'Hayat Şarkısı' 1 Yaşında!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
C4DUQKjXAAA_6q3.jpg

Bugün 9 Şubat, yani Hayat Şarkısı'nın ekrana gelmeye başlamasının 1. yıl dönümü. 9 Şubat 2016'dan bugüne kadar 41 bölüm sığdıran dizi, gerek reyting, gerekse hikaye bakımından yoluna sağlam bir şekilde devam ediyor. Özenli senaryosu, harika oyunculukları ve naifliğiyle kısa zamanda gönüllere taht kuran Hayat Şarkısı, geçtiğimiz yılki Altın Kelebek'te de 5 adaylık (Dizi, Erkek-Kadın Oyuncu, Yönetmen, Çocuk Oyuncu) elde ederek başarısını bir kez daha kanıtlamıştı.

1 yıl boyunca yolculuğumuza eşlik eden yönetmen Cem Karcı ve senarist Mahinur Ergun'un yanı sıra oyuncu kadrosunun da (Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler, Ecem Özkaya Üstündağ, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Almila Bağrıaçık, Aydan Taş, Deniz Hamzaoğlu, Deniz Altan, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Recep Güneysu, Filiz Ahmet, Ayhan Kızılsu, Baran Can Erarslan, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç, İdil Nur, Defne Yazar, Beste Kökdemir, Pamir Pekin vb.) bu hikayeye inanmamızda büyük katkısı oldu.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dizimiz reytinglerde üst sırada yer almayı sürdürüyor. İlk bölümüyle zorlu gününe rağmen iyi bir başlangıç yapan dizi, en yüksek reytingini ise 15 Mart akşamı yayınlanan 6. bölümüyle elde etmişti:

4HAYAT SARKISIKANAL D20:58:4824:15:256.4416.17
2HAYAT SARKISIKANAL D20:58:4824:15:257.2017.81
3HAYAT SARKISIKANAL D20:58:4824:15:257.0616.62
Sadede gelirsek iyi ki doğdun Hayat Şarkısı! Nice mutlu yıllar ve başarılar peşini hiç bırakmasın...

HŞ denilnce akla ilk gelen (Youtube'da geçtiğimiz yılın en çok izlenen 5. videosu olan) sahne ve kapanış şarkısı ile yazıyı sonlandıralım:

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ve hala sıkmadan heyecanla devam ediyor :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Diziye sırf Ahmet Mümtaz için başladım ve benim halida bağlı kalma sebebim o. Diziyi götüren kesinlikle o. Burcu ise bu diziyle seviye atladı. Tayanç da diziyi izlememe neden olan ikinci unsurdu.

Dizi çizgisini hiç bozmadan 2 sezondur devam ediyor. Bence bu sezon tadında bitirmeliler. Çünkü konu tekrara düşecektir. Zirvede başlayıp zirvede bitirmeleri iyi olur.

Ahmet Mümtaz bu dizide bir şey daha kanıtladı. Her zaman ki gibi yanındaki toy sayılabilecek oyuncuları olgunlaştırdı ve seviye atlattırdı. Onu ekranda daha çok görmek dileğiyle.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Diziye sırf Ahmet Mümtaz için başladım ve benim halida bağlı kalma sebebim o. Diziyi götüren kesinlikle o. Burcu ise bu diziyle seviye atladı. Tayanç da diziyi izlememe neden olan ikinci unsurdu.

Dizi çizgisini hiç bozmadan 2 sezondur devam ediyor. Bence bu sezon tadında bitirmeliler. Çünkü konu tekrara düşecektir. Zirvede başlayıp zirvede bitirmeleri iyi olur.

Ahmet Mümtaz bu dizide bir şey daha kanıtladı. Her zaman ki gibi yanındaki toy sayılabilecek oyuncuları olgunlaştırdı ve seviye atlattırdı. Onu ekranda daha çok görmek dileğiyle.
Harika ! cok güzel yazmışsın ve her kelimesine katılıyorum :)