Hande Yener - Mor (100 Milyon) | Klip

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
70,122
39,294
1,061
Ankara
Güzelmiş, böyle sade dinlemek garip oldu ama eksikliğini pek hissetmedim sanki. :D

Bu şarkıya remix çok yakışıyor, bir ara dinliyordum sana da link atmıştım. Şimdi bu sade haline daha hoş olur. :D

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
55,308
24,631
1,060
Güzelmiş, böyle sade dinlemek garip oldu ama eksikliğini pek hissetmedim sanki. :D

Bu şarkıya remix çok yakışıyor, bir ara dinliyordum sana da link atmıştım. Şimdi bu sade haline daha hoş olur. :D
Amatör remixler özellikle normal şarkıdan remixler pek güzel olmuyor. Normal şarkıya dımdıs dımtıs ekliyorlar sadece. Böyle studyo ortamı sesiyle djler kendi müziğini yaparlar. Orjinalinden daha farklı bir müzik bile çıkar. Neyse işte bari güzel çalişma yapan cıksa :X

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
55,308
24,631
1,060
bildirimler hiç gelmiyor @Aserat tan da gelmedi @batuhankaralar dan da :D başka etiketleyen varsa sorry görmedim :) sanırım @destere online olduğu 2 saatte sistemin üzerine oturup bozdu :D
Geldi mi o köfte :X

İkinci klip Deli Bile'ye gelirse daha da fazla izlenir. :D Yazın sonuna geldik, çeksin artık klibi.
Harbiyeden sonra 2.klip gelecekmiş. Ya emrine amade yada deli bile'ye... En çok korktuğum konser görüntüsünden oluşan klip:F

Bully

Emekli
10 Mart 2013
69,747
41,890
1,060

Harbiyeden sonra 2.klip gelecekmiş. Ya emrine amade yada deli bile'ye... En çok korktuğum konser görüntüsünden oluşan klip:F
Deli Bile'ye gelsin yazık etmesin şarkıya, fanları da öyle istiyor. :X Serdar da öyle yapardı bir zamanlar gıcık olurdum son 2 albümdür yapmıyor neyse ki :F

Hande'nin Naber şarkısı vardı konser görüntülerinden oluşan, 78 milyon izlenmiş, normal klip olsaymış düşünemiyorum artık sonucu :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
55,308
24,631
1,060
150-200 garanti görür dediydim, daha şimdiden 50 oldu. :A
Aynen dediydin şuan istatistikler senden yana :X 45m'yi 29 temmuzda guncellemişim. 1 haftada 5 milyon daha izlenmiş. Bakalım...Ben hala 2.kliple izlenmesi kesilir diyorum :X

Deli Bile'ye gelsin yazık etmesin şarkıya, fanları da öyle istiyor. :X Serdar da öyle yapardı bir zamanlar gıcık olurdum son 2 albümdür yapmıyor neyse ki :F

Hande'nin Naber şarkısı vardı konser görüntülerinden oluşan, 78 milyon izlenmiş, normal klip olsaymış düşünemiyorum artık sonucu :A
Ben de yazık edecek diye korkuyorum. Nbr'i öyle harcadı işte. Bir de Sokak Kedisini klipsiz bırakarak.

Serdar en iyisini yapıyor. En son twitterına göz attiğimda sonraki klip için anket açmiş:X Çakal'ın durumu neydi bilemiyorum:( umarım o öndedir:X

Bully

Emekli
10 Mart 2013
69,747
41,890
1,060
Aynen dediydin şuan istatistikler senden yana :X 45m'yi 29 temmuzda guncellemişim. 1 haftada 5 milyon daha izlenmiş. Bakalım...Ben hala 2.kliple izlenmesi kesilir diyorum :X

Ben de yazık edecek diye korkuyorum. Nbr'i öyle harcadı işte. Bir de Sokak Kedisini klipsiz bırakarak.

Serdar en iyisini yapıyor. En son twitterına göz attiğimda sonraki klip için anket açmiş:X Çakal'ın durumu neydi bilemiyorum:( umarım o öndedir:X
Yazık etmez umarım. :X

Şöyle söylim sana Çakal %45 diğer üçü %55 oy almış :F Slowlara anket yapmış bir de, inşallah üçüncü klibi Çakal'a çeker, sonra da çekecekse 1-2 slowa çeksin :D

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,016
1,059
bildirimler hiç gelmiyor @Aserat tan da gelmedi @batuhankaralar dan da :D başka etiketleyen varsa sorry görmedim :) sanırım @destere online olduğu 2 saatte sistemin üzerine oturup bozdu :D
bildirimlere bakmıyorsun ondan sonra bahnen hazır bana bildirim gelmedi ? niye herkese çatır çatır bildirim gidiyorda seni niye pas geçiyor akıl alır şeyler değil bunlar başka bahanelerle gel :)[DOUBLEPOST=1470810622][/DOUBLEPOST]

öylesine bir bakıp çıkayım dedim :)
sen listendekileri eritebildinmi onu söyle ? :)