Hann Medya'dan 'Sihirli Annem' Filmi Geliyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yeni dizide suzan , dudu , çilek yokmuş suzan dönmez ama dudu dönmeli çilek zaten döner :F

Taci olsa iyi olucaktı ama işte :( @pompy
Çilek vardı da dizi haftalıktan günlüğe döndükten sonra gitmişti. İzlemiyordum ama asıl annesinin alıp herkesin hafızasından sildiği sahneyi çok iyi hatırlıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çilek vardı da dizi haftalıktan günlüğe döndükten sonra gitmişti. İzlemiyordum ama asıl annesinin alıp herkesin hafızasından sildiği sahneyi çok iyi hatırlıyorum. :A
Dizi mi? Film değil miydi? :X @pompy
Şu yeni çekilen dizi o diziyle hiç alakam yok çünkü yeni seriyi hiç izlemedim :F Çileğin de gittiğini @pompy demişti :A Ama şu sıralar Çilek , Cem ve Ceren çok tv karşısında çıktı demek ki Çilek dönecek tekrar :F

Ama beni Dudu ilgilendiriyor en son oda Kanal D e çıkmıştı Sihirli Annem ile alakalı konusuyordu umarım gelir :A

Aaa @pompy e baksan İnci bile olmucak diyor :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Avninin oğlu ol bizim peri oldumuzu ortaya çıkarmaya çalısırsın :A :A :A @pompy senaryosuna alsın :F
Efecan zeytine sözü var çıkarmayacağım diye zaten hatada ordaydı herkes perileri öğrendi ama tekrar başladığında Taci ayda astronot olmuştu ve herkes perileri unutmuştu çünkü herkes tacinin insan olduğunu unuttu ve dudu bir yuva yıkmış oldu Suzanın annesine verdiği sözü tuttu @Çiğdem

• Güldürdün

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Belliydi zaten bu aralar Çilek karakteri her yerde konuk. hatta youtube kanalı da açtı :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Aslı Gibidir, Hababam Sınıfı: Yeniden, Babamın Ceketi ve Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filmleriyle dikkat çeken Hann Medya'dan 'Sihirli Annem' dizisinin sinema filmi geliyor!

Uzun süredir sinema filmi olacağı konuşulan Sihirli Annem için dizinin senaristi Gamze Özer ile imzalar atıldı. Mustafa Kotan'ın yönetmen koltuğunda oturacağı film 2020'de vizyona girecek.

Filmin kadrosu önümüzdeki günlerde belli olacak.

Bu güzel bir haber. Keşke yeniden dizisi başlasaydı. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Belliydi zaten bu aralar Çilek karakteri her yerde konuk. hatta youtube kanalı da açtı :A
ama nasıl dönecek annesi kahin periyle beraber çileğin gücü betüşün kızında kahin peri çileği koruma hediyesi olarak betüşün doğan kızına geleceği ve görünmezleri görme gücü verdi @Çiğdem

• Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731