FF hasanca

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kicktipp - Spor Toto Süper Lig Tahmin Yarışması'nın zirvesinde yer alan, kimliği belirsiz kişi. @Tolstoyevski ve @Dosi tarafından yürütülen yarışmanın ilk haftasından itibaren aramızda bulunuyor ve yarışıyor olmasına rağmen, halen forumumuza üye olmadı. İlginçtir ki tüm hatırlatmalara rağmen yarışan forum üyeleri tahmin yapmayı unutabilirken, kendisi asla unutmuyor.

Bu satırları okuyorsa, foruma üye olması çağırısında bulunuyorum kendisine...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Başka tahmin yarışmalarında da yer alan, futbolu seven biri

4bf4560f6b4.png

IMG_20201107_181721.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
üye olmadan bura tahmin ediyor maçları.salı günüde üye olmuş garip bişey bu.üye olmadan nasıl tahmın ediyorsa

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Vay arkadaş arkamdan konuşulup dedikodu ediliyormuş :d: Tamam geldim. Olayı özet geçeyim. Ben 2-3 yıl önce de üye olmak istemiştim ama üyelik de sorun olduğu için bir türlü girememiştim. Sonra tahminlerin yapıldığı "https://www.kicktipp.com/" sitesinden tahminlerimi yaptım. Orada hiçbir sorun yaşamadım. Kaldı ki bu sitenin bu tahminle ilgisini bile unutmuşum. Tahmin yerindeki mesajdan bağlantıya geçilmiş. Bu sene de üye olmak istedim ama yine sorunlar yaşadım sağ olsun 1-2 arkadaş sistemden halletmiş ve nihayet gelmişim. Son 3 yılda ya 1. ya 2. oluyorduk haliyle göze batmışız :) Bu sene de hedefim ilk 3 inşallah :) Fırsat buldukça da ilgili konu başlığında yazmaya çalışırım. Bir de admin şöyle bu siteye uygun şampiyon olan kişiye kupa bardak tarzı bir hatıra ödülü verse süper olur :) Herkesin bir hedefi olmuş olur :)
------

@The_Erinch , abim gözün aydın olsun. Hayalet 👻 @hasanca yı sonunda yakaladım. 🤣😂😅
bence sen yakalamadın. Tolstoyevski ile biz 9/18/2020 yılında mesajlaşmışız :)
"Merhaba, iyi tahminler. Bir sorumuz olacaktı acaba siz foruma üye misiniz yoksa ziyaretçi olarak mı dahil oldunuz? katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederiz."
Ama onla rekabet ettiğimiz için forumda da üyelik sorunu yaşadığım için öyle kalmıştı. Beni forumda yakalamak önemli değil tahminlerde yakalamak önemli :p Yalnız bu sene herkes bilenmiş gibi tahminler görüyorum. İlk 5'in dışına bile atılabilirim ama rekabet güzeldir :oley:
------

İlginç merak ettim üye olmasını isterim valla :D
tamam oldum rahatladınız mı :lol:
------

Başka tahmin yarışmalarında da yer alan, futbolu seven biri
Helal dostum iyi takip ediyorsun beni. Geçen sene tarihe geçmiştim. İlk kez 3 farklı sitede şampiyon olmuştum. Daha önce 1 ya da 2 kez oluyordum. O nedenle bereketli yıl oldu benim için :)
------

Forumun en ünlü üye olmayan kişisi. :D
Böylesi daha gizemli ve fantastik oluyor. Yakında yine hayalet olurum belki :d:

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Vay arkadaş arkamdan konuşulup dedikodu ediliyormuş :d: Tamam geldim. Olayı özet geçeyim. Ben 2-3 yıl önce de üye olmak istemiştim ama üyelik de sorun olduğu için bir türlü girememiştim. Sonra tahminlerin yapıldığı "https://www.kicktipp.com/" sitesinden tahminlerimi yaptım. Orada hiçbir sorun yaşamadım. Kaldı ki bu sitenin bu tahminle ilgisini bile unutmuşum. Tahmin yerindeki mesajdan bağlantıya geçilmiş. Bu sene de üye olmak istedim ama yine sorunlar yaşadım sağ olsun 1-2 arkadaş sistemden halletmiş ve nihayet gelmişim. Son 3 yılda ya 1. ya 2. oluyorduk haliyle göze batmışız :) Bu sene de hedefim ilk 3 inşallah :) Fırsat buldukça da ilgili konu başlığında yazmaya çalışırım. Bir de admin şöyle bu siteye uygun şampiyon olan kişiye kupa bardak tarzı bir hatıra ödülü verse süper olur :) Herkesin bir hedefi olmuş olur :)
------

"Merhaba, iyi tahminler. Bir sorumuz olacaktı acaba siz foruma üye misiniz yoksa ziyaretçi olarak mı dahil oldunuz? katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederiz."
Ama onla rekabet ettiğimiz için forumda da üyelik sorunu yaşadığım için öyle kalmıştı. Beni forumda yakalamak önemli değil tahminlerde yakalamak önemli :p Yalnız bu sene herkes bilenmiş gibi tahminler görüyorum. İlk 5'in dışına bile atılabilirim ama rekabet güzeldir :oley:
------

------

Helal dostum iyi takip ediyorsun beni. Geçen sene tarihe geçmiştim. İlk kez 3 farklı sitede şampiyon olmuştum. Daha önce 1 ya da 2 kez oluyordum. O nedenle bereketli yıl oldu benim için :)
------

hoşgeldin

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,298
Puanı
1,060
------

------

------

------

Yoldaşim @Tolstoyevski ile iletişime devam ettin mi? 😀