Kanal D Hayat Şarkısı - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
CazVnRLW8AAWr9Q.jpg

Kanal D'nin iddialı yapımı Hayat Şarkısı yayın hayatına bu akşam başlıyor. Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker ve Deniz Hamzaoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizinin yönetmenliğini Cem Karcı, senaristliğini Mahinur Ergun, yapımcılığını ise Most Productions üstleniyor.

Uzun süredir merakla beklenen yapım ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. Hayat Şarkısı, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de!

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aslında radarımda yoktu, ama fragmanları iyi görünüyor. Aylar sonra ilk kez yorum konusu açabilmemi sağladığı için de hafta sonu netten bakabilirim. Bu arada Burcu Biricik de çoktandır hak ettiği şöhrete bu diziyle birlikte kavuşacak gibi. Neyse, başarılar. :X

Bu arada konuyu saniye farkıyla kaçırmışsın @Yiğitt, o yüzden buradan devam edelim. :X

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Survivor'ın Pazar günü aldığı 13 reytingi görünce keşke bu dizi Pazar başlasaymış diyorum. Neyse umarım tutar ve Kanal D'nin bu sezon ilk tutturduğu dizisi olur. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aşk Yeniden başlamadan önce 1-2 dakika bakayım bari, jenerik güzel olmuş bu arada. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Pelin Öztekin ne kadar kilo vermiş öyle, güzelleşmiş. :D Burcu Biricik ve Ecem Özkaya yine çok doğal oynuyor. Yalnız karakterler çok konuşuyorlar 5 DK'da kafam şişti. :F Pek içine çekemedi dizi Most yapımdan daha farklı bir iş bekliyordum yer yer "Merhamet" kokusu geldi. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Ben çok beğendim diziyi, oyuncular çok iyi. Burcu Biricik ve Birkan Sokullu'yu ayrı severim zaten, konusu pek hoşuma gitmese de sahneler, çekimler, diyaloglar başarılıydı. İzlemeye devam ederim, beklentimin fazlasını verdi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Konusu dışarıdan çok iyi görünmese de senaryosu incelikle yazılmış, bundan sonra elimden geldiğince takip etmeye çalışırım. Burcu Biricik önceki dizilerinde çıkardığı rolleri unutturarak ortaya harika bir oyun çıkarmış. Yalnız daha kalın bir sesi var diye biliyordum, buradaki çoğu sahnesinde sesi bana Demet Evgar'ı hatırlattı. Birkan Sokullu da ilk bölüm adına çok öne çıkamasa da iyiydi.

Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya Üstündağ, Ahmet Saraçoğlu da çok iyilerdi, emeklerine sağlık. Tabii dizinin asıl yıldızı Hülya'nın küçüklüğünü oynayan Sibel Melek Arat'tı, umarım gelecek bölümlerde bir şekilde görürüz de şirinliği ve yeteneğinden mahrum kalmayız. Kerim'in küçüklüğünü canlandıran çocuk oyuncu da en az onun kadar başarılıydı, yolları açık olsun. :)

Sonuç olarak beklediğim kadar iyi çıktı, umarım reytinglerini de yükseltir ve kalıcı olduğunun sinyallerini de verir. Bu arada diziyi Merhamet'e çok benzetiyorlar, onu da yazın izlerim. Geçen yaz niye aklıma gelmedi, orası ayrı. Neyse, bir deneyin. :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
cok begendim diziyi. Bu tadi verdigi surece izlemeye devam edecegim. Olaylar baya cabuk ilerliyor. 3. bölumde kerim ögreniyor filizin bebegi dogurdugunu, bukadar erken beklemiyordum. Dilerim dizinin buyusu bozulmaz

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
İkinci bölüm için yorumumu yapmamışım. İlk bölümden kat be kat iyiydi. Kördüğüm, Kösem, Gecenin Kraliçesi o kadar büyük reklam kampanyalarına rağmen Hayat Şarkısı'nın yarısı kadar bile değiller net. Karakterlerin doğallığı, dizinin ambiyansı, diyaloglar.. her şey şahane. Bölümün son dakikaları çok heyecanlıydı. Burcu Biricik'i boşuna sevmiyoruz, çok iyi oynuyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İkinci bölüm için yorumumu yapmamışım. İlk bölümden kat be kat iyiydi. Kördüğüm, Kösem, Gecenin Kraliçesi o kadar büyük reklam kampanyalarına rağmen Hayat Şarkısı'nın yarısı kadar bile değiller net. Karakterlerin doğallığı, dizinin ambiyansı, diyaloglar.. her şey şahane. Bölümün son dakikaları çok heyecanlıydı. Burcu Biricik'i boşuna sevmiyoruz, çok iyi oynuyor.
Burcu'nun sesi sana da biraz değişik gelmiyor mu? Sanki BBS ve Bana Masal Anlatma'da daha kalındı diye biliyorum, ama burada biraz Demet Evgar'ı andırıyor. (b)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Dün Aşk Yeniden'i izledim çünkü. Aslında Hayat Şarkısı'na TV'de baksam diye düşünüyorum, ama bir yıl boyunca destek verdiğim diziyi de yüz üstü bırakmak istemiyorum. :X
Bırak bırak, sen vefa borcunu ödedin maşallah çok da iyi reytingler aldırdın artık seni Hayat Şarkısı'na bekliyoruz :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İlk bölümü zor da olsa bitirdim gayet güzel bir dizi. Onunla ben evlenceem lafı dilime dolandı :F Burcu Biricik çok yakışmış rolüne ablası rolündeki kızda çok başarılı kesinlikle. Çalan müzikler falan çok hoş. Bölüm sonu da bayağı iyi bitti. :)