'Hay Sultan' Dizisinin Çekimleri Başladı! Diziye 4 İsim Dahil Oldu! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in iddialı dönem projelerinden olan 'Hay Sultan' dizisinin çekimleri başladı ve diziye 4 yeni isim dahil oldu!

ERdXEM3WoAAT79o

Yapımcılığını Emre Konuk'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu, Akli Film imzalı 'Hay Sultan' dizisinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

Son olarak 'Mehmed: Bir Cihan Faihi' dizisi ile izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Çetin Tekindor'un 'Hz. Geylani'yi canlandıracağı dizide Kerem Arslanoğlu, Cemal Toktaş, Gülper Özdemir ve Kevork Malikyan gibi isimlerde yer alıyor.

rydB0N.jpg

Yakında TRT ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan dizi 30 bölüm olarak planlandı ve her bölümü 60 dakika sürecek. Ayrıca, dizi her hafta 2 bölüm ile seyirci karşısına çıkacak.

Kaynak: Diziviki.com​

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dönem dizilerini pek sevmem ama Çetin Tekindor için göz atacağım. :) Ayrıca dizinin süresi gayet iyi, umarım arka arka yayınlamak yerine iki ayrı gün yayınlar kanal.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İsmini görünce komedi dizisiymiş gibi bir hava veriyor :A
Sezonluk bölüm sayısı belli dizi görmek bizim ülkeye de nasip oldu sonunda, umarım yurtdışındaki gibi sezonluk bölüm sayılarımız 12-22 arasına düşmeye başlar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçenlerde demiştim, 30 dakika olacaksa haftada iki bölüm yayınlansın diye. Başka bir şey isteseymişim keşke. :Z

Dizinin ismini beğenmedim, Gülper yerine başka kadın oyuncu olabilirmiş. Yine de kadro güzel, bekliyoruz. X:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçenlerde demiştim, 30 dakika olacaksa haftada iki bölüm yayınlansın diye. Başka bir şey isteseymişim keşke. :Z

Dizinin ismini beğenmedim, Gülper yerine başka kadın oyuncu olabilirmiş. Yine de kadro güzel, bekliyoruz. X:

Bölüm 60 dakika, toplam 30 bölüm. :)

Gülper yerine başka biri olsaydı daha iyi olurdu dediğin gibi. :)