Haxball Videosu Nasıl Yüklenir? Resimli Anlatım

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forumumuzda düzenlenen Haxball etkinliklerinde bildiğiniz gibi video zorunluluğu arıyoruz. Peki haxball videosu nasıl yüklenir? Rec nasıl kaydedilir? Haxballtube'ye nasıl yüklenir? Bu gibi soruları bu başlıkta açığa kavuşturmaya çalışacağım.

İşlemimiz aslında son derece basit bir işlem. Yapmamız gereken kayıt yapmak istediğimizde üstte bulunan rec tuşuna basmak. "Rec" tuşuna bastığımızda aşağıdaki gibi kırmızı ışık yanıyor olacak:

Daha sonra durdurmak istediğimizde tekrar rec tuşuna basacağız ve video dosyasını kaydetmek için bir pencere açılacak. .hbr uzantılı bu dosyayı daha sonra yüklemek üzere kolay bulabileceğiniz bir yere kaydedin. (Örnek: Masaüstü)

Hbr uzantılı dosyayı elde ettikten sonra ikinci aşamaya geçiyoruz. İkinci aşamada yapmamız gereken Haxball Tube - Home adresine girerek sağ üstteki kısımdan bir üyelik almak. Üyelik aldıktan sonra sol üstteki Upload linkine tıklıyoruz ve Add Files - Start Upload ve Cancel Upload yazılı üç buton karşımıza çıkıyor.

Add Files butonuna tıklıyoruz ve biraz önce kaydettiğimiz .hbr uzantılı dosyayı seçerek, kutucukları doldurup resimdeki gibi upload işlemini başlatıyoruz.

Son olarak geriye video linkini alıp foruma kopyalamak kalıyor. Sağ üstteki nickinizin olduğu kısımdaki menüden My Replays linkine tıklayarak yüklediğiniz videoları görüp linklerini alıp foruma koyabilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak anlamadığınız nokta varsa sorabilirsiniz.

OzaN | FF | FavoriForumum.NET Anasayfa Özel Anlatım

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Her şeyi anladım. Sağol adminim @OzaN .Sırada maçlar kaldı.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen yaparsın demi ben anlamam. @EveN

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
rakibim yapar ben uğraşamam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çok kolay iş ve zevkli. Benim maçlarda ben alırım sıkıntı yok.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arkadaşlar bazen sistem sorun çıkarıyor o gibi durumlarda video göstermeseniz de kabul edeceğiz fakat olası bir durumda müdahale edebilmemiz için video almanız çok önemli. Hiçbir maçında video göndermeyenler sonraki turnuvalara katılamazlar.