Hatayspor 2 - 2 Beşiktaş | Süper Lig 20-21 Sezonu - 18. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
5ff9821c66a97c21270aa037.jpg

Hatayspor bu akşam evinde Beşiktaş'ı ağırlıyor. Son maçında 6-0'lık galibiyet yaşayan Beşiktaş, zirvedeki yerini korumak istiyor.
Mücadeleyi hakem Ali Palabıyık yönetecek. Maç, beIN SPORTS HD1'den canlı yayınlanacak.

Maç ile alakalı yorumu bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Zaten açan yok ondan bana kalıyordu :A Ama uğurlu geliyordum ben hiç kaybetmedik ben açınca sen açınca da en son Sivasspor'u yendik galiba.

Golü de attık ben yazarken :A
------

Aha yedik :A
Ah be gerçekten mi :A
Skora kaç yazdım hatırlamıyorum :F
------

@Tolstoyevski 1-1 demiş :A ve hemen olundu. @pompy 5-5 demiş :eek:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Maçtan önce 2-2 biter diye tahmin ediyordum. :D

Ghezzal asistlerine devam ediyor. Beşiktaş çok iyi iş çıkardı Ghezzal'ı transfer ederek. :)

Boupendza sen nasıl bir forvetsin öyle. Sadece 400 bin avro değeri var ama sene sonunda 10-12 milyon avroya satılır muhtemelen. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Maçtan önce 2-2 biter diye tahmin ediyordum. :D

Ghezzal asistlerine devam ediyor. Beşiktaş çok iyi iş çıkardı Ghezzal'ı transfer ederek. :)

Boupendza sen nasıl bir forvetsin öyle. Sadece 400 bin avro değeri var ama sene sonunda 10-12 milyon avroya satılır muhtemelen. :A
ben 5-5 yazdım

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yazıklar olsun 5 oyuncu değişikliği var çok iyiymiş gibi sadece 2sini kullandı. Ama Hasic oyuna girip gol atmasın yoksa nasıl kiraya vereceksiniz?

Rıdvan formda ama hep kesiliyor adam. Orta yapmayı bilmeyen adam oynuyor.

Ali Palabıyık'a teşekkür ederim sayesinde Galatasaray maçında Welington yok. Kurtulduk şu dengesizden.

Yine 3 defansif orta saha ile başladı yine puan kaybı artık bu konuda ısrar etmemeli.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hakem 90+1'de Hatay'ın penaltısını vermedi, ceza sahası dışında olsa faul olacak harekete penaltı vermedi. Birkaç dakika önce de hava topu penaltısı var ama o daha tartışmalı hadi. 90+1'deki pozisyonu haftaya Marcao, Aboubakar'a yapsa anında penaltıyı verir hakem.

Beşiktaş bu sene hakemler yönünden biraz ilginç doğrusu... 1 hafta boyunca algıya başlamalıyız GS kulübü ve camiası olarak, ancak böyle hakem baskı altına alınabilir....

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hakem 90+1'de Hatay'ın penaltısını vermedi, ceza sahası dışında olsa faul olacak harekete penaltı vermedi. Birkaç dakika önce de hava topu penaltısı var ama o daha tartışmalı hadi. 90+1'deki pozisyonu haftaya Marcao, Aboubakar'a yapsa anında penaltıyı verir hakem.

Beşiktaş bu sene hakemler yönünden biraz ilginç doğrusu... 1 hafta boyunca algıya başlamalıyız GS kulübü ve camiası olarak, ancak böyle hakem baskı altına alınabilir....
🤭 🤭 🤭

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Versin ne veriyorsa versin istemiyorum hakem falan zaten hak etmedik. Orada var devreye girip bakabilirdi. Detaylı bakmadım o pozisyona ama biraz sıkıntılı gibi. Kaldı ki algı bize yapılıyor zaten. Eğer hakemi baskıya alıp kazanmak bundan sevinip zevk almak istiyorsanız yapın. Net kazandığımız iki penaltıya laf atıldı Kayserispor maçında. Hoca oyuna hiç müdahale etmiyor. Hasic aman girer oyuna gol atar nasıl kiraya vereceğiz?

Bu arada her hafta açıyordum. Bu hafta açmadım konuyu puan kaybı oldu.