Harry Potter Dizisi Mi Geliyor?

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

harry-potterin-dizisi-mi-geliyor-1611657605.jpg

Hollywood Reporter'ın dün yaptığı haber sevilen serinin hayranlarını epey bir heyecanlandırdı.

2001-2011 yılları arasında ortalığı kasıp kavuran ve gişede fırtınalar estiren Harry Potter serisinin filmleri bitmişti ancak video oyunları ve evrende geçen diğer filmler ile Rowling'in büyü dünyası genişlemeye devam ediyordu. Son olarak Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminin 2022 yılına ertelendiği açıklanmıştı. Reportar'a göre HBO Max yeni bir Harry Potter dizisi için hazırlık halinde.

Dizi hakkında şu anda hiçbir bilgi bulunmazken HBO Max ve Warner Bros. yetkilileri "şimdilik" bu iddiaları yalanladı. Ancak dizinin şu anda planlanma aşamasında olunduğu biliniyor. Dizinin durumundan daha çok merak edilen soru ise J.K. Rowling'in yapımda olup olmayacağı. Geçtiğimiz yıl transfobik görüşleri yüzünden çok tepki çeken evrenin yazarının dizideki rolü merak ediliyor.​

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Umarım yapmazlar, olumsuz düşünmek istemiyorum ama genellikle hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor. HBO imzası belki olumlu düşündürebilir ama bilemedim tabi. Filme odaklansınlar, o merakla bekleniyor. O film de büyük ihtimalle 2023'e ertelenebilir koronavirüs nedeniyle...

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Umarım yapmazlar, olumsuz düşünmek istemiyorum ama genellikle hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor. HBO imzası belki olumlu düşündürebilir ama bilemedim tabi. Filme odaklansınlar, o merakla bekleniyor. O film de büyük ihtimalle 2023'e ertelenebilir koronavirüs nedeniyle...
Muhtemelen dizinini geçmiş filmler ile alakası olmayacak. Evrende bir sürü hikaye var onları değerlendirmek istediklerini biliyorum. Zaten eski oyuncularda bu teklifi kabul etmezler.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Filmleri sevilmişti bence diziside sevilir diye düşündüm bakalım görecez :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne kitabını okudum, ne filmini izledim. Sevdiğim bir tür ama hiç merak etmedim. :X Dizi olsa da izlemem gibi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Harry Potter evrenindeki her şeye açığız. Fakat yapmış olmak için yapmamaları lazım. Gerçekten iyi kişilerle çalışıp iyi senaryo yazmaları lazım. Fantastic Beasts'in ilk filmini örnek alabilirler, ikinci filmini de olmaması gerekeni anlamak için örnek alabilirler. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Filmlerini izlemeyi düşünüyorum. Eğer filmleri gibi beğenilirse çok iyi olur benim için.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Güzel ama abartı çok :A
Bazı videoları aynen :A
Ben hepsini izlemedim ama genel olarak beğeniyorum. Tarlabaşı Perileri videosu çok iyi. :A
Ben çok beğeniyorum Aynen o video süper :F
Halay başı perisiii
:A
Kağolin fitne fesat perisi. :A
:F
Daha bir sürü varda foruma uygjn deil bunlar :A
Aynen yoksa döktürürdüm :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@slhttnmtl Bunu beğendi :A

Telif ile ilgili bir olay var diye okudum ben... tam bilmediğim için yazamıyorum ama Harry Potter hakkı başka kurumda olduğu için,böyle birşeyin uzunca süre hayal olduğu yönünde birşeyler okumuştum.

Not: Olsa izlerim :cool::Z

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl