Unutulmaz Hayat Bilgisi (2003-2006)

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
79,709
46,598
1,061
Gani'nin yazdığına inanamadığım dizi. Karakterleri çok sağlam yazılmış. En büyük artısı o bence.:X

pompy

Favori Üye
22 Eylül 2012
33,304
17,463
1,061
Birce var, Kanpolat var o yüzden ben biraz yakınım.:A
ne yaptın Çiğdemi şikayetmi ettin polise pararelci diye iftiramı attın tam benim senaryom yükselmişten Çiğdeminde yardımı vardı ohalden dolayı Harun soğudu aşk olaylarıyla girdim kızların kışkançlığı fenadır ben biliyorum kafama bir kızdan pastel boya yedim üstüme oturdu hiç bir kız bakmasın diye
okulu vampir bastı dedi tecavüzcü bastı dedi silah atıyor dedi bana zorla kurtlar vadisini seyrettirdi erkeklerle beraBER @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

pompy

Favori Üye
22 Eylül 2012
33,304
17,463
1,061
Kırk yılın başı senin sevmediğin bir kişiye antilik yapacağım onda da yine aynı safta olamadık. :A
ben kanalı sevmiyorum reytingte zorlanırsa star 11.bölüm pt 2 13.bölüm final benim yazdığım hayat bilgisini hatırlıyorsun demi
sende pazar için dizi yaz ben finalinde herkesi öldürmüştüm

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,410
1,060
28
Giresun
ne yaptın Çiğdemi şikayetmi ettin polise pararelci diye iftiramı attın tam benim senaryom yükselmişten Çiğdeminde yardımı vardı ohalden dolayı Harun soğudu aşk olaylarıyla girdim kızların kışkançlığı fenadır ben biliyorum kafama bir kızdan pastel boya yedim üstüme oturdu hiç bir kız bakmasın diye
okulu vampir bastı dedi tecavüzcü bastı dedi silah atıyor dedi bana zorla kurtlar vadisini seyrettirdi erkeklerle beraBER @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati
12 EKİM 2016 da @sokak sanati na yazmış sanırım şuan görüyorum :F Çiğdemi senmi kaldırıdn ortadan demiş yine olamadım bir zamanmıydı acaba çok hatırlamıyorumda pompy olaya el koymuş zatn hemen onu bitirmek için sokak sanati komplosu diye :F :F :F @mrt-06 @serhatt @Bully