Show Hayat Bilgisi (2003 - 2006)

Puanınız? (Ortalama Alınması için Lütfen Puanınızı Konuda Belirtiniz)

• 1 -> 0 Çok Kötü Bir Dizi (Buraya oy vermek yasak :))

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    35

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Birce var, Kanpolat var o yüzden ben biraz yakınım.:A
ne yaptın Çiğdemi şikayetmi ettin polise pararelci diye iftiramı attın tam benim senaryom yükselmişten Çiğdeminde yardımı vardı ohalden dolayı Harun soğudu aşk olaylarıyla girdim kızların kışkançlığı fenadır ben biliyorum kafama bir kızdan pastel boya yedim üstüme oturdu hiç bir kız bakmasın diye
okulu vampir bastı dedi tecavüzcü bastı dedi silah atıyor dedi bana zorla kurtlar vadisini seyrettirdi erkeklerle beraBER @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kırk yılın başı senin sevmediğin bir kişiye antilik yapacağım onda da yine aynı safta olamadık. :A
ben kanalı sevmiyorum reytingte zorlanırsa star 11.bölüm pt 2 13.bölüm final benim yazdığım hayat bilgisini hatırlıyorsun demi
sende pazar için dizi yaz ben finalinde herkesi öldürmüştüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne yaptın Çiğdemi şikayetmi ettin polise pararelci diye iftiramı attın tam benim senaryom yükselmişten Çiğdeminde yardımı vardı ohalden dolayı Harun soğudu aşk olaylarıyla girdim kızların kışkançlığı fenadır ben biliyorum kafama bir kızdan pastel boya yedim üstüme oturdu hiç bir kız bakmasın diye
okulu vampir bastı dedi tecavüzcü bastı dedi silah atıyor dedi bana zorla kurtlar vadisini seyrettirdi erkeklerle beraBER @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati
12 EKİM 2016 da @sokak sanati na yazmış sanırım şuan görüyorum :F Çiğdemi senmi kaldırıdn ortadan demiş yine olamadım bir zamanmıydı acaba çok hatırlamıyorumda pompy olaya el koymuş zatn hemen onu bitirmek için sokak sanati komplosu diye :F :F :F @mrt-06 @serhatt @Bully

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,474
Puanı
1,060
12 EKİM 2016 da @sokak sanati na yazmış sanırım şuan görüyorum :F Çiğdemi senmi kaldırıdn ortadan demiş yine olamadım bir zamanmıydı acaba çok hatırlamıyorumda pompy olaya el koymuş zatn hemen onu bitirmek için sokak sanati komplosu diye :F :F :F @mrt-06 @serhatt @Bully
Adam hep senin peşinde :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Senin şovdan anladığın çıplak kaslı erkeklerin dövüşmesi, hadi git onları izle sen..
Bu hareketi sana yapıp hayatını karartmak istiyorum. :A

OOxdgE.gif

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,474
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
"Bugün bir kere daha anladım ki, insan bazı şeylerin kıymetini yanındayken anlamıyor, ne zaman ki kaybediyoruz onu, o zaman farkına varıyoruz ne kadar önemli olduğunu. Elimizdeyken hoyrat davranıyoruz, kırıyoruz, döküyoruz sanki o bizim her kahrımızı çekmeye mecburmuş gibi... Ama dostluklar yatırım ister çocuklar, onlara vakit kaybetmeden yatırım yapmalıyız... Etrafımızdakilerin, elimizdekilerin kıymetini bilmeliyiz. Hoyrat davranırken onu ne kadar yıpratacağımızı düşünmeliyiz, yoksa rüya gibi elimizden kayar gider.."

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Çiğdem and Ahmed

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"Bugün bir kere daha anladım ki, insan bazı şeylerin kıymetini yanındayken anlamıyor, ne zaman ki kaybediyoruz onu, o zaman farkına varıyoruz ne kadar önemli olduğunu. Elimizdeyken hoyrat davranıyoruz, kırıyoruz, döküyoruz sanki o bizim her kahrımızı çekmeye mecburmuş gibi... Ama dostluklar yatırım ister çocuklar, onlara vakit kaybetmeden yatırım yapmalıyız... Etrafımızdakilerin, elimizdekilerin kıymetini bilmeliyiz. Hoyrat davranırken onu ne kadar yıpratacağımızı düşünmeliyiz, yoksa rüya gibi elimizden kayar gider.."

Zaman gibi işte zaten şuan bilinçli şekilde o geçmiş zamanı daha iyi değerlendiririm düşüncesiyle oralardan çıkamıyoruz :( :( :(

• Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Zaman gibi işte zaten şuan bilinçli şekilde o geçmiş zamanı daha iyi değerlendiririm düşüncesiyle oralardan çıkamıyoruz :( :( :(
Ablacım dün yine dikkatimi çekti bu sahneyi izleyince.. Bu dizinin senaryosu, özellikle Afet Güçverir karakterinin sözleri özenle yazılmış, hep bir çıkarımda bulunabiliyorum hatta hayatıma yön bile veriyor bazı sözler... İçime işlemiş gibi bu dizi..

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ablacım dün yine dikkatimi çekti bu sahneyi izleyince.. Bu dizinin senaryosu, özellikle Afet Güçverir karakterinin sözleri özenle yazılmış, hep bir çıkarımda bulunabiliyorum hatta hayatıma yön bile veriyor bazı sözler... İçime işlemiş gibi bu dizi..
Zaten Afet hoca Hayat Bilgisi öğretmeni değil dizinin adından aslında Affet öğretmen biz izleyenlerin dersine giriyordu Hayat Bilgisi dersini biz görüyorduk :bhr:

• Harika