hiç ummadığınız yerden..... ve bu genç daha 18 yaşında..
Ben çok üzüldüm ve etkilendim o nedenle paylaşmak istedim.

Allah Rahmet Eylesin.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Bu haberi aslında forumda paylaşmazdım ama nedense çok etkilendim..

Düşünsenize... mekanda oturuyorsunuz ve başınıza koca bidon düşüyor diğer binadan hemde...

Hayat çok acımasız... neyin ne zaman olacağı,nasıl olacağı asla bilinmiyor...

Herşeyden kaçıyorsunuz belki ama hiç ummadığınız yerden..... ve bu genç daha 18 yaşında..
Ben çok üzüldüm ve etkilendim o nedenle paylaşmak istedim.

Allah Rahmet Eylesin.

Haberlerde görünce çok üzülmüştüm abi ya

• Üzücü
Reactions: The_Erinch