2020 Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Asıl titanic gibi sinema tarihinde kırılmadık rekor bırakmayan bir film varken tek özelliği güzel bir nostalji olan çerezlik bir filmle kıyaslanması şaka gibi. Zaten tarafsız bir insan bu iki filmin aralarında mukayese edilemecek kadar uçurum olduğunu kabul eder.
EYPthzTX0AA_BAB

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Asıl titanic gibi sinema tarihinde kırılmadık rekor bırakmayan bir film varken tek özelliği güzel bir nostalji olan çerezlik bir filmle kıyaslanması şaka gibi. Zaten tarafsız bir insan bu iki filmin aralarında mukayese edilemecek kadar uçurum olduğunu kabul eder.
Oscar ödülünü ve diğer ödülleri verenler öyle düşünmüş olabilir ama genel izleyici tarafından o kadar beğenildiği söylenemez. Imdb top 250'de bile olmayan bir film 7.7'lik puanıyla.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bi de 0 mesajlı yepyeni üyelerin oyu sayılmamalı bence :) anketlerde oy kullanıp kayboluyorlar :)
@Sflr12 kim etiketlemişsin?:A
Neyse etkinlik senin ve istediğin gibi yönetirsin. Benim kendi kurallarım var biliyorsun😊
Aynen herkesin yoğurt yiyişi farklıdır ;)
Benim için önemli olan sizin değerli katkınız.

Tekrar başından beri destek olduğun için teşekkür ediyorum.
Kabullenmiyorum ama bu yarışı. 2 tane 0 oyu olan üye oy kullanmış. Ben de 10 tane arkadaş getireyim üye yapayım garanti olsun diye kazansın böyle yarış olmaz.
Bu konuda aynı düşünmekteyim ama Erinç aynı fikirde değil. Ben yaptığım etkinliklerde etkinlik başladıktan sonra üye olanların oyunu saymama kuralı koymuştum hatta En Özlenilen Dizi etkinliğimde Erinç arkadaşları üye olup gelip oylasın katılım olsun tarzında birşey deyince yeni kişileri kabul etmiyorum diye belirtmiştim.
Bakarım olmadı sonra o mesajlara.
Sadece anket için üye olup sonradan kaybolacak kişilerin oylarının sayılması adaletsiz bir durum

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu konuda aynı düşünmekteyim ama Erinç aynı fikirde değil. Ben yaptığım etkinliklerde etkinlik başladıktan sonra üye olanların oyunu saymama kuralı koymuştum hatta En Özlenilen Dizi etkinliğimde Erinç arkadaşları üye olup gelip oylasın katılım olsun tarzında birşey deyince yeni kişileri kabul etmiyorum diye belirtmiştim.
Bakarım olmadı sonra o mesajlara.
Sadece anket için üye olup sonradan kaybolacak kişilerin oylarının sayılması adaletsiz bir durum
Ya yine 50-100 mesajı olur anlarım. 0 mesaj var ya 0. Ben gidip o zaman wp gruplarında üye olun Hababam'a oy verin sonra girmeseniz de olur diyim arkadaşlara böyle çok mu adaletli olacak. İstesem şu anda Hababam'ı 5-10 farkla öne geçiririm :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Oscar ödülünü ve diğer ödülleri verenler öyle düşünmüş olabilir ama genel izleyici tarafından o kadar beğenildiği söylenemez. Imdb top 250'de bile olmayan bir film 7.7'lik puanıyla.
O kadar beğenildiği söylenemez mi :eek:
Beğenilmediği için mi 2.5 milyar dolara yakın gişe yaptı, hem de doksanlarda :A
Çok popüler olan her şeyin karşıtı da çok olur. Titanic tüm Dünya'da büyük yankı uyandırınca, dillerden düşmeyince, kırılmadık rekor bırakmayınca doğal olarak antileri oluştu.
Bak esaretin bedeline sinemada 25 milyon dolar bile gişe yapamamış, hiç oscar kazanamamıs şu an imdb'de 1.sırada. Tam tersi olsaydı, imdb'de 1.olacağını mı zannediyorsun :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O kadar beğenildiği söylenemez mi :eek:
Beğenilmediği için mi 2.5 milyar dolara yakın gişe yaptı, hem de doksanlarda :A
Çok popüler olan her şeyin karşıtı da çok olur. Titanic tüm Dünya'da büyük yankı uyandırınca, dillerden düşmeyince, kırılmadık rekor bırakmayınca doğal olarak antileri oluştu.
Bak esaretin bedeline sinemada 25 milyon dolar bile gişe yapamamış, hiç oscar kazanamamıs şu an imdb'de 1.sırada. Tam tersi olsaydı, imdb'de 1.olacağını mı zannediyorsun :A
Esaretin Bedeli, Godfather çok popüler olmadığı için yani imbd'de üst sıralarda :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ya çirkefe yatmak istemiyorum ama böyle bir oylama olmaz @The_Erinch 0 mesaj sayısı olan kişinin oy kullandığı anketle forumun en favori filmi seçilemez.
şaka gibi daha bugün üye olan @Barry 'de oy kullanmış. Avatarıda bir zamanlar kullandığım avatarmış :A
@denizz19 ile benim ismimi yazmıştım :A

@The_Erinch bu konuda bu mevzu ile ilgili son mesajımdır. Bu tarz durumlar etkinliğe gölge düşürüyor haberin olsun.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
şaka gibi daha bugün üye olan @Barry 'de oy kullanmış. Avatarıda bir zamanlar kullandığım avatarmış :A

@denizz19 ile benim ismimi yazmıştım :A
@The_Erinch bu konuda bu mevzu ile ilgili son mesajımdır. Bu tarz durumlar etkinliğe gölge düşürüyor haberin olsun.

Bahsettiğin arkadaş gece üye oldu, başka bir konuya 20 kere aynı mesajı atmıştı. :A Oy kullanmasına şaşırdım ben de. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yapılan onca algıya inat milliyetçi forumda bile titanic hakkıyla şampiyon olucak inşallah :A
Hababam şampiyon olursa tamamen yapılan algıların sonucudur :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Titanic'in şu 2 dakikalık sahnesine bile komple hababam serisinden daha çok emek ve zaman verilmiştir :A
Böyle kaliteli bir filmi şampiyon yapmayıp çerezlik bir lise filmini şampiyon yaparsanız alıcağınız olsun forum :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çerezlik...

tenor.gif

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Titanic da benim için iz bırakanda o yüzden ya
Ablam algılara gelme lütfen. Sen duygusal bir kadınsın. Titanic gibi insanı yüreğinden vuran, paramparça yapan bir film varken komedi filmine oy vermezsin sen :A
Oy vermeden önce şu fragmanı tekrar izleyip öyle oy ver bence. Müziği bile insanın içini burkuyor :(

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...