Harry Potter GO Geliyor!

FurkanTB

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
harry-potter-go-maxw-654.jpg

CogConnected'ın paylaştığı habere göre, dünya genelinde 15 milyondan fazla indirilen pokemon go'nun geliştirici firması Niantic'inHarry Potter sürümü için düğmeye bastığı duyuruldu. Görünen o kiNiantic, Pokemon hayranlarından sonra ikinci hedef olarak Harry Potterhayranlarını da sokağa dökmeye hazırlanıyor.

J.K Rowling'in dehasından vücut bulmuş Harry Potter efsanesi dünya çapında milyonlarca insanın kalbinde yer etmeye devam ediyor.Niantic'in Harry Potter fikri gerçekleşirse oyunun büyük ilgi göreceği kesin gibi görülüyor.

hp-gooo.jpg

Bu noktada firmalar telif haklarıyla ilgili sorun yaşıyorlar. Eğer Niantic Nintendo'dan sonra Harry Potter'ın haklarına sahip olan Warner Bros'la da anlaşma sağlarsa Harry Potter GO ile bir kez daha sokaklara ineceğiz.

s10

Favori Üye
Reaksiyon puanı
93
Puanı
40
Pokemon nesline yetişemediğim için pokemon'u pek oynamadım ama azılı bir harry potter hayranı olarak bu üşengeç kardeşiniz sokağa çıkar, neticede deli gibi oynarım. :)

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Pokemon GO en azindan mantikli, Gameboy oyunundaki gibi arazilerde gidip pokemon avliyorsun ileride cikacak güncellemelerle diger oyunculara karsi pokemonlari dövüstürebileceksin. Bu oyunun taklidini yapanlar tamamen özenti olacak, cünkü hicbir oyunun konsepti Pokemona benzeyemez.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu bana pek mantıklı gelmedi ya. Pokemon zaten ilk olarak oyunla başlayan bir seriydi. Biz anime ile tanımış olsakta en az onun kadar meşhur oyun serileri de var. Bu oyunu da ilk duyunca çok iyi olur demiştim dışarıda pokemon toplayıp savaştıracağız falan diye. Ama Harry Potter nasıl olacak ki ? Dışarıda büyü mü toplayacağız :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harry'de çok önemli bizim çocukluğumuzda ama harry potter tutkunu olarak ben bile oynamam bu format pokemon dışında bence ilgi görmez başka oyun çıkarmak yerine pokemona daha çok özellik yüklesinler insanlar birbiri ile savaş yapabilirse ama dışarıda falan değil evde falan iki kişi pokemon savaı yapabilirse ozaman bu oyun efsane olur işte :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Harry Potter ve Ateş Kadehi filmiydi sanırım, yine böyle pokemon gibi toplar arıyorlardı. O filmin oyunu uyarlanır muhtemelen. :)