Hayal Kırıklığına Uğratan Diziler

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Malum diziler çoğu kesimin vazgeçilmesi
Ama başlarda bizleri heyecanlandıran ,gün saydıran diziler sonra senaryonun git gide bozulmasıyla bizleri hayal kırıklığına uğratabiliyor

Beni hayal kırıklığına uğratan dizilerden biri Adına Sen Koy du 3.sezonu zaten olması sacmaydı ben zaten izlemeyi 2.sezonun sonlarına doğru bırakmıştım
Kalbim Egede Kaldı yine bunlardan biriydi
Hangimiz Sevmedik bütün sezon boyunca izlediğim finaliyle hayal kırıklığına uğratan bir diziydi o final bölümü yeniden çekişmeli bence☺
Eskilerden Sevda Çiçeği dizisi mutlu bir final bölümü beklerken yine ters köşe yapan dizilerden biriydi
Şimdilik aklıma gelenler bunlar
Peki sizleri finaliyle hayal kırıklığına uğratan diziniz hangisi?

• Beğendim
Reactions: EmreCan and Doğan

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Adını Feriha koydum dizisinin de 2.sezonu hiç olmamalıydı tam toparlıyordu ki final kararı alınmıştı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. Sezon olmamalıydı. Beren'den sonra hiçkimse yakışmadı diziye. Zaten reytinglerde ortada:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
UTC 2. sezon

AFK 3. sezon

Paramparça 3. sezon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Hayal kırıklığı diziden değilde seyirciden ertan sabanın Karakol dizisi sadece 6 bölüm sürmüştü şuan yayınlansa 7 reytingi vardı

Reaksiyon puanı
67
Puanı
49
AFK Emir'in Yolu olmamalıydı. Gizem Karaca dahil olduğunda biraz toparlamıştı sadece

Pis Yedili, Kadir Doğulu'nun ayrılmasıyla tamamen bozdu ve güzel bir final yapamadı

Bodrum Masalı da sezon finali adı altında yayından kaldırılmıştı. Güzel bir final yapabilirdi

Kaçak Gelinler, ilk bölümlerini çok beğeniyordum ancak sonradan bozmuştu ve finali de saçma bir şekilde bitmisti.

Birde Ezra ve Servet vardı Show tv de. Çok kısa sürmüştü ikisi de. Devam edebilme potansiyelleri vardı bence

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
çocuklar duymasın'ın komediden aile dizisinden entrikaya evrilmesiydi keşke fox'ta ki kadro ile devam edip komedi olarak devam etseydi dizi

• Beğendim
Reactions: Doğan

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ufak Tefek Cinayetler
Adını Feriha Koydum
Doktorlar
Suskunlar
Kavak Yelleri
Seviyor Sevmiyor
Kalp Atışı
Bir Aşk Hikayesi
Fi
Dr. Who
Pretty Little Liars
Elite
La Casa de Papel
Lost
Dexter
Game of Thrones
Sherlock
Prison Break
Weeds

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Perihan Abla da olmalı bu listede nasıl hayal kırıklığına uğratıysam Şakirin diziden ayrıldığını unutmuşum
Tekrarını izlediğim de kafam Dank etti
Bir de Perihana deli gibi aşık Şakiri bir pavyon kadınına gönlünü kaptırdı bunalımda falan dediler onun yerine öldü deselerdi daha iyiydi
Kafamızdaki Şakır imajını mahvettiler

• Beğendim
Reactions: Doğan