Hayat Şarkısı'nın Final Zamanı Netleşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Hayat Şarkısı'nın Final Zamanı Netleşti!

C7YmX7WXUAU61cg.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın ne zaman final yapacağı belli oldu.

Yapımcılığını Most Production'ın üstlendiği; başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Deniz Hamzaoğlu, Almila Bağrıaçık ve Aydan Taş'ın paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda yer alan Cem Karcı, yapımın Mayıs sonunda (tahmini olarak 28 Mayıs'ta) ekranlara veda edeceğini açıkladı.

Edit: Öte yandan Gül Oğuz ise bugün (9 Nisan) yaptığı açıklamada Haziran başını işaret ederken Burcu Biricik ise yaptığı bir röpörtajda 56. bölümün final olacağını belirtti. Bu bilgilere göre dizi 4 Haziran Pazar akşamı son kez ekrana gelecek.

Hayat Şarkısı, yeni bölümleriyle 2 Nisan'dan itibaren her Pazar 21.00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
59 sezon finali diye konu açmamış mıydın @Aserat , yanlış mı hatırlıyorum :X

Hoş uzatmayıp bitirmeleri iyi, Cem yüzünden berbat oldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

O dönem bu durum söz konusu değildi ve bizzat Gül Oğuz 59 demişti. Ama sektörün bir günü diğerine uymuyor işte. :)
evet arkadaşlar @Aserat hastaneye kaldırılmış bir şok haber daha alırsa artık öteki tarafa gider:A
Hastaneye kaldırılacak birileri varsa o da Kanal D yetkilileridir, çünkü akıllarını kaçırmışlar. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Allahım sen bu gece beni toptan mı göndermeye uğraşıyorsun anlamıyorum? Tamam final yapacaklarına emindim ama hepsini yarım saat arayla niye söylüyonuz?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

evet arkadaşlar @Aserat hastaneye kaldırılmış bir şok haber daha alırsa artık öteki tarafa gider:A
Ayy gına geldi bu haberlerden :A
Allahım sen bu gece beni toptan mı göndermeye uğraşıyorsun anlamıyorum? Tamam final yapacaklarına emindim ama hepsini yarım saat arayla niye söylüyonuz?
3 bölüm veriyorum tak tak taka tak :A
Gül Oğuz dizinin Haziran başında biteceğini açıklamış, Burcu Biricik de bir röpörtajında 56 demiş. Yani çok büyük ihtimalle 4 Haziran'da final yapıyor, konu güncellendi.