'Hayat Gibi' Dizisinin İsmi Değişti!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
816df544-b40b-4c93-b5a9-8d990aef01af.jpg

FOX TV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Hayat Gibi''nin ismi değişti!

Yapımcılığını MedYapım'ın, yönetmenliğini Merve Girgin'in, senaristliğini Deniz Madanoğlu'nun üstlendiği, kadrosunda Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş, Alper Saldıran, Ali Seçkiner, Serkan Ercan, Elçin Efecan ve Celil Nalçakan'ın yer aldığı dizinin ismi ''Aile'' olarak değişti. Dizinin yeni bölüm çekimleri ise haftaya başlayacak.

''Aile'' dizisinin son dakika bir değişiklik olmazsa Şubat sonunda, Mart başında yayında olması planlanıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aman Allah'ım bu muhteşem yaratıcılık karşısında dehşete düştüm. :eek: :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
@dreamy gel bunu izle de orjinaliyle kıyaslama yap. Ben hala bu diziyi mi beklesem, This Is Us'ı mı izlesem karar veremedim. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
@dreamy gel bunu izle de orjinaliyle kıyaslama yap. Ben hala bu diziyi mi beklesem, This Is Us'ı mı izlesem karar veremedim. :A
Gerçekten o isim ne öyle ya antipatim ikiye katlandı. :A

Ben de merakımdan ilk bölümü izleyeceğim yoksa her hafta 2,5 saat katlanamam o diziye. :( Zaten aynı tatta olmayacağını da tahmin ediyoruz. O yüzden kesinlikle orijinalini izlemelisin, yerli versiyonu izleyip izlemeyeceğine kendin karar verirsin. :A

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Gerçekten o isim ne öyle ya antipatim ikiye katlandı. :A

Ben de merakımdan ilk bölümü izleyeceğim yoksa her hafta 2,5 saat katlanamam o diziye. :( Zaten aynı tatta olmayacağını da tahmin ediyoruz. O yüzden kesinlikle orijinalini izlemelisin, yerli versiyonu izleyip izlemeyeceğine kendin karar verirsin. :A
Öyle deme, uyarlama konusunda Medyapım'ın üstüne tanımam. Kesinlikle iyi iş çıkaracaklardır. Eminim. Nedense orjinalinden çok uyarlamasına güveniyorum da orjinalini izlemek için @Harunnn60 'u ikna edemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Öyle deme, uyarlama konusunda Medyapım'ın üstüne tanımam. Kesinlikle iyi iş çıkaracaklardır. Eminim. Nedense orjinalinden çok uyarlamasına güveniyorum da orjinalini izlemek için @Harunnn60 'u ikna edemedim. :A
Ay her şeyi beraber izlemek zorunda mısınız siz @Harunnn60 :A Ayrıca Medyapım neyi uyarlamış bilmiyorum ben. :A

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Aklıma Bir Aşk Hikayesi geldi nedense. Olmamış ya, Hayat Gibi daha iyiydi.