Hatayspor 2 - 2 Beşiktaş | Süper Lig 20-21 Sezonu - 18. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Versin ne veriyorsa versin istemiyorum hakem falan zaten hak etmedik. Orada var devreye girip bakabilirdi. Detaylı bakmadım o pozisyona ama biraz sıkıntılı gibi. Kaldı ki algı bize yapılıyor zaten. Eğer hakemi baskıya alıp kazanmak bundan sevinip zevk almak istiyorsanız yapın. Net kazandığımız iki penaltıya laf atıldı Kayserispor maçında. Hoca oyuna hiç müdahale etmiyor. Hasic aman girer oyuna gol atar nasıl kiraya vereceğiz?

Bu arada her hafta açıyordum. Bu hafta açmadım konuyu puan kaybı oldu.
Kalemi elime alayım ve doğruları yazayım; Hatayspor'un en az 1 tane net penaltısı verilmedi. Fakat sıkıntı @Tolstoyevski'nin "Galatasaray maçında olsa Beşiktaş lehine penaltı verilirdi" demesi. Nereden biliyorsun? Verdi diyelim penaltıyı, durumu eşitlemek için Josef'i oyundan atmayacağı ne mâlum? Ben ortada güzel bir oyun olsa dahi hakemin yine maçın önüne geçeceğini düşünüyorum. Bu adamlar hem seyyar pilavcılık bile yapamayacak düzeyde kişiler, hem de bağlı oldukları kurum yozlaşmış durumda.

Kaç kere daha yazacağım bilmiyorum: Beşiktaş/Galatasaray/Fenerbahçe bir maçta korunuyorsa, diğer maçta doğranır. Bu ülkede bu böyledir ve her bir taraftarın artık bunu kabullenmesi lazım. Kör bile fark eder bu olguyu.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Versin ne veriyorsa versin istemiyorum hakem falan zaten hak etmedik. Orada var devreye girip bakabilirdi. Detaylı bakmadım o pozisyona ama biraz sıkıntılı gibi. Kaldı ki algı bize yapılıyor zaten. Eğer hakemi baskıya alıp kazanmak bundan sevinip zevk almak istiyorsanız yapın. Net kazandığımız iki penaltıya laf atıldı Kayserispor maçında. Hoca oyuna hiç müdahale etmiyor. Hasic aman girer oyuna gol atar nasıl kiraya vereceğiz?

Bu arada her hafta açıyordum. Bu hafta açmadım konuyu puan kaybı oldu.
Neden forumdaki her mesajı “ciddiye” alıp kendini yoruyorsun ki daha önce de ciddiye aldığın olmuştu çünkü ironik mesajları :A Özellikle son cümlemin maksatı zaten belli, neden GS hakemleri baskıyla kazanıyor algısı yaptırayım ki GS’li olarak :A

Forumda çoğu mesaj ikincil ve “ironik” anlamlarda kullanılabilir ya da tiye alma, mübalağa yapma gibi. Sonuçta ortam TBMM değil, takım elbise giyip daima ciddi olmak herkesi yorar...

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Özellikle son cümlemin maksatı zaten belli, neden GS hakemleri baskıyla kazanıyor algısı yaptırayım ki GS’li olarak :A
Yoo, gayet ciddiydin. 😈 Ekran görüntüsü aldım, ilerleyen zamanlarda sana karşı kullanırım. 😈

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Biz bunları deplasmanda nasıl yendik hala şaşırıyorum. Avcı'nın geldiği günden beri en büyük başarısı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Neden forumdaki her mesajı “ciddiye” alıp kendini yoruyorsun ki daha önce de ciddiye aldığın olmuştu çünkü ironik mesajları :A Özellikle son cümlemin maksatı zaten belli, neden GS hakemleri baskıyla kazanıyor algısı yaptırayım ki GS’li olarak :A

Forumda çoğu mesaj ikincil ve “ironik” anlamlarda kullanılabilir ya da tiye alma, mübalağa yapma gibi. Sonuçta ortam TBMM değil, takım elbise giyip daima ciddi olmak herkesi yorar...
Gayet ciddi yazıyorsunuz @DarkLegenD yazınca belli ediyor mesela ama sen hic belli etmiyorsun belki son cümle onun dışında gayet ciddi mesaj.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Verilmeyen gol verilmeyen penaltılar :A
Bu ülkede hep böyledir. Fener Galata kapışır Beşiktaş aradan böyle sıyrılır :A

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Verilmeyen gol verilmeyen penaltılar :A
Bu ülkede hep böyledir. Fener Galata kapışır Beşiktaş aradan böyle sıyrılır :A
Her maç bir şekilde hakem konuşuluyor anladığım bir şey mi var diye özete baktım fahiş bir hata yok penaltı verebilirdi o da bariz yüzde yüz değil zaten yenilemeyi de tercih ederdim iyi değildik. Kaldı ki Palabıyık'ın bizle geçmişi de iyi değil zaten :A Bence tam tersi Galatasaray Fenerbahçe birlik olup Beşiktaş'ı şutlamaya çalışıyor :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Gayet ciddi yazıyorsunuz @DarkLegenD yazınca belli ediyor mesela ama sen hic belli etmiyorsun belki son cümle onun dışında gayet ciddi mesaj.
Yukarıdaki mesajım, ciddi yazdığım mesaj yüzdesi olan %5'lik dilime dahildi fakat buna rağmen güldünüz...

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24